„Trzeba być szalonym, trzeba mieć odwagę, żeby powiedzieć TAK. ”

„Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie” Czasem nie potrzeba dalekich wyjazdów, kilometrów w podróży, żeby odnaleźć doskonałe miejsce do realizacji ślubnego video. Czasem to co najpiękniejsze mamy tuż obok. Warto pamiętać, że siła w prostocie! Przyroda potrafi obronić się sama. To ona dodała wyjątkowego uroku i niepowtarzalnego charakteru temu teledyskowi. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!

Izabela i Maciej to absolutnie przepiękna para.. W tym wielkim dniu oboje wyglądają oszałamiająco, są bardzo eleganccy i pełni klasy. Ale jednocześnie mają w sobie mnóstwo ciepła i fantastyczną, pozytywną energie, zarażają uśmiechem każdego kto na nich spojrzy.

Ich video ślubne doskonale pokazuje to co nieuchwytne. Te emocje.. Uśmiechy.. Spojrzenia.. Są magiczne i niepowtarzalne. Każdy kadr jest odbiciem ich wielkiej miłości i oddania. A szczególną uwagę zwraca przedstawienie, że Państwo Młodzi powinni przejść przez życie trzymając się za ręce. To piękne i niezwykle prawdziwe przesłanie.

Wspaniałym uzupełnieniem filmu są słowa księdza, który przekazuje Nowożeńcom ważną naukę. Jego kazanie w połączeniu i lekką, romantyczną muzyką stworzyło ciekawą, spójną całość. Profesjonalnie wykonany montaż łączący dynamikę kolorów, grę świateł i klimat daje efekt, który na długo pozostaje w pamięci.

Wciąż zastanawiasz się w jaki sposób zrealizować swoje video ślubne? W takim razie nie możesz tego przegapić! Ten niesamowicie romantyczny i wzruszający film będzie dla Ciebie doskonałą inspiracją.

Twórcy wideo: Prestige Films | Fotograf: Studio Miaga | Zespół muzyczny: Masel | Wedding planer: Perfekcyjny Dzień |  Makijaż: Małgorzata Nahalewicz | Paznokcie: Marta Moszczyńska | Suknia: Pronovias | Miejsce wesela: Dworek Komorno | Fotobudka Fotomania |

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji