• Magazyn
  • Usługodawcy
  • "Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie". Zapraszamy na filmową ucztę!

"Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie". Zapraszamy na filmową ucztę!

To jest naprawdę doskonały przykład realizacji ślubnego filmu. Rustykalny charakter tego video robi wrażenie i wywołuje w oglądającym same pozytywne emocje.

  • Fotograf i kamerzysta
  • Rustykalny
  • 2017
  • Śląskie

Często nie doceniamy tego, jak wielką rolę w naszym życiu spełnia przypadek. Chcemy wszystko zaplanować, wiedzieć punkt po punkcie jak będzie wyglądało nasze życie, a przecież przypadek, tak zwany ślepy traf, powoduje, że nasze życie nabiera kolorów i barw. Tak też było w przypadku Anny i Emila- spotkali się przez przypadek, a okazało się, że czekali na siebie przez całe życie. Dzisiaj mamy dla Was ich video ślubne, które na pewno zrobi na Was kolosalne wrażenie. Zapraszamy serdecznie. Nie możecie tego przegapić!

Publikacja

Anna i Emil są naprawdę piękną parą. Ona to subtelna blondynka o olśniewającym spojrzeniu i zachwycającym uśmiechu. Kobiety tak wyglądające zazwyczaj kreowały w baśniach królewny, do których wzdychały całe kolejki królewiczów. A ona ma tego jednego wyjątkowego- Emila. On jest prawdziwym przystojniakiem. Nie jedna kobieta na pewno ogląda się za nim na ulicy. A On ma już swoją bajkę, w której ma swoją królową. Czyż to nie piękna historia? To video robi wielkie wrażenie. Uwagę zwraca montaż. Jest niezwykle dynamiczny.

Powoduje, że nie sposób jest się nudzić, kiedy go się ogląda. Ważnym jego elementem jest również muzyka, która jest znakomitym tłem dla przedstawionych tam kadrów. Razem tworzą po prostu znakomitą kompozycję. To jest naprawdę doskonały przykład realizacji ślubnego filmu. Rustykalny charakter tego video robi wrażenie i wywołuje w oglądającym same pozytywne emocje. Taka realizacja na pewno będzie doskonałą inspiracją dla wielu Par Młodych, które chcą w ten sposób upamiętnić swój ślub.

Autorzy videa: AnMa-Studio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!