Zmysłowe suknie ślubne w kolekcji Zahavit Tshuba

Zahavit Tshuba to kolejna izraelska projektantka, której suknie mnie zachwyciły! Odbiegają one od pokazywanych już kolekcji Galia Lahav czy  Inbal Dror, które były znacznie bardziej seksowne, głównie przez mocne dopasowanie i odsłonięte plecy. Suknie ślubne Zahavit Tshuba są zwiewne, często luźno opiewające sylwetkę. Nie znaczy to jednak, że wpasowują się one w konwencjonalne kanony mody ślubnej – cienkie jedwabie niejednokrotnie ukazują całą sylwetkę, mimo zakrycia całego ciała.

Suknia ślubna Zahavit Tshuba

Tkaniny najwyższej jakości projektantka sprowadza z Europy, by następnie sprzedawać swoje suknie kobietom z całego świata. Nic dziwnego – projekty te są wyjątkowe! Choć nie w każdej wypada stanąć przed ołtarzem, jest to modowa perełka, której nie sposób się oprzeć. Dodatkowego uroku dodaje klimatyczna sesja fotograficzna, promująca kolekcję.

Suknia ślubna Zahavit Tshuba
Suknia ślubna Zahavit Tshuba

Jak mówi sama projektantka, jej projekty są efektem licznych podróży, których doświadczyła jako stewardessa izraelskich linii lotniczych. I jest w tym zapewne dużo prawdy- odważne suknie ślubne bardzo odbiegają od rodzimej tradycji – co niezwykle cieszy nasze oczy!

Suknia ślubna Zahavit Tshuba
Suknia ślubna Zahavit Tshuba
Suknia ślubna Zahavit Tshuba
Suknia ślubna Zahavit Tshuba
Suknia ślubna Zahavit Tshuba

Jeżeli Wy także lubicie oglądać takie ślubne perełki, zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie całą kolekcję sukien ślubnych Zahavit Tshuba.

Pracownia projektantki znajduje się w Tel Aviv’ie. Więcej informacji na  stronie: www.zahavittshuba.co.il

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych rad!
Jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych rad!
Nadszedł czas! W końcu zaczynasz poszukiwanie sukni ślubnej. 5 złotych rad, zdjęcia sukien i materiałów, a na końcu test, w którym pomożemy Ci wybrać suknię Twoich marzeń!
Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to wydarzenie utrzymujące tytuł najpopularniejszego pokazu mody ślubnej na świecie. Od 25 do 27 marca, wiodący projektanci oraz producenci zgormadzą się pod jednym dachem, aby zaprezentować najnowsze trendy w branży.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji