• Magazyn
  • Usługodawcy

Magiczne wideo ślubne: "Zatańcz tylko ze mną do melodii, której nikt nie słyszy".

Zastanawiasz się jak stworzyć zachwycające video ślubne? Włóż w nie swoje serce, a przekonasz się, że efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania!

  • Fotograf i kamerzysta

Szukając inspiracji do stworzenia idealnego filmu ślubnego wybieramy przeróżne motywy, miejsca, melodie, kolory, style. Pracujemy w pocie poła, ale wynik nadal nie jest satysfakcjonujący.. Brakuje tego czegoś, tej małej iskierki, która zapali płomień i sprawi, że nasze video będzie wyjątkowe i absolutnie niepowtarzalne. Znacie ten problem ? A wystarczy, że w przygotowania włożymy choć cząstkę siebie, swojej pasji, zainteresowań, przekonań i viola! Teledysk Marty i Michała wyróżnia się tym, że to Pani Młoda nagrała do niego. ścieżkę dźwiękową Efekt zapiera dech w piersiach! To video ślubne, którego nie możesz przegapić. Serdecznie zapraszam.

Marta do śliczna blondynka o wesołym uśmiechu, jest pełna świeżości, a jednocześnie bardzo romantyczna i wrażliwa. Jest naprawdę wyjątkową, bardzo subtelną Panną Młodą. Nic dziwnego,że Michał- przystojny brunet o figlarnym spojrzeniu – nie mógł się jej oprzeć. Razem tworzą absolutnie przepiękną parę. Widać, że świetnie się uzupełniają, doskonale do siebie pasują i oboje wiedzą, że odnaleźli tą jedyną prawdziwą miłość. Miłość na zawsze.

Zakochani, pełni ciepła i energii. Czego chcieć więcej? To ideał! Ten film ślubny stanowi doskonały przekrój przez cały Najważniejszy Dzień w życiu Michała i Marty. Zawiera wszystkie ważne dla nich momenty. Uczucia, emocje, które unoszą się w powietrzu połączone z ciężką pracą kamerzystów i profesjonalnym montażem dają oszałamiający efekt.

Prawdziwą wisienką na torcie jest melodia skomponowana i wykonana osobiście przez Pannę Młodą, która wykazała się niesamowitym talentem. Dzięki jej zaangażowaniu ten ślubny film ma w sobie coś wyjątkowego, coś absolutnie nie do podrobienia. Jest przez to bardziej prywatny, osobisty i celniej trafia w serce widzów. Całość niezwykle romantyczna i wzruszająca. Coś pięknego!

Zastanawiasz się jak stworzyć zachwycające video ślubne? Włóż w nie swoje serce, a przekonasz się, że efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania! Marta, Michał i ich film są na to dowodem.

 Autor wideo: LoveStory

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

LoveStory Kamerzysta na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!