Zmysłowe suknie ślubne w kolekcji Zahavit Tshuba

Zahavit Tshuba to kolejna izraelska projektantka, której suknie mnie zachwyciły! Odbiegają one od pokazywanych już kolekcji Galia Lahav czy  Inbal Dror, które były znacznie bardziej seksowne, głównie przez mocne dopasowanie i odsłonięte plecy. Suknie ślubne Zahavit Tshuba są zwiewne, często luźno opiewające sylwetkę. Nie znaczy to jednak, że wpasowują się one w konwencjonalne kanony mody ślubnej – cienkie jedwabie niejednokrotnie ukazują całą sylwetkę, mimo zakrycia całego ciała.

Suknia ślubna Zahavit Tshuba

Tkaniny najwyższej jakości projektantka sprowadza z Europy, by następnie sprzedawać swoje suknie kobietom z całego świata. Nic dziwnego – projekty te są wyjątkowe! Choć nie w każdej wypada stanąć przed ołtarzem, jest to modowa perełka, której nie sposób się oprzeć. Dodatkowego uroku dodaje klimatyczna sesja fotograficzna, promująca kolekcję.

Suknia ślubna Zahavit Tshuba
Suknia ślubna Zahavit Tshuba

Jak mówi sama projektantka, jej projekty są efektem licznych podróży, których doświadczyła jako stewardessa izraelskich linii lotniczych. I jest w tym zapewne dużo prawdy- odważne suknie ślubne bardzo odbiegają od rodzimej tradycji – co niezwykle cieszy nasze oczy!

Suknia ślubna Zahavit Tshuba
Suknia ślubna Zahavit Tshuba
Suknia ślubna Zahavit Tshuba
Suknia ślubna Zahavit Tshuba
Suknia ślubna Zahavit Tshuba

Jeżeli Wy także lubicie oglądać takie ślubne perełki, zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie całą kolekcję sukien ślubnych Zahavit Tshuba.

Pracownia projektantki znajduje się w Tel Aviv’ie. Więcej informacji na  stronie: www.zahavittshuba.co.il

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (1)

karolinawalczak82
20/07/2013

Mam do sprzedania oryginalną, ręcznie szytą na zamówienie sukienkę od izraelskiej projektantki Zahavit Tshuba. Niestety, z przyczyn prywatnych, muszę tę sukienkę odsprzedać. Suknia będzie w Polsce za tydzień- można ją wtedy przymierzyć. Rozmiar 38, można bez problemu przerobić na mniejsze rozmiary i dopasować suknię. Szyta na wzrost 176 dlatego spokojnie można też skrócić suknię. Jest obłędnie piękna, wykonana z najlepszych materiałów.
Cena: 19 000 pln. Proszę tylko o poważne maile. Wiem, że suknia jest droga, dlatego chciałabym uniknąć wizyt jedynie w celu zobaczenia sukienki. kontakt na email: karolinawalczak82@gmail.com– prześlę zdjęcia modelu sukienki.

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji