Zgłoś się do “I CIĘ NIE OPUSZCZĘ — AŻ DO ŚLUBU”!

W imieniu ekipy programu tv “I CIĘ NIE OPUSZCZĘ – AŻ DO ŚLUBU” emitowanego na TVN Style zapraszamy do nowej edycji programu!

Ruszył casting do programu “I nie opuszczę Cię aż do ślubu! Jest to program dla Par planujących ślub już od stycznia 10.01.2016

TVN Style
TVN Style

Program “I Cie nie opuszczę aż do ślubu” ma na celu pomoc Państwu Młodym w przygotowaniach do ceremonii, zorganizować dodatki, dekoracje , podkreślić piękno wybranych sal, sukni czy makijażu. Stanowić on może tak okazję do zaprezentowania wyborów obecnych kandydatów oraz zachęcić kolejne osoby do korzystania ze wskazanych usług i ślubnej drogi – w trakcie uroczystości.

Dla Państwa Młodych profesjonalne wsparcie ze strony naszej prowadzącej Izabeli Janchowskiej(oraz ekipy przygotowującej program) stanowić będzie z pewnością znaczy komfort emocjonalny oraz organizacyjny w tej szczególnej uroczystości. Nagranie dedykowanego odcinka video stanowić zaś będzie niezapomnianą i wyjątkową pamiątkę.

Pierwsza edycja programu cieszyła się dużą sympatią telewidzów, a zwłaszcza okazała się bardzo pomocna i pozytywnie wspominana przez uczestniczących narzeczonych (sezon I jest dostępny dla tvn player “I Cię nie opuszczę aż do ślubu” TVN STYLE ).

Obecnie, BARDZO pilnie poszukujemy Państwa Młodych, planujących pobrać się od 10.01 (rozpoczynamy wtedy nagrania do programu).

“I Cię nie opuszczę – aż do ślubu”
TVN Style

TVN Style
TVN Style
Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji