Historia pierścionka zaręczynowego! Świetne wideo.

Kiedy pada słowo „ślub” jednoznacznym skojarzeniem jest pierścionek zaręczynowy. Ciężko się temu dziwić. Pierścionek zaręczynowy jest w końcu tym elementem, który jest niezbędny do zawarcia związku małżeńskiego. Każda kobieta chce, żeby jej pierścionek zaręczynowy był po prostu wyjątkowy, to w końcu symbol miłości, która łączy Parę. Dzisiaj mamy dla Was cudowne video, które przedstawi Wam historię tego cudownego elementu. Zapraszamy!

Pierścionki zaręczynowe przeszły olbrzymią ewolucję w ciągu ostatnich 100 lat. Chcesz zobaczyć jak to się prezentuje? To musisz zobaczyć to video! Na pewno Ci się spodoba i poczujesz się zaskoczona i zainspirowana!

Z roku na rok pierścionki zaręczynowe ulegały zmianom. Kiedyś były niezwykle subtelne. Drobny kamyczek w otoczeniu złotej obrączki prezentował się niezwykle subtelnie i wdzięcznie. Takie pierścionki miały w sobie dziewczęcy urok i wdzięk. To coś niezwykłego. Na pewno się zachwycisz! Z roku na rok pierścionki rosły w siłę i stawały się coraz bardziej masywne. To też ma w sobie pewien urok. Lubisz dużą biżuterię? To takie ozdoby na pewno Ci się spodobają!

Lata 60 i 70 przyniosły pewną zmianę w estetyce biżuteryjnej. Pojawiła się pewnego rodzaju geometria. Wszystko prezentowało się po prostu uroczo. Potem historia zatoczyła koło i pierścionki znowu stawały się subtelniejsze. Lubisz dziewczęcy styl? To taka biżuteria na pewno Ci się spodoba! Dzisiaj następuje pewnego rodzaju dowolność, jeżeli chodzi o biżuterię ślubną. Zastanów się, co lubisz i pójdź w tym kierunku (lub zasugeruj to swojemu Narzeczonemu, który będzie wybierał Ci pierścionek)- Twój pierścionek na pewno będzie piękny.

Sprawdź te artykuły dotyczące pierścionka zaręczynowego oraz biżuterii:

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Jak dbać o pierścionek zaręczynowy? Porady jak dbać o ślubną biżuterię.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji