Jak wybrać fotografa na ślub? (ang.)

Jak wybrać fotografa na ślub? (ang.)

Jak wybrać fotografa ślubnego? W filmie usłyszycie, czym się kierować przy wyborze fotografa, na co zwrócić uwagę, co powinno być najważniejsze, gdy szukamy fotografa na ślub.

 
  • Fotograf i kamerzysta
  • Videos

David podpowiada, jak wybrać fotografa na swoje wesele, bo nie zawsze ten najlepszy, będzie odpowiedni dla nas, gdyż każde wesele jest inne i każda Para Młoda oczekuje czegoś innego od fotografa ślubnego.

Najpierw musimy ustalić datę i miejsce ślubu, zaraz po tym możemy się skupić na wybierze fotografa. David wyróżnił dwa style zdjęć ślubnych: tradycyjny i reportażowy. Tradycyjny, to zdjęcia bardziej pozowane, z przewagą rodzinnych portretów. W stylu reportażowym, fotograf skupia się na uchwyceniu szczególnych momentów, kiedy nie koniecznie uwidaczniamy swój ulubiony profil i pięknie się uśmiechamy. Charakter tych zdjęć jest inny, dlatego tym bardziej musimy zastanowić się, jakie zdjęcia chcemy zachować na pamiątkę po ślubie.

Jak wybrać takiego fotografa? David sugeruje, aby zapoznać się z ich portfoliami w Internecie, a najlepiej popytać znajomych i skorzystać z ich doświadczeń z fotografami ślubnymi. Po wybraniu 2-3 najbardziej nam odpowiadających, powinniśmy umówić się z nimi na spotkania, aby w ten sposób wybrać fotografa, który najtrafniej uwieczni najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary.

Film pokazuje także, jak wybrać fotografa ślubnego, w bardzo chętnie wybieranym miejscu przez Narzeczonych- na Hawajach.

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!