• Magazyn
  • Usługodawcy

Folklor, Donatan i Cleo oraz Sami swoi, czyli nowoczesne podziękowania ślubne dla rodziców! Super pomysł!

Przygotowujesz się do ślubu i szukasz pomysłu w jaki sposób podziękować Rodzicom? Potrzebujesz inspiracji? To musisz zobaczyć ten film! On sprawi, że na pewno znajdziesz koncept na swoje podziękowania i będą one doskonałe. Spróbuj sam!

  • Fotograf i kamerzysta

 

Momentem wesela, który często spędza sen z powiek Parze Młodej jest chwila, kiedy trzeba będzie podziękować Rodzicom. Jak to zrobić, żeby oddać w pełni, to co się czuje, ale bez zbędnego patosu i tanich wzruszeń? Paulina i Przemek mają receptę na podziękowania idealne. Chcesz się przekonać? To musisz zobaczyć to video! Zachwycisz się!

Video rozpoczyna się wspaniale. Sielskie kadry budują niesamowitą, bardzo przyjazną atmosferę. Kiedy patrzymy na to video sami nie wiemy, kiedy zaczynamy się uśmiechać i kiedy ogarnia nas spokój. To coś wspaniałego i po prostu pięknego. Magia- baśnie czasem stają się rzeczywistością.

Paulina i Przemek zadbali o to, aby ich podziękowania dla Rodziców były zwartą całością fabularną. Źródłem inspiracji okazał się między innymi film „Sami Swoi”. To typ poczucia humoru, który Polakom nigdy się nie znudzi.

„Sami Swoi” nie byli jednak jedynym źródłem inspiracji dla Pauliny i Przemka. Młoda Para czerpała pełnymi garściami z szeroko rozumianego folkloru. I te nawiązania były z jednej strony bardzo wyważone, ale z drugiej strony czytelne. Warto zwrócić uwagę na strój, w jaki ubrana była Paulina. On pięknie nawiązuje do tego, w jaki sposób kiedyś ubierały się kobiety. To piękne i barwne! Godne pozazdroszczenia!

Na polskiej scenie muzycznej najbardziej z folklorem kojarzą się Donatan i Cleo. Naturalne więc było to, że Paulina i Przemek zdecydowali się wykorzystać piosenkę właśnie z ich repretuaru. I trzeba przyznać, że to był naprawdę świetny wybór! Dynamizm i energia gwarantowane!

Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Jest dynamiczny i ma w sobie to coś! Czujesz, że nie możesz pozostać mu obojętnym! Takie wrażenia gwarantowane! Paulina i Przemek wiedzieli co robią. Ich nowoczesna koncepcja sprawdziła się znakomicie!

Przygotowujesz się do ślubu i szukasz pomysłu w jaki sposób podziękować Rodzicom? Potrzebujesz inspiracji? To musisz zobaczyć ten film! On sprawi, że na pewno znajdziesz koncept na swoje podziękowania i będą one doskonałe. Spróbuj sam!

Autor: Studio Błysk

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!