7 dekoltów najlepszych dla Twojej sukni ślubnej 2017!

7 dekoltów najlepszych dla Twojej sukni ślubnej 2017!

Nie przegap podsumowania video z najpiękniejszymi dekoltami do sukien ślubnych na 2017 rok, które mogliśmy zobaczyć na międzynarodowych wybiegach. Wybierz jeden z nich!

  • Style sukien
  • Trendy
  • 2017
  • Videos

Zapewne większość z Was już od dzieciństwa marzyła o swojej idealnej sukni ślubnej. Pamięć ludzka to rzecz zawodna, ale na pewno wciąż macie w sobie zarys tej idealnej kreacji, w której macie poczuć się niczym księżniczki. Dlatego w tym video pokażemy Wam dekolty do idealnych sukien ślubnych na 2017 rok.

Wybierając doskonały dekolt do swojej idealnej sukni ślubnej trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim kształt ciała- w końcu suknia ma ukrywać niedoskonałości, a eksponować zalety sylwetki. W końcu chcesz wyglądać jak najpiękniej! W tym video odnajdziesz różnorodne dekolty takich pod szyję, łódkowych, które są bardzo eleganckie (i wspaniale sprawdzają się w przypadku kobiet, które mają mały biust). Najbardziej romantyczny i tradycyjny jest dekolt w kształcie serca- on wspaniale eksponuje ramiona. Doskonale sprawdza się w przypadku długiej spódnicy.

Może zdecydujesz się na dekolt w kształcie litery V? Jest trochę śmielszy- sprawdzi się, jeżeli chcesz wyeksponować trochę więcej ciała. To bardzo zmysłowe! Ten typ dekoltu jest idealny dla kobiet, które mają krótszą szyję- świetnie ją wydłuży. Może wybierzesz dekolt na plecach? Takie propozycje odnajdziesz u marek takich jak: Rosa Clara, Pronovias, Cymbeline

Nadal nie wybrałaś dekoltu do swojej sukni ślubnej? Odkryj ten film i zobacz najpiękniejsze dekolty do sukien ślubnych na 2017 rok!

Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Salon Sukien Ślubnych Julia Gastoł Salony sukien ślubnych
Salon sukien ślubnych FLOSSMANN Salony sukien ślubnych
Salon Kambelina suknie ślubne Salony sukien ślubnych

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!