Historia pierścionka zaręczynowego! Świetne wideo.

Kiedy pada słowo „ślub” jednoznacznym skojarzeniem jest pierścionek zaręczynowy. Ciężko się temu dziwić. Pierścionek zaręczynowy jest w końcu tym elementem, który jest niezbędny do zawarcia związku małżeńskiego. Każda kobieta chce, żeby jej pierścionek zaręczynowy był po prostu wyjątkowy, to w końcu symbol miłości, która łączy Parę. Dzisiaj mamy dla Was cudowne video, które przedstawi Wam historię tego cudownego elementu. Zapraszamy!

Pierścionki zaręczynowe przeszły olbrzymią ewolucję w ciągu ostatnich 100 lat. Chcesz zobaczyć jak to się prezentuje? To musisz zobaczyć to video! Na pewno Ci się spodoba i poczujesz się zaskoczona i zainspirowana!

Z roku na rok pierścionki zaręczynowe ulegały zmianom. Kiedyś były niezwykle subtelne. Drobny kamyczek w otoczeniu złotej obrączki prezentował się niezwykle subtelnie i wdzięcznie. Takie pierścionki miały w sobie dziewczęcy urok i wdzięk. To coś niezwykłego. Na pewno się zachwycisz!
Z roku na rok pierścionki rosły w siłę i stawały się coraz bardziej masywne. To też ma w sobie pewien urok. Lubisz dużą biżuterię? To takie ozdoby na pewno Ci się spodobają!

Lata 60 i 70 przyniosły pewną zmianę w estetyce biżuteryjnej. Pojawiła się pewnego rodzaju geometria. Wszystko prezentowało się po prostu uroczo.
Potem historia zatoczyła koło i pierścionki znowu stawały się subtelniejsze. Lubisz dziewczęcy styl? To taka biżuteria na pewno Ci się spodoba!
Dzisiaj następuje pewnego rodzaju dowolność, jeżeli chodzi o biżuterię ślubną. Zastanów się, co lubisz i pójdź w tym kierunku (lub zasugeruj to swojemu Narzeczonemu, który będzie wybierał Ci pierścionek)- Twój pierścionek na pewno będzie piękny.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Fantastyczne wideo ślubne o zakochanej do granic nieskończoności Pary!
Fantastyczne wideo ślubne o zakochanej do granic nieskończoności Pary!
Zobacz wideo Polki i Hiszpana- parę zakochaną w sobie do szaleństwa, aż miło poparzeć!
Film Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Wspomniana na początku Barcelona jest motywem, który wciąż wraca!
Film Wideo ślubne bardzo zakochanej Pary, które musisz zobaczyć!
Wideo ślubne bardzo zakochanej Pary, które musisz zobaczyć!
Ten kinowy styl przypadnie Wam do gustu od pierwszej chwili!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji