"Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie". Zapraszamy na filmową ucztę!

Często nie doceniamy tego, jak wielką rolę w naszym życiu spełnia przypadek. Chcemy wszystko zaplanować, wiedzieć punkt po punkcie jak będzie wyglądało nasze życie, a przecież przypadek, tak zwany ślepy traf, powoduje, że nasze życie nabiera kolorów i barw. Tak też było w przypadku Anny i Emila- spotkali się przez przypadek, a okazało się, że czekali na siebie przez całe życie. Dzisiaj mamy dla Was ich video ślubne, które na pewno zrobi na Was kolosalne wrażenie. Zapraszamy serdecznie. Nie możecie tego przegapić!

Anna i Emil są naprawdę piękną parą. Ona to subtelna blondynka o olśniewającym spojrzeniu i zachwycającym uśmiechu. Kobiety tak wyglądające zazwyczaj kreowały w baśniach królewny, do których wzdychały całe kolejki królewiczów. A ona ma tego jednego wyjątkowego- Emila. On jest prawdziwym przystojniakiem. Nie jedna kobieta na pewno ogląda się za nim na ulicy. A On ma już swoją bajkę, w której ma swoją królową. Czyż to nie piękna historia? To video robi wielkie wrażenie. Uwagę zwraca montaż. Jest niezwykle dynamiczny.

Powoduje, że nie sposób jest się nudzić, kiedy go się ogląda. Ważnym jego elementem jest również muzyka, która jest znakomitym tłem dla przedstawionych tam kadrów. Razem tworzą po prostu znakomitą kompozycję. To jest naprawdę doskonały przykład realizacji ślubnego filmu. Rustykalny charakter tego video robi wrażenie i wywołuje w oglądającym same pozytywne emocje. Taka realizacja na pewno będzie doskonałą inspiracją dla wielu Par Młodych, które chcą w ten sposób upamiętnić swój ślub.

Autorzy videa: AnMa-Studio

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna.
Razem stanowią naprawdę przepiękną Parę. My dzisiaj mamy dla Was ich przepiękne, klimatyczne video ślubne ukryte w sercu lasu. Zapraszamy do oazy ciszy i ślubnego piękna. Nie możecie tego przegapić!
Film Bajecznie piękne wideo ślubne z Malediw! Będziecie zachwyceni!
Bajecznie piękne wideo ślubne z Malediw! Będziecie zachwyceni!
Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swoją sesję ślubną, to my dzisiaj mamy dla Ciebie fantastyczną inspirację. Nie bój się z niej skorzystać. Może i Ty zdecydujesz się na jakąś egzotyczną lokalizację?
Film Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
To video naprawdę robi wielkie wrażenie, nie sposób od niego oczy oderwać. To na pewno będzie wspaniała inspiracja dla wszystkich Par, które przygotowują swoje video ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji