List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."

Wyobrażasz sobie życie bez telefonu, zasięgu i Internetu? Młodzi coraz rzadziej wysyłają już nawet Smsy, ponieważ bardziej powszechne stają się komunikatory takie jak Messenger, Whatsapp. Zamiast wysyłać papierowy list, piszemy maile. Obecnie wielu z nas czeka na swoje ukochane paczuszki z Aliexpress tak, jak jeszcze nie dawno, nasi rodzice czekali na listy od najbliższych. Taki kawałek papieru to już przeżytek, a pomyślmy, że pierwszy mail został wysłany zaledwie 47 lat temu, w Stanach Zjednoczonych. A w Polsce? W naszym kraju pierwsza taka wiadomość została wysłana z Kopenhagi do Warszawy w 1990 roku, zaledwie 28 lat temu.

Obecnie zapominamy jakim dobrodziejstwem jest Internet, ponieważ zawsze jest przy nas. Dzięki niemu możemy w każdej chwili skontaktować się z rozsianymi po całym świecie znajomymi. Paulina i Krystian nie zapomnieli jednak, jak piękną formą komunikacji jest papierowy list. Młodzi wysłali do siebie właśnie taką wiadomość, którą możemy usłyszeć w filmie firmy storyboard-studio. Jednak to nie wszystko. Zazwyczaj podczas filmów ślubnych możemy zobaczyć jedynie, jak wyglądał dzień ślubu, jednak w tym niezwykłym filmie poznajemy również historię Pauliny i Krystiana. Ich wspólne wyjazdy, spędzone chwile oraz uczucia wiążące ich na zawsze. Chcecie wiedzieć, jak wyglądał ich dzień ślubu?

Coraz częściej młodzi rezygnują z pokazów fajerwerk, lampionów, jednak wybierają o wiele wspanialsze atrakcje, jak pokaz żywego ognia. Jest to naprawdę doskonały pomysł! Ruch zapalonych pochodni w rytmie muzyki sprawia, że ten wieczór staje się magicznym wydarzeniem. Planujesz swój ślub i nie możesz zdecydować się na firmę, która opowie waszą historię?

Warto tego wieczoru mieć przy swoim boku profesjonalistów takich jak ekipa z firmy storyboard-studio. Dwuosobowy zespół sprawi, że film będzie doskonały i nikt tego dnia nie będzie wam przeszkadzał. 5-letnia kariera dziennikarska pozwala Michałowi czynić cuda, a Marta? Ona po prostu uwielbia fotografię i zakochane pary. „Przysięgam Ci, że bez względu na wszystko, na to jak potoczy się dalej nasze życie, dziś i zawsze będę wybierała Ciebie”

Autorzy video: Storyboard Studio

Zobacz inne wspaniałe video:

Video ślubne Karoliny i Łukasza ich “małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem”!

Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!

Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Podziękowania na Majorce! Piękne i wzruszające!
Podziękowania na Majorce! Piękne i wzruszające!
Podziękowania na Majorce? Pomysł Cię oczaruje!
Film Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Wspomniana na początku Barcelona jest motywem, który wciąż wraca!
Film Wideo ślubne bardzo zakochanej Pary, które musisz zobaczyć!
Wideo ślubne bardzo zakochanej Pary, które musisz zobaczyć!
Ten kinowy styl przypadnie Wam do gustu od pierwszej chwili!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji