Wzruszające wideo ślubne Bena i Asi!

Magiczne chwile na międzynarodowym przyjęciu podróżników!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Polska

Asia i Ben to kolejna para, która udowadnia, że kultury nie tyle co mogą, ale nawet powinny się mieszać. W końcu miłość nie wie, czym jest narodowość. Chcesz ich bliżej poznać? To musisz zobaczyć to wspaniałe wideo ślubne. Jest niesamowite! Rozpoczyna je naprawdę uroczy obrazek- Ben gra na gitarze, a Asia podśpiewuje. Ileż to ma wdzięku. Aż człowiek się uśmiecha, kiedy na to patrzy. A ta wspaniała przyroda to doskonałe uzupełnienie sielskiego widoku, tej wręcz arkadyskiej sytuacji. Potem przenosimy się już do przygotowań ślubnych. Jaka piękna była sukienka Asidelikatna, subtelna, kobieca.

Publikacja

Panna Młoda prezentowała się w niej niczym księżniczka z jakiejś najpiękniejszej bajki. Ben w garniturze wyglądał szalenie dostojnie i bardzo wytwornie. Na pewno najbardziej wzruszającym momentem ceremonii było to, kiedy Asia, prowadzona przez swojego tatę, kroczyła do ołtarza. To, w jaki sposób patrzył na nią Ben jest nie do podrobienia. Tak, to musi być miłość!

Wesele musiało rozpocząć powitanie chlebem i solą. W końcu tak każe tradycja, a z tradycją dyskutować nie sposób. Sama zabawa weselna była bardzo radosna. Muzyka poderwała wszystkich z krzeseł. Atmosfera była nie do podrobienia. Radość, szczęście, miłość. Tak w najkrótszy sposób można opisać to wideo ślubne. Przekonaj się sam. Nie możesz go przegapić!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Super Studios Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!