7 dekoltów najlepszych dla Twojej sukni ślubnej 2017!

Nie przegap podsumowania video z najpiękniejszymi dekoltami do sukien ślubnych na 2017 rok, które mogliśmy zobaczyć na międzynarodowych wybiegach. Wybierz jeden z nich!

  • Style sukien
  • Trendy

Zapewne większość z Was już od dzieciństwa marzyła o swojej idealnej sukni ślubnej. Pamięć ludzka to rzecz zawodna, ale na pewno wciąż macie w sobie zarys tej idealnej kreacji, w której macie poczuć się niczym księżniczki. Dlatego w tym video pokażemy Wam dekolty do idealnych sukien ślubnych na 2017 rok.

Publikacja

Wybierając doskonały dekolt do swojej idealnej sukni ślubnej trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim kształt ciała- w końcu suknia ma ukrywać niedoskonałości, a eksponować zalety sylwetki. W końcu chcesz wyglądać jak najpiękniej! W tym video odnajdziesz różnorodne dekolty takich pod szyję, łódkowych, które są bardzo eleganckie (i wspaniale sprawdzają się w przypadku kobiet, które mają mały biust). Najbardziej romantyczny i tradycyjny jest dekolt w kształcie serca- on wspaniale eksponuje ramiona. Doskonale sprawdza się w przypadku długiej spódnicy.

Może zdecydujesz się na dekolt w kształcie litery V? Jest trochę śmielszy- sprawdzi się, jeżeli chcesz wyeksponować trochę więcej ciała. To bardzo zmysłowe! Ten typ dekoltu jest idealny dla kobiet, które mają krótszą szyję- świetnie ją wydłuży. Może wybierzesz dekolt na plecach? Takie propozycje odnajdziesz u marek takich jak: Rosa Clara, Pronovias, Cymbeline

Nadal nie wybrałaś dekoltu do swojej sukni ślubnej? Odkryj ten film i zobacz najpiękniejsze dekolty do sukien ślubnych na 2017 rok!

Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Salon Kambelina suknie ślubne Salony sukien ślubnych
Salon Sukien Ślubnych Julia Gastoł Salony sukien ślubnych
Salon sukien ślubnych FLOSSMANN Salony sukien ślubnych
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!