• Magazyn

Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!

Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.

  • Reportaże ślubne
  • 2018
  • Małopolskie

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe plany, ale zanim odważnie wkroczymy w rok 2018, warto cofnąć się jeszcze na chwilę do tego, co było. Czyli? Może dłużące się dni, godziny, stres, smutek, a może nawet rozpacz? Któregoś z tych elementów niestety na pewno doświadczyliśmy, ale nie możemy zapominać o chwilach, w których byliśmy szczęśliwi. Poznaliście nową osobę albo odnaleźliście ciekawe miejsce? Może w tym roku spędziliście piękny czas z najbliższymi, zmieniliście coś na lepsze, podjęliście słuszną decyzję lub po prostu dobrze się bawiliście?  Jedno jest pewne, ten rok był bardzo ważny. Każde doświadczenie zarówno to gorsze, jak i lepsze jest bardzo przydatne.

W roku 2016 zawarto aż 195 tysięcy związków małżeńskich. Ile nowych małżeństw pojawiło się w 2017 roku? Jeszcze nie wiadomo, jednak pewne jest, że te pary, które wystąpiły w filmie Wedding Showreel 2017 – LoveStory, są cudowne. Wszystkie z nich łączy piękne i wyraziste uczucie, jednak każda para jest inna: zdumiewająca i szczególna. Przez cały rok grupa profesjonalistów przygotowywała niezwykłe filmy, bazujące na historii i uczuciu każdej pary. Dzięki wykorzystaniu informacji o dwojgu młodych ludzi, firma tworzyła prawdziwe arcydzieła, które dla nowożeńców i ich najbliższych są wspaniałym sposobem na utrwalenie tego niezwykłego momentu.

Dzisiaj LoveStory Wedding stworzyło video, które nie jest przesłodzone, ale piękne i zrównoważone. Pocałunki, objęcia i splecione dłonie, a także mocne więzi międzyludzkie, urokliwe miejsca i magiczne ujęcia zwyczajnych drobiazgów. Twórcy wykorzystali zarówno światło słoneczne, jak i to, bijące od płomieni ogniska. Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.

Wspaniałe trio, Justyna, Sebastian i Piotr, z LoveStory  zjeździli w tym roku całą Polskę. Razem z wami zdobyli najwyższe szczyty górskie i spacerowali po piaszczystych plażach. Zakosztowali życia na Kaszubach i na Śląsku. Oni uwielbiają z wami podróżować i czekają na nowe miejsca i historie, które opowiecie im w tym roku.

Autorzy video: LoveStory

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!