Film ślubny w rytmie muzyki klubowej. Zapraszamy!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Polska
  • Mazowieckie

Ślub niewątpliwie jest szczególnym momentem w życiu każdego z nas. Dlatego chcemy go jak najlepiej utrwalić. Zazwyczaj jest tak, że ślub i wesele, a co za tym idzie sposoby w jakie są utrwalane, utrzymuje się w określonej stylistyce. A co, jeżeli chcemy tę stylistykę przełamać? Wtedy powstają tak niesamowite dzieła jak to. Przekonaj się sam! Irmina i Paweł są Parą, której nie spotyka się codziennie. Niewątpliwie są pełni energii. Jest w nich wielki dynamizm i optymizm. Kiedy człowiek na nie patrzy, aż chce się uśmiechać.

Publikacja

Nic więc dziwnego, że ich video ślubne ma taki a nie inny charakter. Nie daj sobie wmówić, że Twoje wesele powinno być utrzymane w klimacie ckliwych ballad o miłości i innych romantycznych piosenek. Nie daj sobie narzucić innego klimatu niż ten, który jest Tobie bliski. Tak też zrobili Irmina i Paweł. Ich video ślubne niewątpliwie oddaje to, co „im w duszy gra”. Czymś, co niewątpliwie rzuca się w oczy podczas oglądania tego filmu jest wielka dynamika. Po prostu nie sposób jest się nudzić. I bardzo dobrze.

Film ślubny powinien właśnie taki być- pełen energii. Film zaczyna się w bardzo ciekawy sposób- oglądamy Irminę i Pawła, którzy spędzają czas w lesie. To bardzo klimatyczne. I jest to wspaniała zapowiedź tego, co będzie się działo potem. Grunt to umieć zbudować napięcie. Potem przenosimy się na etap przygotowań. To również jest bardzo ciekawe. Nie sposób jest oderwać się od tego filmu. Wielką wartością tego filmu jest tło muzyczne. Dynamiczna muzyka klubowa nie jest często wykorzystywana w tego typu produkcjach. Sięgnięcie po nią sprawiło, że film ten stał się wręcz niezwykle oryginalny i na pewno będzie świetną pamiątką na lata.

Autor wideo: LoveStory

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

LoveStory Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!