Zgłoś się do "I CIĘ NIE OPUSZCZĘ — AŻ DO ŚLUBU"!

W imieniu ekipy programu tv “I CIĘ NIE OPUSZCZĘ – AŻ DO ŚLUBU” emitowanego na TVN Style zapraszamy do nowej edycji programu!

Ruszył casting do programu “I nie opuszczę Cię aż do ślubu! Jest to program dla Par planujących ślub już od stycznia 10.01.2016

TVN Style
TVN Style

Program “I Cie nie opuszczę aż do ślubu” ma na celu pomoc Państwu Młodym w przygotowaniach do ceremonii, zorganizować dodatki, dekoracje , podkreślić piękno wybranych sal, sukni czy makijażu. Stanowić on może tak okazję do zaprezentowania wyborów obecnych kandydatów oraz zachęcić kolejne osoby do korzystania ze wskazanych usług i ślubnej drogi – w trakcie uroczystości.

Dla Państwa Młodych profesjonalne wsparcie ze strony naszej prowadzącej Izabeli Janchowskiej(oraz ekipy przygotowującej program) stanowić będzie z pewnością znaczy komfort emocjonalny oraz organizacyjny w tej szczególnej uroczystości. Nagranie dedykowanego odcinka video stanowić zaś będzie niezapomnianą i wyjątkową pamiątkę.

Pierwsza edycja programu cieszyła się dużą sympatią telewidzów, a zwłaszcza okazała się bardzo pomocna i pozytywnie wspominana przez uczestniczących narzeczonych (sezon I jest dostępny dla tvn player “I Cię nie opuszczę aż do ślubu” TVN STYLE ).

Obecnie, BARDZO pilnie poszukujemy Państwa Młodych, planujących pobrać się od 10.01 (rozpoczynamy wtedy nagrania do programu).

“I Cię nie opuszczę – aż do ślubu”
TVN Style

TVN Style
TVN Style

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wianki ślubne z żywych kwiatów - 4 barwne propozycje
Wianki ślubne z żywych kwiatów - 4 barwne propozycje
Wianek zamiast welonu ślubnego - zobacz 4 piękne wianki z żywych kwiatów.
Kolorowe szaleństwo - jeden z najważniejszych trendów w biżuterii ślubnej 2013
Kolorowe szaleństwo - jeden z najważniejszych trendów w biżuterii ślubnej 2013
Chcesz w dniu swojego ślubu zaskoczyć niejedną osobę swoim olśniewającym wyglądem? Może warto zdecydować się na jedne z trendów ślubnych 2013? Kolorowa biżuteria ślubna może okazać się strzałem w dziesiątk! Już teraz dowiedz się o niej więcej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji