• Magazyn

Jak przygotować się do makijażu ślubnego? Poradnik Panny Młodej od specjalistki make-up!

Film Karoliny Zientek jest świetnym kompedium wiedzy. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące Twojego makijażu ślubnego, to Karolina na pewno Ci pomoże.

  • Uroda
  • Rada
  • 2016

Każda kobieta ma swoje priorytety. Jeden jest wspólny. Chcemy być piękne. To ważne dla naszego samopoczucia i poczucia wiary w siebie. Nie chcemy sobie tego odmawiać. No i bardzo dobrze. Piękno to ważna sprawa. Nie odmawiajmy go sobie. Kiedy jak kiedy, ale w dniu ślubu, to chcemy wyglądać najpiękniej! Jak to osiągnąć? Karolina Zientek radzi! Nie przegap tego filmu.

Przygotowań do makijażu ślubnego nie możesz rozpocząć dzień ani tydzień wcześniej. Pomyśl o tym znacznie wcześniej. Zadbaj o nawilżenie cery. Jeżeli masz z nią jakieś problemy, to dużo wcześniej rozpocznij kurację u dermatologa. To na pewno Ci się opłaci. Zatroszcz się o siebie!

Kolejnym krokiem na drodze Twoich makijażowych przygotowań powinno być podjęcie decyzji czy będziesz wykonywać ten makijaż samodzielnie czy oddasz się w ręce profesjonalisty. Jeżeli ufasz własnym siłom, to może umalujesz się sama? Jeżeli jednak wolisz nie ryzykować, to znajdź tę jedyną wizażystkę. Ona na pewno stanie na wysokości zadania.

Jeżeli już zdecydowałaś się oddać w ręce profesjonalisty, to sprawdź, czy nie rozmijacie się w oczekiwaniach. Umów się na makijaż ślubny. Dogadacie wtedy szczegóły i ustalicie wspólną wizję. Dzięki temu ten makijaż będzie perfekcyjny.

Pamiętaj, że warto zadbać o siebie od zewnątrz. Może pomyśl o zmianie diety. Jesteś tym, co jesz. Nie zapominaj o tym. Powinnaś zadbać o siebie od zewnątrz i od wewnątrz- wtedy efekt będzie na pewno znakomity. Jeżeli masz problemy zdrowotne, na przykład z alergią, to zadbaj o to, aby nie narażać swojego organizmu na czynniki, które Ci szkodzą. Ostrożności nigdy dosyć! Pamiętaj o tym!

Film Karoliny Zientek jest świetnym kompedium wiedzy. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące Twojego makijażu ślubnego, to Karolina na pewno Ci pomoże. Ten filmik jest świetny. I jaki profesjonalny!

 

Autorka wideo: Karolina Zientek MakeUp Artist

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!