Zdjęcia konturowe, to HIT! Zobacz!

Fantastyczne zdjęcia, których nigdzie jeszcze nie widzieliście!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Trendy
  • 2016
  • Polska
  • Małopolskie

Pary Młode zawsze chcą, aby ich zdjęcia były jak najciekawsze, wyróżniające się na tle innych. Trudno im się dziwić- to w końcu pamiątka na całe życie. Na pewno ciekawym rozwiązaniem są zdjęcia konturowe. Są wyjątkowe! Nie możesz przegapić tej galerii i zapoznaj się z Naszymi fotograficznymi ekspertami. Te zdjęcia są bardzo inspirujące! Zdjęcia konturowe niewątpliwie mają w sobie wielką magię i czar.

zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto
zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto
Publikacja

Uwagę zwraca szczególnie to zdjęcie. Krajobraz jest po prostu oszałamiający, mimo że jest przedstawiony w ciemnych barwach. Jest w nim pewna magia. Ciężko oczy oderwać. Znajdująca się na tym zdjęciu Para wydaje się być na drugim planie, ale nie jest to takie oczywiste. Mimo że w pewnym sensie są odsunięci z pola widzenia, to przyciągają wzrok. Całość to wspaniała kompozycja.

zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto
zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto

Zdjęcia konturowe mogą, i to jest bardzo uzasadnione skojarzenie, kojarzyć się z teatrem cieni. A teatr jest wspaniały! To zdjęcie zdaje się być fotografią z jakiegoś spektaklu. Dwa wspaniałe drzewa iglaste niejako tworzą ramę, a znajdująca się między nimi Para jest niezwykle urocza. Klimat nie do podrobienia. Fotografie w tym stylu często charakteryzują się dużym nasyceniem czerni i jej odcieni, ale mogą się pojawiać też na nich jaśniejsze barwy. Przykładem na to jest to zdjęcie. Utrzymane w kolorystyce zachodzącego słońca tworzy niezwykłą atmosferę. Jest bardzo romantyczne!

zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto
zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto

Zdjęcia konturowe w doskonały sposób chwytają piękno przyrody. Barwy chmur- niby nic, a jednak tak wiele. Ich wielowymiarowość, niejednoznaczność. To coś wspaniałego! Aż nie do opisania! Uwagę zwraca ciekawe wykorzystanie przestrzeni. Zdjęcia konturowe dają wielkie możliwości ku temu. Wnętrza stają się ciemne, swobodny przepływ światła rozjaśnia całość. Kompozycja idealna! Tak po prostu wygląda piękno. W zdjęciach konturowych Para nie zawsze jest na drugim planie. Może być też głównym bohaterem fotografii w pełnym tego słowa znaczeniu. To widać na tym zdjęciu. Jest ono naprawdę wyjątkowe.

Sowiński Foto

zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto
zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto

Może nie widzimy na niej twarzy Młodych, ich spojrzeń, ale łącząca ich miłość jest widoczna też w takiej formie. Potęga natury to rzecz niesamowita. Człowiek, mimo że ma do dyspozycji różne środki techniki, to nigdy tego nie podrobi. Naturalne światło to także jest coś, czego nie da się uzyskać żadnymi, nawet najlepszymi lampami. Pokazuje to właśnie to zdjęcie. Niewątpliwie zwraca uwagę. Wielka ciemna chmura dominuje, delikatne światło jest subtelnym dodatkiem, a dzięki tym zabiegom możemy zwrócić uwagę na Parę. Doskonały efekt! Matka Natura potrafi się też zachować dużo bardziej subtelnie.

zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto
zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto
zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto
zapiszSowiński Foto
Sowiński Foto

Dowodem na to jest właśnie ta fotografia. Uwagę zwraca wspaniała gra świateł. Jest niezwykła. Buduje klimat zdjęcia magiczny, po prostu czarodziejski. Aż człowiek marzy, żeby tam być. Przyroda w bardzo naturalny sposób buduje kompozycję zdjęcia. To jest na to wspaniały przykład. Drzewa tworzą pewnego rodzaju zamknięcie, ramę, gdzie Para gra pierwsze skrzypce. Wspaniały, naturalny obraz. Dzieło sztuki! Zdjęcia konturowe na pewno są ciekawym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o fotografię ślubną. Pokazują zupełnie jej oblicze- cechuje je wielka tajemniczość i wielowymiarowość. Dają duże pole do interpretacji. Każdy zobaczy w nich coś innego. Może zdecydujesz się właśnie na taki typ zdjęć?

Autor fotografii: Sowiński Foto

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Sowiński Foto Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!