Niezwykle tajemnicze i piękne wideo ślubne! Zapraszamy!

Magdalena i Maciej to para jakich mało. Radośni, uśmiechnięci, po prostu szczęśliwi. Ona jest niezwykłe kobieca i subtelna. Kiedy się uśmiecha, rozświetla całe pomieszczenie. On jest silny i męski. Razem tworzą duet po prostu idealny. Chcesz się o tym przekonać? To musisz zobaczyć to wideo. Jest po prostu wspaniałe!

Ostateczne przygotowania, te mające miejsce w dniu ślubu, miały w sobie coś z magii. Aż miło było patrzeć, jak Magdalena piękniała dosłownie z każdą chwilą. A kiedy włożyła suknię. Wtedy dopiero zadziały się czary. Wyglądała w niej po prostu doskonale- kobieco, wdzięcznie, bardzo wytwornie. Maciej również prezentował się świetnie- mężczyzna w garniturze to jest jednak to. Ślub był wspaniałą ceremonią. Z jednej strony w powietrzu wyczuwało się tą podniosłą atmosferę, ale w tym całym tyglu emocji przeważała jednak wielka radość. Ślub jest w końcu świętem miłości, więc wręcz trzeba się cieszyć.

Bo jak nie podczas ślubu, to kiedy? Niewątpliwie najbardziej wzruszającym momentem podczas wesela był pierwszy, wspólny taniec Pary Młodej. Na początku odrobinę byli zestresowani, ale kiedy zaufali muzyce, to dali się ponieść. Efekt był spektakularny. Potem goście ruszyli na parkiet. DJ niewątpliwie się spisał. Muzyka wszystkich poderwała z krzeseł. Magdalena i Maciej na nową drogę życia wkroczyli tanecznym krokiem. Niech ta radość ich nigdy nie opuszcza.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.
Film Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Razem stanowią naprawdę przepiękną Parę. My dzisiaj mamy dla Was ich przepiękne, klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna. Nie możecie tego przegapić!
Film List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."
Zazwyczaj podczas filmów ślubnych możemy zobaczyć jedynie, jak wyglądał dzień ślubu, jednak w tym niezwykłym filmie poznajemy również historię Pauliny i Krystiana. Ich wspólne wyjazdy, spędzone chwile oraz uczucia wiążące ich na zawsze. Chcecie wiedzieć, jak wyglądał ich dzień ślubu?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji