Publikacja
  • Magazyn
  • Zankyou- nowa wartość dla nowoczesnych narzeczonych

Zankyou- nowa wartość dla nowoczesnych narzeczonych

  • Organizacja
  • Po ślubie

strona dla narzeczonych

Zankyou to nowe spojrzenie na tematykę ślubną na rynku polskim. Zankyou to serwis dla nowoczesnych narzeczonych, którzy z dnia ślubu chcą  uczynić niezapomniane i niepowtarzalne wydarzenie.

Publikacja

Zankyou jest portalem międzynarodowym, gdzie obsługa prowadzona jest w 8 różnych językach, przez co jest to usługa najchętniej wybierana przez międzynarodowych narzeczonych; Zankyou doskonale dostosowuje się do potrzeb klientów z całego świata!

Zankyou oferuje dla narzeczonych 3 usługi:

Strona Ślubna

Narzeczeni mogą informować gości o wszystkim, co dotyczy ich ślubu, szybko, łatwo i w kilku językach jednocześnie! Na Stronie ślubnej można dzielić się zdjęciami, filmami i muzyką, goście mogą wpisywać się do wirtualnej księgi i potwierdzać swoją obecność na ślubie. Dodatkowo, narzeczeni mają do dyspozycji wiele wirtualnych narzędzi, pomocnych przy organizacji ślubu i wesela!

A co nas wyróżnia spośród innych? Strony ślubne Zankyoucałkowicie pozbawione reklam, można je dowolnie personalizować i modyfikować, są łatwe w użytkowaniu oraz może być prowadzona w 8 różnych językach. I to wszystko zupełnie ZA DARMO!

zapiszblog dla narzeczonychDowiedz się więcej “darmowa strona ślubna ”
Przykładowa Strona Ślubna Zankyou

 

Lista Prezentów Ślubnych

Narzeczeni tworzą listę wymarzonych prezentów ślubnych, dodają opisy, zdjęcia, mogą podać cenę prezentu, bądź nie. Goście płacą za wybrane prezenty, ale nie muszą ich kupować! Narzeczeni otrzymują na konto bankowe wartość prezentów z listy i mogą je wydać na co tylko chcą!

Narzeczeni mogą umieścić na liście prezentów ślubnych np. podróż poślubną, opisując poszczególne etapy, dni, bądź zdarzenia. W ten sposób goście mogą im sprezentować wycieczkę do Chin, Maroko czy Argentyny… Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Zarówno strony ślubne jak i listy prezentów ślubnych, posiadają najwyższej klasy zabezpieczenia prywatności na rynku!

Goście nie mają problemu z wyborem prezentu, a narzeczeni dostają dokładnie to, czego chcą, nie dostają “kłopotliwych” i nieprzydatnych prezentów!

zapiszinternetowa lista prezentów ślubnych
Przykładowa Lista Prezentów Ślubnych Zankyou

 

Magazyn Ślubny

Magazyn ślubny Zankyou to najnowsze porady i inspiracje dotyczące ślubu i wesela. Dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami ślubnymi, w magazynie ślubnym Zankyou, przyszłe Panny Młode znajdą wszystko to, co interesuje narzeczonych przez dniem ślubu. Poza artykułami, inspiracje ślubne zamieszczamy też w galeriach, gdzie szybko poznać można najnowsze i najciekawsze trendy ślubne. W tym miejscu znajduje się także forum ślubne, gdzie Pary Młode mogą się wymieniać doświadczeniem i pomagać sobie nawzajem!

 

zapiszporady ślubne dla narzeczonych
Magazyn ślubny Zankyou

 

Zankyou powstało w 2007 roku, aby dziś działać w 17 krajach i tworzyć treści w 8 językach. Każdego miesiąca notujemy 1,4 mln. odwiedzin na naszych stronach, co daje nam status najczęściej odwiedzanej strony ślubnej w Europie.

 

zapiszstrony ślubne
Zespół Zankyou

Więcej informacji na stronie: www.zankyou.com

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!