Niezwykle tajemnicze i piękne wideo ślubne! Zapraszamy!

Czasami warto zaryzykować i zaufać kamerzyście, aby efekt był tak zachwycający!

  • Fotograf i kamerzysta

Magdalena i Maciej to para jakich mało. Radośni, uśmiechnięci, po prostu szczęśliwi. Ona jest niezwykłe kobieca i subtelna. Kiedy się uśmiecha, rozświetla całe pomieszczenie. On jest silny i męski. Razem tworzą duet po prostu idealny. Chcesz się o tym przekonać? To musisz zobaczyć to wideo. Jest po prostu wspaniałe!

Ostateczne przygotowania, te mające miejsce w dniu ślubu, miały w sobie coś z magii. Aż miło było patrzeć, jak Magdalena piękniała dosłownie z każdą chwilą. A kiedy włożyła suknię. Wtedy dopiero zadziały się czary. Wyglądała w niej po prostu doskonale- kobieco, wdzięcznie, bardzo wytwornie. Maciej również prezentował się świetnie- mężczyzna w garniturze to jest jednak to. Ślub był wspaniałą ceremonią. Z jednej strony w powietrzu wyczuwało się tą podniosłą atmosferę, ale w tym całym tyglu emocji przeważała jednak wielka radość. Ślub jest w końcu świętem miłości, więc wręcz trzeba się cieszyć.

Bo jak nie podczas ślubu, to kiedy? Niewątpliwie najbardziej wzruszającym momentem podczas wesela był pierwszy, wspólny taniec Pary Młodej. Na początku odrobinę byli zestresowani, ale kiedy zaufali muzyce, to dali się ponieść. Efekt był spektakularny. Potem goście ruszyli na parkiet. DJ niewątpliwie się spisał. Muzyka wszystkich poderwała z krzeseł. Magdalena i Maciej na nową drogę życia wkroczyli tanecznym krokiem. Niech ta radość ich nigdy nie opuszcza.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Super Studios Kamerzysta na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!