ZIWA 2012 Wybierz inspirujące blogi z Europy!

Strony ślubne, nominowane w konkursie ZIWA 2012, zostały podzielone ze względu na kontynent, z którego pochodzą. Klikając w poszczególne kontynenty, przejdziesz do formularza, gdzie możesz głosować na swoje ulubione blogi ślubne! Wybierz ulubione blogi z każdego kontynentu i razem wyłońmy Top 99 najbardziej inspirujących blogów ślubnych na świecie!

 

Każdego dnia można wybierać 10 stron z każdego kontynentu (z jednego numeru IP można glosować tylko raz dziennie!). Poniżej znajduje się lista blogów europejskich, z możliwością bezpośredniego głosowania.

Głosowanie zakończone! Zobacz wyniki konkursu ZIWA 2012.

Więcej informacji o

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
W antropologii kulturowej ślub uznawany jest za jeden z obrzędów przejścia i do dziś traktowany jest jako szczególna ceremonia rytualna dzięki swym określonym czynnościom, gestom, słowom czy rekwizytom.
Credits: The Harrogate Bridal Show
The Harrogate Bridal Show: odkrywa największe targi ślubne w Wielkiej Brytanii!
Harrogate Bridal Show po raz kolejny okazały się ważną częścią kalendarza przemysłu ślubnego, zarówno dla projektantów, którzy prezentują swoje najnowsze kolekcje, jak i dla sprzedawców, którzy je otrzymują. To wspaniałe wydarzenie, które miało spektakularne przyjęcie.
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 21 – 22 października w przestrzeniach Tytano przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie oraz w siedzibach Partnerów odbędzie się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego: Cracow Bridal Weekend.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji