Historia miłości ze Śląska opowiedziana w formie widea ślubnego! Piękne!

Miłość to coś, co niewątpliwie jest najpiękniejszym, co spotyka nas w życiu. Sprawia, że nabiera ono kolorów, barw i odcieni. Buduje ona nową historię. A finał jej zazwyczaj jest przed ołtarzem. Dzisiaj mamy dla Was historię miłości ze Śląska opowiedzianą w formie videa ślubnego! Serdecznie zapraszamy!

Karolina i Krzysztof są piękną Parą. Ona to urocza szatynka o pięknym uśmiechu, a on to prawdziwy dżentelmen o olśniewającym spojrzeniu. W swoich strojach ślubnych prezentowali się pięknie– ona zdecydowała się na suknię, której prosta linia doskonale podkreśliła jej kobiecą sylwetkę, a koronkowe wykończenia dodały dziewczęcego uroku i wdzięku, on zaś wybrał klasyczny garnitur. Razem wyglądali cudownie.

Cały film ma bardzo romantyczny charakter. Buduje go wspaniała muzyka, która jest tłem dla przedstawionych kadrów, które cudownie podkreśla i eksponuje. Jest ona delikatna, ale wyrazista, dzięki czemu może być tłem, a nie narzucać się. Na pewno bardzo ciekawym pomysłem jest to, że film rozpoczął się w jakimś zamku, pałacu. Ma to symboliczne znaczenie- pokazuje, ze Karolina i Krzysztof są królem i królową w swojej bajce- historii opowiadającej o miłości. Ten film pokazuje urywki z Wielkiego Dnia Karoliny i Krzysztofa- z tych fragmentów jesteśmy w stanie zbudować obraz jak te szczególne momenty wyglądały. Dynamiczny montaż sprawia, że oglądając to video nie sposób jest się nudzić.

Moment ślubu i wesela jest tak piękny, że warto go upamiętnić jak najlepiej się da. Jedną z dróg ku temu jest przygotowanie teledysku ślubnego. Nie wiesz jak się za to zabrać? To musisz zobaczyć to video!! Ono na pewno Cię zainspiruje i sprawi, że stworzysz własny pomysł na swój niepowtarzalny ślubny film. Powodzenia! Trzymamy za Ciebie kciuki!

Autor wideo: LoveStory

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Razem stanowią naprawdę przepiękną Parę. My dzisiaj mamy dla Was ich przepiękne, klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna. Nie możecie tego przegapić!
Film Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."Piękne video ślubne w stylu boho! U Martyny i Jacka widać jak "miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie."
Film Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!
Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!
Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!Pokaz ogni, układ taneczny oraz piękne dekoracje...zobacz ich niezwykłe wesele pełne niespodzianek!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji