• Magazyn
  • List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."

List Panny Młodej: "Z radością czekam aż rozpoczniemy nasze wspólne życie, naszą wspólną przygodę..."

Zazwyczaj podczas filmów ślubnych możemy zobaczyć jedynie, jak wyglądał dzień ślubu, jednak w tym niezwykłym filmie poznajemy również historię Pauliny i Krystiana. Ich wspólne wyjazdy, spędzone chwile oraz uczucia wiążące ich na zawsze. Chcecie wiedzieć, jak wyglądał ich dzień ślubu?

  • Reportaże ślubne
  • 2018

Wyobrażasz sobie życie bez telefonu, zasięgu i Internetu? Młodzi coraz rzadziej wysyłają już nawet Smsy, ponieważ bardziej powszechne stają się komunikatory takie jak Messenger, Whatsapp. Zamiast wysyłać papierowy list, piszemy maile. Obecnie wielu z nas czeka na swoje ukochane paczuszki z Aliexpress tak, jak jeszcze nie dawno, nasi rodzice czekali na listy od najbliższych. Taki kawałek papieru to już przeżytek, a pomyślmy, że pierwszy mail został wysłany zaledwie 47 lat temu, w Stanach Zjednoczonych. A w Polsce? W naszym kraju pierwsza taka wiadomość została wysłana z Kopenhagi do Warszawy w 1990 roku, zaledwie 28 lat temu.

Publikacja

Obecnie zapominamy jakim dobrodziejstwem jest Internet, ponieważ zawsze jest przy nas. Dzięki niemu możemy w każdej chwili skontaktować się z rozsianymi po całym świecie znajomymi. Paulina i Krystian nie zapomnieli jednak, jak piękną formą komunikacji jest papierowy list. Młodzi wysłali do siebie właśnie taką wiadomość, którą możemy usłyszeć w filmie firmy storyboard-studio. Jednak to nie wszystko. Zazwyczaj podczas filmów ślubnych możemy zobaczyć jedynie, jak wyglądał dzień ślubu, jednak w tym niezwykłym filmie poznajemy również historię Pauliny i Krystiana. Ich wspólne wyjazdy, spędzone chwile oraz uczucia wiążące ich na zawsze. Chcecie wiedzieć, jak wyglądał ich dzień ślubu?

Coraz częściej młodzi rezygnują z pokazów fajerwerk, lampionów, jednak wybierają o wiele wspanialsze atrakcje, jak pokaz żywego ognia. Jest to naprawdę doskonały pomysł! Ruch zapalonych pochodni w rytmie muzyki sprawia, że ten wieczór staje się magicznym wydarzeniem. Planujesz swój ślub i nie możesz zdecydować się na firmę, która opowie waszą historię?

Warto tego wieczoru mieć przy swoim boku profesjonalistów takich jak ekipa z firmy storyboard-studio. Dwuosobowy zespół sprawi, że film będzie doskonały i nikt tego dnia nie będzie wam przeszkadzał. 5-letnia kariera dziennikarska pozwala Michałowi czynić cuda, a Marta? Ona po prostu uwielbia fotografię i zakochane pary. „Przysięgam Ci, że bez względu na wszystko, na to jak potoczy się dalej nasze życie, dziś i zawsze będę wybierała Ciebie”

Autorzy video: Storyboard Studio

Zobacz inne wspaniałe video:

Video ślubne Karoliny i Łukasza ich “małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem”!

Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!

Wideo ślubne Joanny i Andrzeja w Winnym Dworku. Cudowne wyznanie Panny Młodej!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Storyboard Studio Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!