ZIWA 2017 ma się ku końcowi! Zostało tylko pięć dni, czy już zagłosowałeś?

Tak, przeczytałeś dobrze: okres głosowania się kończy! Czas płynie nieubłaganie i brakuje już tylko pięć dni na wybró zwycięzców Zankyou International Wedding Awards 2017. Jak wiadomo, jest to druga edycja pierwszych nagród dla najlepszych specjalistów ślubnych na świecie, które są przyznawane przez innych specjalistów.

W rzeczywistości możesz zostać jednym z laureatów i otrzymać międzynarodowe uznanie jako jeden z najlepiej ocenianych firm wybrany przez innych profesjonalistów! Zachęcać innych specjalistów do głosowania na ciebie!

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś maila do głosowania lub wiadomość zgnięła wśród innych możesz poprosić o ponowne odesłać ankiety, wysyłając wiadomość na adres e-mail do help@zankyou.com i / lub ana.padilla@zankyou.com.

ZIWA 2017
ZIWA 2017

Głosowanie potrwa do 20 marca, a wyniki zostaną ogłoszone po 27 marca, kiedy będziemy mogli poinformować zwycięzców z każdej kategorii. Musisz sprawdzać swoją pocztę codziennie!

Ponadto, jeśli nadal chcesz zagłosować możesz to zrobić za pomocą poniższych linków. Jeśli jesteście Parą: https://zankyou.typeform.com/to/ub4VJP i jeśli jesteś firmą: https://zankyou.typeform.com/to/Gx8qvb

Pamiętaj, aby oddać swój głos, musisz być zarejestrowanym usługodawcą lub Parą, która posiada swoją stronę ślubną od czasu przed datą rozpoczęcia konkursu. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany i chcesz wziąć udział w następujących edycjach poprosić o dostęp do katalogu firm Zankyou.

 

S. L. Zankyou Ventures zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa jakiegokolwiek uczestnika, który nie przestrzega zasad lub narusza zasady tego konkursu, a także prawo do zmiany lub odwołania podstawowych informacji, jeśli uzna to za konieczne. Konkurs kończy się w dniu 20 marca 2017 roku, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni po dniu 27 marca 2017 roku. Dane osobowe podane przez użytkownika w formularzu rejestracyjnym są włączone do pliku danych, za które jest odpowiedzialne Zankyou Ventures SL , firma z siedzibą w Madrycie, na ulicy Faraday 7 28049. Dane będą również wykorzystywane do zarządzania udziału uczestnika w tym konkursie. Będą one traktowane jako poufne i zgodnie z przepisami ustawy 15/1999 z dnia 13 grudnia, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać, modyfikować i anulować, jak skorzystać z prawa do sprzeciwu, pisząc na powyższy adres:help@zankyou.com. Dopilnuj tego, aby podane przez Ciebie dane były aktualne i aktualizowane.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

KONKURS: Wygraj przerrrrrażające słodkie pyszności na Halloween! Zankyou&Chocolissimo.pl
KONKURS: Wygraj przerrrrrażające słodkie pyszności na Halloween! Zankyou&Chocolissimo.pl
Już niebawem Halloween, święto duchów i lampionów z dyni. Z tej okazji marka chocolissimo.pl, produkująca rozmaite czekoladowe przygotowała nie lada gratkę dla miłośników czekoladowych słodkości – strasznie słodki zestaw czekoladek!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Dodatkowo podczas naszego eventu konsultanci ślubni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci o ślubach humanistycznych. A wszystko to w plenerowej, piknikowej atmosferze i przy dobrej kawie!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
O drugiej edycji Wedding Club mówiono w branży już od jakiegoś czasu. Było to coś wyjątkowego w kalendarzu ślubnych eventów. Dzisiaj mamy dla Was fantastyczną relację zdjęciową z tych cudownych chwil. Nie możesz tego przegapić. Zapoznaj się z kulisami branży ślubnej i odkryj piękne wnętrza Showroomu Ksis. Zapraszamy!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji