• Magazyn
  • Goście
  • Jak się ubrać na wesele ? Rady od blogerek są najcenniejsze! Zapraszamy!

Jak się ubrać na wesele ? Rady od blogerek są najcenniejsze! Zapraszamy!

Dziewczyny z Love and great shoes radzą jak ubrać się na wesele! Świetne propozycje!

  • Style sukienek weselnych
  • Rada
  • Trendy
  • Polska

Kiedy otrzymujemy zaproszenie na ślub i wesele, to gdzieś z tyłu głowy pojawia się dręczące, szczególnie kobiety, pytanie: „no ale w co ja się ubiorę?” To video przynosi na nie odpowiedź. Nie przegap! Kiedy rozpoczynasz poszukiwania tej wyjątkowej kreacji to zadaj sobie podstawowe pytanie- jaki to będzie typ wesela? Bardzo eleganckie? Swobodne, pod chmurką, a może w stylu bardziej rustykalnym, wiejskim? To już będzie pierwszy trop, za którym możesz pójść podczas swoich poszukiwań!

Publikacja

Zastanów się w jakim kolorze powinna być Twoja sukienka. Pamiętaj, że wiele Panien Młodych nie chciałoby, żeby w dniu ich Ślubu jeszcze jakaś kobieta była ubrana na biało. Musisz to uszanować. Są jednak też takie, którym to jest obojętne. Najbezpieczniej będzie jednak dopytać Pannę Młodą o jej preferencje w tej kwestii. Pamiętaj też, że czerń także nie jest najlepszym wyborem. To w końcu kolor żałobny. Nie zapominaj o tym.

A co, jeżeli na tym ślubie jesteś świadkową? Na wielu weselach można zaobserwować, że świadkowe decydują się na krótkie sukienki. To dość popularne. A może Ty zdecydujesz się na długą? Będziesz prezentować się bardzo subtelnie i elegancko. To może być dobry wybór! Jeżeli chodzi o kolorystykę, to masz pewną swobodę. Wybierz to, w czym się lepiej czujesz- to mogą być zarówno pastele jak i bardziej nasycone barwy!

Od mnogości rad może się zakręcić w głowie. Pamiętaj jednak o podstawowej zasadzie- masz się czuć wygodnie i komfortowo- w końcu w tej kreacji masz przetańczyć całą noc i zrobić fantastyczne wrażenie! Baw się dobrze!

Autorki wideo: Love and great shoes

 

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!