Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe plany, ale zanim odważnie wkroczymy w rok 2018, warto cofnąć się jeszcze na chwilę do tego, co było. Czyli? Może dłużące się dni, godziny, stres, smutek, a może nawet rozpacz? Któregoś z tych elementów niestety na pewno doświadczyliśmy, ale nie możemy zapominać o chwilach, w których byliśmy szczęśliwi. Poznaliście nową osobę albo odnaleźliście ciekawe miejsce? Może w tym roku spędziliście piękny czas z najbliższymi, zmieniliście coś na lepsze, podjęliście słuszną decyzję lub po prostu dobrze się bawiliście?  Jedno jest pewne, ten rok był bardzo ważny. Każde doświadczenie zarówno to gorsze, jak i lepsze jest bardzo przydatne.

W roku 2016 zawarto aż 195 tysięcy związków małżeńskich. Ile nowych małżeństw pojawiło się w 2017 roku? Jeszcze nie wiadomo, jednak pewne jest, że te pary, które wystąpiły w filmie Wedding Showreel 2017 – LoveStory, są cudowne. Wszystkie z nich łączy piękne i wyraziste uczucie, jednak każda para jest inna: zdumiewająca i szczególna. Przez cały rok grupa profesjonalistów przygotowywała niezwykłe filmy, bazujące na historii i uczuciu każdej pary. Dzięki wykorzystaniu informacji o dwojgu młodych ludzi, firma tworzyła prawdziwe arcydzieła, które dla nowożeńców i ich najbliższych są wspaniałym sposobem na utrwalenie tego niezwykłego momentu.

Dzisiaj LoveStory Wedding stworzyło video, które nie jest przesłodzone, ale piękne i zrównoważone. Pocałunki, objęcia i splecione dłonie, a także mocne więzi międzyludzkie, urokliwe miejsca i magiczne ujęcia zwyczajnych drobiazgów. Twórcy wykorzystali zarówno światło słoneczne, jak i to, bijące od płomieni ogniska. Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.

Wspaniałe trio, Justyna, Sebastian i Piotr, z LoveStory  zjeździli w tym roku całą Polskę. Razem z wami zdobyli najwyższe szczyty górskie i spacerowali po piaszczystych plażach. Zakosztowali życia na Kaszubach i na Śląsku. Oni uwielbiają z wami podróżować i czekają na nowe miejsca i historie, które opowiecie im w tym roku.

Autorzy video: LoveStory

Skomentuj artykuł

Film Śliczne wideo ślubne z Willi Tadeusz w Lanckoronie. Zobacz i zainspiruj się!
Śliczne wideo ślubne z Willi Tadeusz w Lanckoronie. Zobacz i zainspiruj się!
To naprawdę śliczne video ślubne. Prezentuje piękne wydarzenia, które w tej chwili są już pięknymi wspomnieniami. Zainspiruj się nim!
Film Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Film Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
To video naprawdę robi wielkie wrażenie, nie sposób od niego oczy oderwać. To na pewno będzie wspaniała inspiracja dla wszystkich Par, które przygotowują swoje video ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji