• Magazyn
  • "Ja biorę Ciebie..." wypowiedzili te słowa z miłości i wielkiej chęci. Oto wspaniałe wideo ślubne Anity i Michała!

"Ja biorę Ciebie..." wypowiedzili te słowa z miłości i wielkiej chęci. Oto wspaniałe wideo ślubne Anity i Michała!

Tańce, śmiechy, szybka, energiczna muzyka – to wszystko sprawia, że czujemy się jakbyśmy tam byli! Fantastyczny film, działa jak wehikuł czasu. Wciąga, przenosi nas w ten piękny, słoneczny, czerwcowy dzień!

  • Reportaże ślubne

17.06.2016 – to był ten dzień. Najważniejszy, najcudowniejszy w ich życiu dzień, który na zawsze odmienił ich losy. Od tamtego momentu nie istnieją już oddzielnie jako Anita i Michał, ale tworzą jedną rodzinę – teraz razem muszą stawić czoła światu, trzymając się za ręce iść przez życie walcząc o szczęście. Ogromna miłość jaka ich łączy z pewnością bardzo im to ułatwi.

Publikacja

Dzień ślubu to niezapomniany czas, do którego chętnie wraca się pamięcią. A co gdy po kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu latach wspomnienia bledną? Czas je odświeżyć! Najlepszą formą na zrobienie tego jest obejrzenie ślubnego video. Ma ono formę krótkiego filmu, który zawiera wszystkie najbardziej istotne momenty tego Wielkiego Dnia. Jest wspaniałą pamiątką. Dziś zapraszamy was do obejrzenia teledysku Anity i Michała! Będziecie zachwyceni. Tak zgranej, tak idealnie dopasowanej pary nigdy nie widzieliście. Oni po prostu są dla siebie stworzeni!

Anita to długowłosa blondynka o zielonych oczach. Jest piękna, drobna i niezwykle kobieca. W dniu ślubu ma na sobie lekką, zwiewną białą suknię. Koronkowa góra sprawia, że kreacja jest niezwykle romantyczna, odkryte plecy i wysokie rozcięcie w tiulowym dole dodają jej seksapilu. Prześliczny, kolorowy wianek z drobnych kwiatów dodaje uroku i nadaje stylizacji nieco bardziej rustykalnego charakteru, dzięki całość wspaniale wpisuje się w klimat teledysku. Bukiet żółto- białych kwiatów to prawdziwa wisienka na torcie. Efekt jest po prostu zabójczy.

Pan Młody jest niesamowicie przystojny, ma zarost, który nadaje mu charakteru. Tego dnia postawił na klasykę. Czarny garnitur, eleganckie buty, muszka w subtelny wzorek. Prezentował się świetnie. To video ślubne zasługuje na pewne wyróżnienie, ponieważ jest „kompletne” . Zawiera wszystko to co powinien zawierać tego typu teledysk. Oglądając go poznajemy historię całego dnia.. Rozpoczynamy romantyczną, pełną uczuć sesją zdjęciową na łonie natury. Towarzyszy nam wolna, nastrojowa muzyka. Potem przechodzimy do najważniejszego, czyli dnia ślubu.

Obserwujemy jak pilnie nasza Para Młoda przygotowuje się do ceremonii i podziwiamy ich pierwsze spotkanie. I nareszcie jest! Anita i Michał powiedzieli sobie tak w cudownym, małym, drewnianym kościółku w otoczeniu najbliższych osób. W tle słychać głos księdza przekazującego Nowożeńcom ważne życiowe prawdy, które z pewnością przydadzą im się w dalszym życiu. Pod koniec filmu czuć klimat zabawy. Tańce, śmiechy, szybka, energiczna muzyka – to wszystko sprawia, że czujemy się jakbyśmy tam byli! Fantastyczny film, działa jak wehikuł czasu. Wciąga, przenosi nas w ten piękny, słoneczny, czerwcowy dzień!

Autor widea: AnMa-Studio |Location:Warszawa/Otwock |Restaurants: Dworek Wodokty |

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!