Historia miłości ze Śląska opowiedziana w formie widea ślubnego! Piękne!

Moment ślubu i wesela jest tak piękny, że warto go upamiętnić jak najlepiej się da. Jedną z dróg ku temu jest przygotowanie teledysku ślubnego.

  • Fotograf i kamerzysta
  • Śląskie

Miłość to coś, co niewątpliwie jest najpiękniejszym, co spotyka nas w życiu. Sprawia, że nabiera ono kolorów, barw i odcieni. Buduje ona nową historię. A finał jej zazwyczaj jest przed ołtarzem. Dzisiaj mamy dla Was historię miłości ze Śląska opowiedzianą w formie videa ślubnego! Serdecznie zapraszamy!

Publikacja

Karolina i Krzysztof są piękną Parą. Ona to urocza szatynka o pięknym uśmiechu, a on to prawdziwy dżentelmen o olśniewającym spojrzeniu. W swoich strojach ślubnych prezentowali się pięknie– ona zdecydowała się na suknię, której prosta linia doskonale podkreśliła jej kobiecą sylwetkę, a koronkowe wykończenia dodały dziewczęcego uroku i wdzięku, on zaś wybrał klasyczny garnitur. Razem wyglądali cudownie.

Cały film ma bardzo romantyczny charakter. Buduje go wspaniała muzyka, która jest tłem dla przedstawionych kadrów, które cudownie podkreśla i eksponuje. Jest ona delikatna, ale wyrazista, dzięki czemu może być tłem, a nie narzucać się. Na pewno bardzo ciekawym pomysłem jest to, że film rozpoczął się w jakimś zamku, pałacu. Ma to symboliczne znaczenie- pokazuje, ze Karolina i Krzysztof są królem i królową w swojej bajce- historii opowiadającej o miłości. Ten film pokazuje urywki z Wielkiego Dnia Karoliny i Krzysztofa- z tych fragmentów jesteśmy w stanie zbudować obraz jak te szczególne momenty wyglądały. Dynamiczny montaż sprawia, że oglądając to video nie sposób jest się nudzić.

Moment ślubu i wesela jest tak piękny, że warto go upamiętnić jak najlepiej się da. Jedną z dróg ku temu jest przygotowanie teledysku ślubnego. Nie wiesz jak się za to zabrać? To musisz zobaczyć to video!! Ono na pewno Cię zainspiruje i sprawi, że stworzysz własny pomysł na swój niepowtarzalny ślubny film. Powodzenia! Trzymamy za Ciebie kciuki!

Autor wideo: LoveStory

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

LoveStory Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!