• Magazyn

Filmowy teledysk ślubny Kingi i Alberta. Jest zachwycający!

Kinga i Albert czy może Mr. & Mrs. Smith z filmu o małżeństwie tajnych agentów? Dzięki szybkim zmianom kadrów, samolotom i muzyce, która trzyma w napięciu od początku do końca, możemy mieć wrażenie, że filmowy teledysk ślubny to zwiastun jakiegoś najnowszego filmu akcji.

  • Reportaże ślubne
  • 2018
Kinga i Albert czy może Mr. & Mrs. Smith z filmu o małżeństwie tajnych agentów? Dzięki szybkim zmianom kadrów, samolotom i muzyce, która trzyma w napięciu od początku do końca, możemy mieć wrażenie, że filmowy teledysk ślubny to zwiastun jakiegoś najnowszego filmu akcji. Szczególnie kiedy widzimy bardzo charakterystyczny znak Batmana na jednym z samolotów. Czy to może kolejna produkcja wytwórni Warner Bros? Czy reżyserem jest Tim Burthon, który wyreżyserował między innymi Edwarda Nożycorękiego, Planetę Małp, czy Alicję w Krainie Czarów?

Film, który możemy zobaczyć, został wykonany przez wspaniałych artystów z Polski –  ID Multimedia, którzy w swojej pracy odnajdują radość i pasję, a poznawane ciekawe osoby dają im powera do działania. Zespół charakteryzuje wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu wiedzą jak pracować z nowożeńcami i doskonale potrafią wyczuć ich potrzeby i oczekiwania.

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych momentów w życiu człowieka, dlatego warto uchwycić wszystkie wspomnienia na fotografiach lub filmach. Jednak ważne jest też, aby podczas tego dnia ekipa fotografów i operatorów kamer była niewidoczna, a wszystkie uchwycone sceny w pełni naturalne. ID Multimedia doskonale o tym wie i wie jak to osiągnąć.

Firma ma jednak jeszcze jednego, ważnego Asa w rękawie- nowoczesność. Doskonale znają filmowe i zdjęciowe trendy, dzięki czemu wasz reportaż ślubny będzie modny. W prezentowanym dzisiaj filmie widzimy wiele ciekawych sposobów obrazowania sytuacji- krótkie kadry, które są rozciągnięte w czasie albo przyśpieszone nadają filmowi bardzo dynamiczny charakter. Wspaniałym efektem jest nałożenie na siebie słów przysięgi mówionej przez obojga, dzięki czemu wydaje nam się, że Kinga i Albert wypowiadali te same słowa w jednym momencie .

Cały filmowy teledysk ślubny jest bardzo zrównoważony. Długie pocałunki nakręcone są w bardzo oryginalny sposób, dzięki czemu są to ciekawe momenty, a nie nużące, jak to zazwyczaj bywa. Przepleciono je ze scenami z kościoła lub przygotowań, dzięki czemu są idealnie wplecione w całość.

Ten krótki film firmy ID Multimedia jest po prostu doskonały!!!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

IdMultimedia Kamerzysta na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!