Złoto - śliwkowy makijaż ślubny krok po kroku

Samodzielne wykonanie makijażu ślubnego wcale nie musi być trudne. Jeśli odpowiednio przygotujemy swoją twarz (peeling, maseczka, nawilżenie itp.), użyjemy wcześniej sprawdzonych kosmetyków oraz wypróbujemy kilka makijaży przed tym wielkim dniem, na pewno będziemy zadowolone z efektów.

Złoto - śliwkowy makijaż ślubny. Fot. Cleo80

Moja propozycja makijażu jest bardzo prosta i pasuje do większości typów urody.

Makijaż zaczynamy od nałożenia na twarz bazy pod makijaż, podkładu i pudru sypkiego a na powieki bazy pod cienie. To wszystko sprawi, że makijaż utrzyma się na naszej twarzy wiele godzin.

Następnie nakładamy cienie do powiek. Najpierw jasnozłoty na około ¾ powierzchni górnej powieki, później różowo-łososiowy w zewnętrzne kąciki. Nad załamaniem po zewnętrznej stronie nakładamy cień w kolorze śliwkowo-brązowym.

Krok 1. makijażu ślubnego Fot. Cleo80
Krok 2. makijażu ślubnego Fot. Cleo80
Krok 3. makijażu ślubnego Fot. Cleo80

Za pomocą cienkiego pędzelka, czarnym cieniem malujemy kreskę tuż przy linii rzęs. Ten sam cień wyciągamy do zewnętrznych kącików oraz odrobinę na dolną powiekę. Pozostałą część dolnej powieki malujemy cieniem w kolorze fioletowo-różowym. Tuszujemy rzęsy.

 

Krok 4. makijażu ślubnego Fot. Cleo80
Krok 5. makijażu ślubnego Fot. Cleo80
Krok 5. makijażu ślubnego Fot. Cleo80

Na usta nakładamy błyszczyk w kolorze delikatnego pudrowego różu. Na koniec podkreślamy kości policzkowe brzoskwiniowym różem. I gotowe.

Własnoręcznie wykonany makijaż ślubny. Fot. Cleo80

Jestem pewna, że każda przyszła Panna Młoda poradzi sobie z takim makijażem bez problemu.


blog slubny Zankyou

Cleo80

Wizażystka-amatorka, samouk, czerpiący wiedzę z “babskich” stron internetowych oraz od “doświadczonych” koleżanek. Zapalona blogerka.

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Jak sprawić by Twój ślubny makijaż był fotogeniczny? 7 rad od nas!
Jak sprawić by Twój ślubny makijaż był fotogeniczny? 7 rad od nas!
Chce mieć najpiękniejsze zdjęcia ślubne, prawda? Obecność fotografa warto uwzględnić wykonując makijaż ślubny. Jak wykonać perfekcyjny makijaż ślubny?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji