• Magazyn

Zjawiskowy reportaż ślubny Gosi i Seweryna w Pałacu. Zapraszamy!

Te zdjęcia prezentują się niesamowicie. Mają w sobie wielką elegancję i szyk. Uwagę zwracają kolory. Są subtelne i eleganckie. Mają w sobie to coś. Kiedy na nie patrzymy, wręcz czujemy, jakbyśmy i my tam byli. Coś niezwykłego!

  • Reportaże ślubne
  • 2017

Miłość to coś niezwykłego. Powoduje, że wszystko co złe, w jakiś sposób kłopotliwe przestaje istnieć lub staje się na tyle mało istotne, że nie zwracamy na to uwagi. Zakochani żyją trochę jak w baśni, w której są księciem i księżniczką. Nic więc w tym dziwnego, że niektóre Pary Młode decydują się zorganizować swój ślub właśnie w pałacu. Tak też było w przypadku Gosi i Seweryna, którzy zdecydowali się zorganizować swój ślub i wesele w pałacu w Zdunowie. Dzisiaj mamy dla Was ich fantastyczny reportaż ślubny!

zapiszStudio Sorelle
Studio Sorelle

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Pałac Zdunowo Sale weselne
Studio Sorelle Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Być może zainteresuje Cię to

W czerni i bieli im do twarzy - Patrycja & Michał

22 gru 2021
Najbliższe dni spędziliśmy podczas spacerów nad brzegiem oceanu i gubiąc się pośród klimatycznych uliczek miasta. Właśnie wkroczyliśmy w nowy etap życia i zamierzaliśmy po prostu cieszyć się swoją bliskością.

Do 5 razy sztuka! Historia ślubu Pauli i Piotra

11 sie 2021
Paula i Piotr datę swojego ślubu zmieniali aż 5-krotnie! 2 lipca udało im się wziąć ślub. Zachęcamy do zapoznania się z reportażem Pauli i podziwiania przepięknych zdjęć z ceremonii zaślubin!

Ślub w czasie pandemii - historia Michaliny i Szymona

10 sie 2021
Michalina i Szymon swój ślub zorganizowali w czasie największych obostrzeń. Dwa tygodnie przed ślubem zamknięte zostały salony urody i fryzjerzy. Paznokcie Michaliny robiła jej 17 letnia siostrzenica, Szczęście w nieszczęściu, że makijażystka i fryzjerka zgodziły się w dniu ślubu przyjechać do mieszkania Pary młodej: ”Całe szczęście, że się zgodziły na taki układ, bo jestem osobą, która na co dzień się w ogóle nie maluje i nie robi fryzur. Stwierdzam, że profesjonalny make-up był w moim przypadku koniecznością, bo 3/4 dnia płakałam ze wzruszenia”.

Bajkowy ślub Agnieszki i Łukasza na Zakynthos

4 sie 2021
"Będę Cię kochał do ostatniego zachodu słońca, do mojego ostatniego tchu. Dzisiaj, jutro, na zawsze" - czyli o tym jak niewiele trzeba, aby przeżyć TEN dzień wyjątkowo i po swojemu.

Zobacz więcej

Najważniejsze Reportaże ślubne