Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!

Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok. Dlatego w ostatnich latach coraz więcej Par Młodych woli wspomóc wybrany przez nich cel charytatywny i prosi, aby nie obdarowywać ich kwiatami. W ten sposób, wstępując na nową drogę życia, mogą pomóc innym w walce o ich życie.

KEJRAA PHOTOGRAPHY
KEJRAA PHOTOGRAPHY

Fundacja Alivia już od 2010 roku pomaga chorym na nowotwory. Wśród nich znajdują się też osoby młode, które planują ślub lub od niedawna są małżonkami. Niektórzy mają małe dzieci i nie wyobrażają sobie, że mogłyby one w tym wieku stracić swoją Mamę lub Tatę.  Diagnoza nowotworu zawsze wywraca ich życie do góry nogami, wywołuje szok, ale skłania też do ciężkiej i nieustępliwej walki o to co najważniejsze – życie. Niestety w Polsce wielu chorych nie jest w stanie wygrać tej walki bez pomocy finansowej od ludzi o dobrych sercach.

Anna Dedo
Anna Dedo

Leki, które w innych krajach są finansowane przez państwową służbę zdrowia, w naszym kraju w wielu przypadkach nie są, a ich koszty mogą sięgać 20 – 50 tysięcy złotych miesięcznie. Dlatego tak ważne jest wsparcie od innych!

Dominik Imielski fotograf
Dominik Imielski fotograf

Z myślą o osobach, które zdecydują się na wsparcie chorych podczas uroczystości ślubnej, Fundacja Alivia przygotowała specjalne akcesoria: świnki-skarbonki, kartki z wierszykiem ślubnym, które można dołączyć do zaproszeń oraz podziękowania, zaprojektowane przez znaną ilustratorkę Mariannę Sztymę.

ANTONI FOTOGRAF
ANTONI FOTOGRAF

Uroczystość ślubna to znakomity moment na działania dobroczynne. Dla Gości nie stanowi to dodatkowego wydatku, ponieważ środki, które mieliby przeznaczyć na zakup bukietu, spożytkują na wsparcie chorych. Chętnie więc przystaną na taką propozycję Pary Młodej, a zarówno oni, jak i nowożeńcy otrzymają dodatkowo satysfakcję z pomocy potrzebującym.

Materiały prasowe Fundacja Alivia
Materiały prasowe Fundacja Alivia

Dowiedzcie się więcej: Fundacja Alivia

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Niezależnie od tego, czy jesteśmy gośćmi weselnymi, czy tylko dowiadujemy się o ślubie kogoś znajomego lub członka rodziny, odczuwamy potrzebę złożenia życzeń ślubnych. Jak składać życzenia ślubne i jakie najlepiej pasują do danej okoliczności? Przykładowe życzenia ślubne.
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Będziesz gościem w przyszłym roku na weselu? Sprawdź najnowsze trendy!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji