Magiczne wideo ślubne: "Zatańcz tylko ze mną do melodii, której nikt nie słyszy".

Szukając inspiracji do stworzenia idealnego filmu ślubnego wybieramy przeróżne motywy, miejsca, melodie, kolory, style. Pracujemy w pocie poła, ale wynik nadal nie jest satysfakcjonujący.. Brakuje tego czegoś, tej małej iskierki, która zapali płomień i sprawi, że nasze video będzie wyjątkowe i absolutnie niepowtarzalne. Znacie ten problem ? A wystarczy, że w przygotowania włożymy choć cząstkę siebie, swojej pasji, zainteresowań, przekonań i viola! Teledysk Marty i Michała wyróżnia się tym, że to Pani Młoda nagrała do niego. ścieżkę dźwiękową Efekt zapiera dech w piersiach! To video ślubne, którego nie możesz przegapić. Serdecznie zapraszam.

Marta do śliczna blondynka o wesołym uśmiechu, jest pełna świeżości, a jednocześnie bardzo romantyczna i wrażliwa. Jest naprawdę wyjątkową, bardzo subtelną Panną Młodą. Nic dziwnego,że Michał- przystojny brunet o figlarnym spojrzeniu – nie mógł się jej oprzeć. Razem tworzą absolutnie przepiękną parę. Widać, że świetnie się uzupełniają, doskonale do siebie pasują i oboje wiedzą, że odnaleźli tą jedyną prawdziwą miłość. Miłość na zawsze.

Zakochani, pełni ciepła i energii. Czego chcieć więcej? To ideał! Ten film ślubny stanowi doskonały przekrój przez cały Najważniejszy Dzień w życiu Michała i Marty. Zawiera wszystkie ważne dla nich momenty. Uczucia, emocje, które unoszą się w powietrzu połączone z ciężką pracą kamerzystów i profesjonalnym montażem dają oszałamiający efekt.

Prawdziwą wisienką na torcie jest melodia skomponowana i wykonana osobiście przez Pannę Młodą, która wykazała się niesamowitym talentem. Dzięki jej zaangażowaniu ten ślubny film ma w sobie coś wyjątkowego, coś absolutnie nie do podrobienia. Jest przez to bardziej prywatny, osobisty i celniej trafia w serce widzów. Całość niezwykle romantyczna i wzruszająca. Coś pięknego!

Zastanawiasz się jak stworzyć zachwycające video ślubne? Włóż w nie swoje serce, a przekonasz się, że efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania! Marta, Michał i ich film są na to dowodem.

 Autor wideo: LoveStory

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Wspomniana na początku Barcelona jest motywem, który wciąż wraca!
Film Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy!
Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy!
Ślub w Polsce, podróż na Bali, a wideo ślubne już u Nas!
Film Wideo ślubne bardzo zakochanej Pary, które musisz zobaczyć!
Wideo ślubne bardzo zakochanej Pary, które musisz zobaczyć!
Ten kinowy styl przypadnie Wam do gustu od pierwszej chwili!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji