Wzruszające wideo ślubne Bena i Asi!

Asia i Ben to kolejna para, która udowadnia, że kultury nie tyle co mogą, ale nawet powinny się mieszać. W końcu miłość nie wie, czym jest narodowość. Chcesz ich bliżej poznać? To musisz zobaczyć to wspaniałe wideo ślubne. Jest niesamowite! Rozpoczyna je naprawdę uroczy obrazek- Ben gra na gitarze, a Asia podśpiewuje. Ileż to ma wdzięku. Aż człowiek się uśmiecha, kiedy na to patrzy. A ta wspaniała przyroda to doskonałe uzupełnienie sielskiego widoku, tej wręcz arkadyskiej sytuacji. Potem przenosimy się już do przygotowań ślubnych. Jaka piękna była sukienka Asidelikatna, subtelna, kobieca.

Panna Młoda prezentowała się w niej niczym księżniczka z jakiejś najpiękniejszej bajki. Ben w garniturze wyglądał szalenie dostojnie i bardzo wytwornie. Na pewno najbardziej wzruszającym momentem ceremonii było to, kiedy Asia, prowadzona przez swojego tatę, kroczyła do ołtarza. To, w jaki sposób patrzył na nią Ben jest nie do podrobienia. Tak, to musi być miłość!

Wesele musiało rozpocząć powitanie chlebem i solą. W końcu tak każe tradycja, a z tradycją dyskutować nie sposób. Sama zabawa weselna była bardzo radosna. Muzyka poderwała wszystkich z krzeseł. Atmosfera była nie do podrobienia. Radość, szczęście, miłość. Tak w najkrótszy sposób można opisać to wideo ślubne. Przekonaj się sam. Nie możesz go przegapić!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.
Film Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Razem wyglądają świetnie. Nie sposób od nich oczy oderwać. Są naprawdę piękną Parą. W tym filmie warto jest zwrócić uwagę na emocje, jakimi on wprost epatuje.
Film Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji