• Magazyn
  • Organizacja
  • Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!

Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!

Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok.

  • Planowanie ślubu
  • Polecane

Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok. Dlatego w ostatnich latach coraz więcej Par Młodych woli wspomóc wybrany przez nich cel charytatywny i prosi, aby nie obdarowywać ich kwiatami. W ten sposób, wstępując na nową drogę życia, mogą pomóc innym w walce o ich życie.

zapiszKEJRAA PHOTOGRAPHY
KEJRAA PHOTOGRAPHY

Fundacja Alivia już od 2010 roku pomaga chorym na nowotwory. Wśród nich znajdują się też osoby młode, które planują ślub lub od niedawna są małżonkami. Niektórzy mają małe dzieci i nie wyobrażają sobie, że mogłyby one w tym wieku stracić swoją Mamę lub Tatę.  Diagnoza nowotworu zawsze wywraca ich życie do góry nogami, wywołuje szok, ale skłania też do ciężkiej i nieustępliwej walki o to co najważniejsze – życie. Niestety w Polsce wielu chorych nie jest w stanie wygrać tej walki bez pomocy finansowej od ludzi o dobrych sercach.

zapiszAnna Dedo
Anna Dedo

Leki, które w innych krajach są finansowane przez państwową służbę zdrowia, w naszym kraju w wielu przypadkach nie są, a ich koszty mogą sięgać 20 – 50 tysięcy złotych miesięcznie. Dlatego tak ważne jest wsparcie od innych!

zapiszDominik Imielski fotograf
Dominik Imielski fotograf

Z myślą o osobach, które zdecydują się na wsparcie chorych podczas uroczystości ślubnej, Fundacja Alivia przygotowała specjalne akcesoria: świnki-skarbonki, kartki z wierszykiem ślubnym, które można dołączyć do zaproszeń oraz podziękowania, zaprojektowane przez znaną ilustratorkę Mariannę Sztymę.

zapiszANTONI FOTOGRAF
ANTONI FOTOGRAF

Uroczystość ślubna to znakomity moment na działania dobroczynne. Dla Gości nie stanowi to dodatkowego wydatku, ponieważ środki, które mieliby przeznaczyć na zakup bukietu, spożytkują na wsparcie chorych. Chętnie więc przystaną na taką propozycję Pary Młodej, a zarówno oni, jak i nowożeńcy otrzymają dodatkowo satysfakcję z pomocy potrzebującym.

zapiszMateriały prasowe Fundacja Alivia
Materiały prasowe Fundacja Alivia

Dowiedzcie się więcej: Fundacja Alivia

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Dominik Imielski fotograf Fotograf ślubny
KEJRAA PHOTOGRAPHY Fotograf ślubny
ANTONI FOTOGRAF Fotograf ślubny
Agata Kwiecień Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!