„Trzeba być szalonym, trzeba mieć odwagę, żeby powiedzieć TAK. ”

„Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie” Czasem nie potrzeba dalekich wyjazdów, kilometrów w podróży, żeby odnaleźć doskonałe miejsce do realizacji ślubnego video. Czasem to co najpiękniejsze mamy tuż obok. Warto pamiętać, że siła w prostocie! Przyroda potrafi obronić się sama. To ona dodała wyjątkowego uroku i niepowtarzalnego charakteru temu teledyskowi. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!

Izabela i Maciej to absolutnie przepiękna para.. W tym wielkim dniu oboje wyglądają oszałamiająco, są bardzo eleganccy i pełni klasy. Ale jednocześnie mają w sobie mnóstwo ciepła i fantastyczną, pozytywną energie, zarażają uśmiechem każdego kto na nich spojrzy.

Ich video ślubne doskonale pokazuje to co nieuchwytne. Te emocje.. Uśmiechy.. Spojrzenia.. Są magiczne i niepowtarzalne. Każdy kadr jest odbiciem ich wielkiej miłości i oddania. A szczególną uwagę zwraca przedstawienie, że Państwo Młodzi powinni przejść przez życie trzymając się za ręce. To piękne i niezwykle prawdziwe przesłanie.

Wspaniałym uzupełnieniem filmu są słowa księdza, który przekazuje Nowożeńcom ważną naukę. Jego kazanie w połączeniu i lekką, romantyczną muzyką stworzyło ciekawą, spójną całość. Profesjonalnie wykonany montaż łączący dynamikę kolorów, grę świateł i klimat daje efekt, który na długo pozostaje w pamięci.

Wciąż zastanawiasz się w jaki sposób zrealizować swoje video ślubne? W takim razie nie możesz tego przegapić! Ten niesamowicie romantyczny i wzruszający film będzie dla Ciebie doskonałą inspiracją.

Twórcy wideo: Prestige Films | Fotograf: Studio Miaga | Zespół muzyczny: Masel | Wedding planer: Perfekcyjny Dzień |  Makijaż: Małgorzata Nahalewicz | Paznokcie: Marta Moszczyńska | Suknia: Pronovias | Miejsce wesela: Dworek Komorno | Fotobudka Fotomania |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!
Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!
Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!
Film Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!
Film Video ślubne Karoliny i Łukasza ich "małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem"!
Video ślubne Karoliny i Łukasza ich "małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem"!
Ekipa stworzyła istne arcydzieło, które będzie wspaniałym wspomnieniem dla młodych na chłodne, listopadowe wieczory.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji