Jak się ubrać na wesele ? Rady od blogerek są najcenniejsze! Zapraszamy!

 Kiedy otrzymujemy zaproszenie na ślub i wesele, to gdzieś z tyłu głowy pojawia się dręczące, szczególnie kobiety, pytanie: „no ale w co ja się ubiorę?” To video przynosi na nie odpowiedź. Nie przegap! Kiedy rozpoczynasz poszukiwania tej wyjątkowej kreacji to zadaj sobie podstawowe pytanie- jaki to będzie typ wesela? Bardzo eleganckie? Swobodne, pod chmurką, a może w stylu bardziej rustykalnym, wiejskim? To już będzie pierwszy trop, za którym możesz pójść podczas swoich poszukiwań!

Zastanów się w jakim kolorze powinna być Twoja sukienka. Pamiętaj, że wiele Panien Młodych nie chciałoby, żeby w dniu ich Ślubu jeszcze jakaś kobieta była ubrana na biało. Musisz to uszanować. Są jednak też takie, którym to jest obojętne. Najbezpieczniej będzie jednak dopytać Pannę Młodą o jej preferencje w tej kwestii. Pamiętaj też, że czerń także nie jest najlepszym wyborem. To w końcu kolor żałobny. Nie zapominaj o tym.

A co, jeżeli na tym ślubie jesteś świadkową? Na wielu weselach można zaobserwować, że świadkowe decydują się na krótkie sukienki. To dość popularne. A może Ty zdecydujesz się na długą? Będziesz prezentować się bardzo subtelnie i elegancko. To może być dobry wybór! Jeżeli chodzi o kolorystykę, to masz pewną swobodę. Wybierz to, w czym się lepiej czujesz- to mogą być zarówno pastele jak i bardziej nasycone barwy!

Od mnogości rad może się zakręcić w głowie. Pamiętaj jednak o podstawowej zasadzie- masz się czuć wygodnie i komfortowo- w końcu w tej kreacji masz przetańczyć całą noc i zrobić fantastyczne wrażenie! Baw się dobrze!

Autorki wideo: Love and great shoes

 

 

Skomentuj artykuł

Film Wesele i radość! Piękny montaż i ciekawa inspiracja ślubna
Wesele i radość! Piękny montaż i ciekawa inspiracja ślubna
Wesele? To była wspaniała impreza. O dziwo najlepiej bawiła się Para Młoda!
Film Patrycja i Mateusz pobrali się, a oko kamery widziało to w następujący sposób...wyjątkowy!
Patrycja i Mateusz pobrali się, a oko kamery widziało to w następujący sposób...wyjątkowy!
„Less is more”, więc często prostota jest najlepszym rozwiązaniem!
Film Wideo, które podsumuje rok! Zapraszamy!
Wideo, które podsumuje rok! Zapraszamy!
Twórcom filmu udało się osiągnąć coś niemożliwegorównowagę między absolutnymi skrajnościami!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji