ZIWA 2012- konkurs na najlepszy blog ślubny na świecie!

zankyou konkursZankyou International Wedding Awards jest międzynarodowym konkursem organizowanym przez Zankyou.com, który daje możliwość pokazania najlepszych i najbardziej inspirujących blogów o tematyce ślubnej.

Po sukcesie zeszłorocznej edycji konkursu Zankyou International Wedding Awards 2011, który wywołał niesamowity szum na blogach i  mediach społecznościowych, Zankyou zdecydowało się zorganizować kolejną edycję konkursu, tym razem na większą skalę, ze wsparciem Etsy.

Bardzo się cieszymy, że od tego roku także Polska będzie uczestniczyć w tym konkursie, co znacznie zwiększa możliwości polskich bloggerów w walce o tytuł najlepszego bloga ślubnego na świecie! A mamy się czym pochwalić!

Jak działa ZIWA?

ZIWA 2012 skupia się na inspiracjach. Inaczej mówiąc, poszukujemy najbardziej inspirującej strony ślubnej na świecie, aby jej twórcy wiedzieli, jak są fantastyczni i ważni dla przyszłych Par Młodych.

Z pomocą prawie 40 najlepszych konsultantów ślubnych z Polski i z zagranicy, a między nimi (pełna lista w odrębnym artykule):

Ewa Wardęga z Krainy Ślubów

Zuza Kuczbajska ze Ślubnej Pracowni

Kinga Nowakowska z Raz w Życiu

Anna Piwońska z Perfect Day

Joanna Jażdżewska Gustowne Wesele 

Które pomogły nam wyłonić listę prawie 200 najlepszych blogów ślubnych, ze wszystkich krajów na świecie!

Od 16. do 24. kwietnia 2012 wszystko zależało będzie od Was- w tym czasie będzie można glosować za pomocą zamieszczonego na stronie formularza. To właśnie głosy Internautów wyłonią 99 najbardziej inspirujących blogów z całego świata! A jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to zagłosować na blog, który Waszym zdaniem zasługuje na miano najlepszego bloga na świecie!

Aby być na bieżąco z konkursem ZIWA 2012, śledź nas na Twitterze i Blipie z tagiem #ZIWA2012.

Zankyou Awards 2012 jest dumnie sponsorowany przez Etsy.

Więcej o Zankyou:

Zankyou.com

Zankyou jest międzynarodowym portalem ślubnym. W Magazynie Ślubnym Zankyou znajdziecie wszelkie informacje i inspiracje dotyczące ślubu i wesela. Zankyou jest największym w Europie portalem oferującym Strony ślubne i Listę Prezentów Ślubnych dla Narzeczonych, dzięki której Pary Młode mogą spełnić swoje marzenia, wyjechać w najwspanialszą podróż poślubną i otrzymać wartość prezentów ślubnych na własne konto bankowe. Z listą Prezentów Ślubnych Zankyou Narzeczeni na całym świecie spełniają swoje marzenia!

Jesteśmy dumni, że z naszych usług mogą korzystać Narzeczeni z 17 krajów na całym świecie, a to wszystko w aż 8 językach. Od początku 2012 roku, Zankyou dostępne jest także dla polskich Narzeczonych, co bardzo cieszy cały zespół Zankyou.

W celu uzyskania więcej informacji dotyczących ZIWA 2012, Magazynu ślubnego Zankyou i Listy prezentów ślubnych Zankyou oraz darmowej strony ślubnej dla Narzeczonych, prosimy kontaktować się na adres: press@zankyou.com

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 21 – 22 października w przestrzeniach Tytano przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie oraz w siedzibach Partnerów odbędzie się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego: Cracow Bridal Weekend.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
My Ci w tym pomożemy, ponieważ zaplanowanie ślubnego budżetu może okazać się trudnym zadaniem dla Par Młodych. Wynika to z tego, że aby zrobić to dobrze, należy po prostu wiedzieć, co ile kosztuje. Często spotykam się ze zdziwieniem Par Młodych na temat kosztów związanych z uroczystością ślubną.
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Wybór sali gdzie odbędzie się przyjęcie to niełatwa decyzja, od której zależy dobre samopoczucie Młodej Pary i gości. Warto tej decyzji poświęcić nieco czasu, bo dobrze wybrane miejsc zagwarantuje wymarzoną atmosferę i świetną zabawę do białego rana.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji