Kadry z sesji, wesela, wspólnych podróży oraz chwil! Piękne wideo łączące wszystko.

Nie musisz pamiętać tego pierwszego spotkania. Konkretów, szczegółów. Jego treść i tak pozostanie w Twoim sercu. Tak też było w przypadku Kasi i Arka. Nie pamiętają chwili, kiedy po raz pierwszy się spotkali. Ale to naprawdę nie jest istotne. Ważne jest to, co zakiełkowało między nimi. I ten piękny kwiat możemy dzisiaj obserwować. Nie przegap! Pierwsza młodzieńcza randka Kasi i Arka odbyła się w 2003 roku, podczas wakacyjnego ogniska.

Atmosfera takich spotkań jest niesamowita, nie do podrobienia. Wspólne wakacje też zrobiły swoje. Kasia pochodzi ze Śląska, ale zawsze wiedziała, że wszystkie drogi prowadzą do Kielc- do Arka. Początek filmu ma bardzo romantyczny charakter. Możemy na nich zobaczyć uśmiechniętych Kasię i Arka, którzy po prostu cieszą się swoją obecnością. Łącząca ich czułość jest widoczna na pierwszy rzut oka. To musi być miłość! Nie ma innej możliwości! W następnej części filmu możemy zaobserwować przygotowania Kasi i Arka. To były cudowne momenty. Panna Młoda pod dłońmi profesjonalistek piękniała z każdą chwilą. To była prawdziwa magia. W tych szczególnych chwilach Kasi i Arkowi towarzyszyli ich bliscy. To piękne, że można zawsze i wszędzie na nich liczyć!

Można wtedy też zaobserwować zmianę tła muzycznego. Stało się ono dużo bardziej dynamiczne. Wspaniale uzupełniło to przedstawione kadry. Oglądając je wręcz czujemy to tempo. Przejście z przygotowań do ceremonii ślubnej jest bardzo płynne. Ciężko jest się zorientować, kiedy przechodzimy do kościoła. Ślub Kasi i Arka był naprawdę piękną ceremonią. Urocze dzieci, które stanowiły świetną asystę do jej poszczególnych części, dodały jej tego czegoś.

Było naprawdę wspaniale! Kiedy oglądamy ten film, to czymś, co zwraca niewątpliwie uwagę jest jego świetna realizacja. Film jest dynamiczny, pełen energii, świetnie współgra z muzyką. To naprawdę fantastyczna, profesjonalna robota i świetna pamiątka dla Pary Młodej i jej Najbliższych.

Autor wideo: Brick Product, Oprawa fotograficzna: Beata Synkiewicz

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Wesele i radość! Piękny montaż i ciekawa inspiracja ślubna
Wesele i radość! Piękny montaż i ciekawa inspiracja ślubna
Wesele? To była wspaniała impreza. O dziwo najlepiej bawiła się Para Młoda!
Film Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Wspomniana na początku Barcelona jest motywem, który wciąż wraca!
Film Teledysk ślubny: przysięga małżeńska niczym królewna i książę! Zobacz!
Teledysk ślubny: przysięga małżeńska niczym królewna i książę! Zobacz!
To coś absolutnie przepięknego. Magia, po prostu magia! Coś niesamowitego.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji