7 dekoltów najlepszych dla Twojej sukni ślubnej 2017!

Zapewne większość z Was już od dzieciństwa marzyła o swojej idealnej sukni ślubnej. Pamięć ludzka to rzecz zawodna, ale na pewno wciąż macie w sobie zarys tej idealnej kreacji, w której macie poczuć się niczym księżniczki. Dlatego w tym video pokażemy Wam dekolty do idealnych sukien ślubnych na 2017 rok.

Wybierając doskonały dekolt do swojej idealnej sukni ślubnej trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim kształt ciała- w końcu suknia ma ukrywać niedoskonałości, a eksponować zalety sylwetki. W końcu chcesz wyglądać jak najpiękniej! W tym video odnajdziesz różnorodne dekolty takich pod szyję, łódkowych, które są bardzo eleganckie (i wspaniale sprawdzają się w przypadku kobiet, które mają mały biust). Najbardziej romantyczny i tradycyjny jest dekolt w kształcie serca- on wspaniale eksponuje ramiona. Doskonale sprawdza się w przypadku długiej spódnicy.

Może zdecydujesz się na dekolt w kształcie litery V? Jest trochę śmielszy- sprawdzi się, jeżeli chcesz wyeksponować trochę więcej ciała. To bardzo zmysłowe! Ten typ dekoltu jest idealny dla kobiet, które mają krótszą szyję- świetnie ją wydłuży. Może wybierzesz dekolt na plecach? Takie propozycje odnajdziesz u marek takich jak: Rosa Clara, Pronovias, Cymbeline

Nadal nie wybrałaś dekoltu do swojej sukni ślubnej? Odkryj ten film i zobacz najpiękniejsze dekolty do sukien ślubnych na 2017 rok!

Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji