• Magazyn
  • Kosmetyki do zadań specjalnych do makijażu ślubnego!

Kosmetyki do zadań specjalnych do makijażu ślubnego!

Ważne jest to, żeby w przypadku makijażu ślubnego najpierw przetestować kosmetyki, a więcej rad w filmiku!

  • Uroda
  • Rada

Polska scena youtubowa rozwija się nieomal z minuty na minutę. Serwis youtube.pl jest takim miejscem, gdzie każdy może realizować siebie i swoje pasje. W tym środowisku ważną rolę spełniają tak zwane youtuberki beauty. Można w nich odnaleźć prawdziwe specjalistki w swoim fachu. Taką osobą niewątpliwie jest Karolina Zientek. Ta kobieta naprawdę wie, co robi. Zobacz, co radzi w kwestii kosmetyków do wykonania makijażu ślubnego. Nie możesz przegapić tego filmu!

Publikacja

Makijaż ślubny rządzi się swoimi prawami. Na pewno musi być niezwykle trwały. Co zrobić, żeby tę trwałość osiągnąć? Rozpocznij od odpowiedniej pielęgnacji. To zawsze jest podstawa. Zadbaj o nawilżenie. Jeżeli zależy Ci na matowym efekcie, to pamiętaj, że wiele firm oferuje kremy o działaniu nawilżająco-matującym. Może zdecydujesz się na właśnie taki?

Podstawą jest odpowiedni podkład. On najbardziej wpływa na trwałość Twojego makijażuw końcu to na niego aplikujesz inne kosmetyki, które stosujesz do makijażu twarzy. Zastanów się jaka formuła jest dla Ciebie odpowiednia- matująca czy rozświetlająca- i taką właśnie wybierz.

Ważnym elementem każdego makijażu- ślubnego czy też nie- który ma być trwały, jest puder. To on sprawi, że Twój makijaż zostanie na swoim miejscu, czyli tam, gdzie chcesz, żeby pozostały. Warto zainwestować w kosmetyk wyższej jakości. Co nie znaczy, że ma mieć on szaloną cenę. Wybierz, to, co Ci odpowiada i na to się zdeccyduj.

Po wykonanym makijażu zadbaj o jego utrwalenie. Pomoc przyniosą Ci fiksery i utrwalacze w sprayu. Oferta jest bardzo bogata. Na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

Ważne jest to, żeby w przypadku makijażu ślubnego najpierw przetestować kosmetyki, których chcesz użyć. W końcu nieprzewidziana reakcja alergiczna nie jest czymś, o czym marzysz. Dlatego sprawdź te kosmetyki, koniecznie! I bądź dobrej myśli. Wtedy na pewno będziesz wyglądała pięknie!

Autorka wideo: Karolina Zientek MakeUp Artist

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!