Cudowne wideo ślubne z wesela w Zamku w Niepołomicach!

Mamy dla Was niezwykłe momenty w niezwykłym miejscu!

  • Fotograf i kamerzysta

Wiadomą kwestią jest to, że ważnym elementem przygotowań ślubnych jest wybór miejsca, gdzie odbędzie się wesele. Tu nie ma miejsca na przypadek. To musi być wyjątkowe miejsce. Dlatego wiele Par często ma problem- gdzie zorganizować tę zabawę. W tym przypadku tak nie było. Oboje od razu wiedzieli- Zamek w Niepołomicach. Chcesz się przekonać jak było? To musisz zobaczyć to video! Nie przegap! Film jest piękną opowieścią o Zakochanych. Ola i Jakub są cudowną Parą. To w jaki sposób na siebie jest czymś po prostu niesamowitym. Widać, że są dla siebie wszystkim. Razem tworzą nierozerwalną całość. Są jak dwie połówki jabłka- czy jakiegoś tam innego owocu.

Publikacja

Ważną częścią tego filmu niewątpliwie jest muzyka. Taka delikatna i subtelna. Nie narzuca swojej obecności, ale uzupełnia przedstawione kadry. Całość daje niesamowity efekt. Oglądając ten film nie sposób pozostać obojętnym.

Video pokazuje różne momenty z Wyjątkowego Dnia Oli i Jakuba. Ważną częścią były oczywiście przygotowania. Szczegóły musiały się ze sobą zgrać, żeby efekt był taki jaki był wtedy, czyli znakomity!

Ola i Jakub w tym Wielkim Dniu prezentowali się znakomicie- niczym Książę i Księżniczka z bajki. Zadbali o drobiazgowe przygotowania- Ona oddała się w ręce makijażystki i fryzjera. I trzeba przyznać, że to była prawdziwie profesjonalna praca. Ola była najpiękniejszą Panną Młodą. Kuba również zadbał o szczegóły. Swój wytworny smoking dopracował szykownymi dodatkami. Eleganccy dżentelmeni? Takich mężczyzn nam potrzeba!

Dla tak eleganckich Młodych zamek był po prostu idealną lokalizacją na wesele. Jakie to wnętrze jest piękne! A udekorowane bielą i paprocią prezentowało się jeszcze bardziej wytwornie. Takie połączenie kolorów zawsze się sprawdzi. A poza tym zieleń to kolor nadziei, a ona zawsze nam potrzebna. W Dniu Ślubu szczególnie!

Ślub był piękną ceremonią. Niezmiernie wzruszającą. Emocje wręcz unosiły się w powietrzu. To było niesamowite doświadczenie. Wesele to była wyśmienita zabawa. Każdy Gość miał szeroki uśmiech na ustach!

Ślub i wesele to takie momenty w życiu każdego z nas, które chcemy jak najlepiej zapamiętać- nic dziwnego, wtedy właśnie zmieniamy nasze życie o przysłowiowe 180 stopni. Są różne metody „zadbania o wspomnienia”. Dla jednych są to zdjęcia, a dla innych właśnie filmy. A jak takie video jest tak cudownie zrealizowane jak w przypadku „królewskiego” filmu Oli i Jakuba, to po prostu nie może być lepiej!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Invertstudio.pl Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!