• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Jeden z największych salonów sukien ślubnych w Polsce zorganizował pokaz! 130 pięknych prezentacji.

Jeden z największych salonów sukien ślubnych w Polsce zorganizował pokaz! 130 pięknych prezentacji.

Każda suknie to nowe odkrycie ! Doskonała organizacja pokazu, przepiękne kreacje, zaangażowanie projektantki i profesjonalny montaż sprawiają, że video zapiera dech w piersiach. Ukazuje dokładnie każdy najważniejszy moment, potrafi zaciekawić i zachwycić odbiorcę. Oglądając je poczujesz się jakbyś tam była! Nie możesz tego przegapić!

  • Style sukien

„Drogie Panie! Moda ślubna jest czymś wyjątkowym, czymś ponadczasowym” Zaczęłaś już planować swój ślub, wszystko powoli zaczyna tworzyć zgraną całość, ale wciąż nie wiesz w jakiej kreacji wystąpić tego dnia ? Wciąż nie znalazłaś jeszcze tej jednej jedynej, tej wymarzonej ? Cóż.. Z pewnością wybór sukni ślubnych to jedna z najważniejszych i najtrudniejszych decyzji w życiu kobiety… Każda z nas jest inna, ma inny gust, styl, typ urody i sylwetkę, ale jedno nas łączy – tego dnia chcemy wyglądać po prostu przepięknie! Jak to zrobić?

Publikacja

Oto mamy dla Ciebie aż 130 różnych propozycji! Ksymena – najlepsze, licznie doceniane centrum mody ślubnej otwiera sezon mody ślubnej 2017. Zorganizowany przez nich największy w Polsce pokaz będzie dla Ciebie idealną inspiracją. Z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia video z tego fantastycznego wydarzenia!

Są to zupełnie nowe, oryginalne, pełne świeżości projekty. Wśród nich każda, nawet najbardziej wybredna Panna Młoda z pewnością odnajdzie tę wyśnioną, tę wymarzoną.. Pokaz jest przekrojem przez wszystkie trendy roku 2017. Znajdziemy tu dopasowane, seksowne kreacje z koronkowym dekoltem i syrenim trenem, jak również rozszerzane suknie, z wysadzanym kryształkami gorsetem, w których poczujesz się jak prawdziwa księżniczka! Bez ramiączek, na ramiączkach, z długim rękawem? Z falbanami, koronkowa, tiulowa czy gładka? Dekolt odkryty czy zabudowany? A może dekolt na plecach? Mamy tutaj wszystko! Wszystko czego potrzebujesz. Obejrzyj koniecznie video z pokazu, a przekonasz się, że w roku 2017 propozycje salonu Ksymena są niezliczone… A przede wszystkim prześliczne. Każda suknia ma w sobie to coś. Niezależnie od tego którą z nichwybierzesz, będziesz prezentować się absolutnie zachwycająco.

Charyzmatyczny głos prowadzącego, pełna emocji i budująca napięcie muzyka, światła sprawiają, że pokaz niesamowicie wciąga. Każda suknie to nowe odkrycie ! Doskonała organizacja pokazu, przepiękne kreacje, zaangażowanie projektantki i profesjonalny montaż sprawiają, że video zapiera dech w piersiach. Ukazuje dokładnie każdy najważniejszy moment, potrafi zaciekawić i zachwycić odbiorcę. Oglądając je poczujesz się jakbyś tam była! Nie możesz tego przegapić!

Autor wideo: AnMa Studio | Suknie ślubne: Centrum Mody Ślubnej „Ksymena”|

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Centrum Mody Ślubnej „Ksymena” Salony sukien ślubnych
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!