"Z Magda i Gaborem można konie kraść", sesja ślubna tej Pary na koniach. Sprawdź !

„Ten kto kocha konie jest kimś więcej niż tylko człowiekiem” Konie to wyjątkowe zwierzęta. Mają w sobie pewien monumentalny wdzięk, ale przy tym niezwykłą subtelność i delikatność. Mówi się też, że konie znają się na ludziach. Jeżeli komuś ufają i chcą z nim współpracować to znaczy, że jest to dobry człowiek. Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować Parę, którą konie kochają. Poznajcie Magdę i Gabora!

Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed

Magda jest bardzo subtelną kobietą o włosach w kolorze kawy z mlekiem. Ma w sobie coś takiego, co nie sposób jest opisać słowami. Ta kobieta jest po prostu idealna. Kiedy się uśmiecha, to wszystko rozpromienia się. Ma w sobie magię i czaruje wszystkich dookoła. On jest przystojnym szatynem z zarostem. To typ drwaloseksualny. Robi wrażenie na kobietach. Ale moje drogie Panie, ten mężczyzna jest już zajęty. Nie ma co…

Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed

Podczas tej sesji Magda i Gabor wystąpili w swoich ślubnych strojach. Jej suknia jest niezwykle oryginalna. Składa się na nią krótki top połączony ze spódnicą pasem koronki i , oczywiście, długa spódnica, również wykończona koronką. Ta kreacja reprezentuje styl boho, nawiązuje również do rustykalności. Panna Młoda zadbała również o dodatki. Wianek, na który się zdecydowała sprawiał, że prezentowała się bardzo dziewczęco. Gabor zdecydował się na białą koszulę, ciemne spodnie i kamizelkę z żakardowymi wytłoczeniami. Wyglądał niezwykle szykownie i bardzo wytwornie. Razem wyglądali pięknie. Nie sposób jest od nich oczy oderwać.

 

Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed

Uwagę zwracają kadry z ogrodu. Wspaniale ukazano na nich ruch. A przecież nie jest to łatwe. A w tych ujęciach jest niezwykła lekkość i fantastyczna swoboda. Kiedy patrzymy na zdjęcie, gdzie Magda siedzi na huśtawce, to nieomal czujemy delikatne podmuchy wiatru. Kiedy widzimy Gabora leżącego na hamaku, to prawie czujemy promienie słońca, które go ogrzewały. To prawdziwa magia.

Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed

Ciekawym pomysłem jest zdjęcie, gdzie fotograf pokazuje Magdzie i Gaborowi efekty swojej pracy. To takie metatekstualne rozwiązanie. Robi wrażenie. W tej sesji warto jest zwrócić uwagę na kolorystykę. Zdjęcia, które są kolorowe uderzają swoją energią. Kolory są żywe i czyste. To prezentuje się naprawdę pięknie. W tej sesji zawarto również fotografie czarno-białe. Wyglądają niczym kadry z filmu. Najpiękniejszego, bo o miłości.

Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed

Zdjęcia realizowane nad rzeką są po prostu magiczne, czarodziejskie. Rzeka kojarzy się z wolnością, subtelnością i delikatnością. I właśnie te cechy mają w sobie te fotografie. Są po prostu idealne. Praca ze zwierzętami nie jest łatwa. Na stronie fotografa czytamy: „Zwierzęta to jednak niełatwi modele…Kto kiedykolwiek pracował z końmi wie, że te wariują, kiedy są oślepiane, więc używanie lamp czy blend w ogóle nie wchodzi w grę. Poza tym sama suknia Panny Młodej to niezła blenda. Jeżeli ktoś nie potrafi okiełznać konia to lepiej takiej sesji nie próbować, bo może się to okazać niebezpieczne.

Wellwed
Wellwed

Magda jest jednak nieustraszoną amazonką i po kilku chwilach siedziała już w siodle! Początek pleneru zrobiliśmy jednak w ogrodzie, a konie zostawiliśmy sobie na deser.” Może konie to niełatwi modele, ale za to jacy wdzięczni. Mają w sobie wielką klasę, szyk, wytworność i monumentalny wdzięk. To coś, co nie sposób opisać słowami. To prawdziwa klasa sama w sobie. Wszystkie fotografie, na których pojawiają się konie prezentują się olśniewająco. „Więcej słuchaj, mniej mów. Pozwól by to koń cię nauczył zamiast próbować uczyć konia” . Magda ma tego świadomość. Przepięknie prezentuje się na koniu. Widać jest, że oboje się od siebie uczą. Ona od niego, a on od niej. To coś, co nie sposób jest opisać słowami.

Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed
Wellwed

Cała ta sesja prezentuje się wspaniale. Ma w sobie ciepło, urok i wdzięk. To coś fantastycznego. Jeżeli masz jakąś pasję, coś, co Cię w życiu nakręca, to możesz to przecież zaprezentować podczas swojej plenerowej sesji ślubnej. Takie zdjęcia będą naprawdę wyjątkową pamiątką na długie lata.

Oprawa fotograficzna: Wellwed | Oprawa florystyczna: Pracownia Florystyczna Jolanta Jarmoc | Suknia i welon: Salon ślubny Młoda i Moda |Buty: Badura |Obrączki: Apart |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Stylizowana sesja piknikowa, jako idealny pomysł na Twoje zdjęcia. Sprawdź!
Stylizowana sesja piknikowa, jako idealny pomysł na Twoje zdjęcia. Sprawdź!
Taka stylizowana sesja ślubna jest świetną inspiracją dla Par Młodych, którzy przygotowują swoją plenerową sesję ślubną. Tutaj na pewno uwagę zwraca koncept i ciekawe ujęcie tematu. Jeżeli chcecie przygotować taką sesję ślubną, to na pewno warto jest czerpać z tego przykładu.
Stylowy reportaż ślubny zakochanych w...pracy! Niezwykła historia pięknej Pary!
Stylowy reportaż ślubny zakochanych w...pracy! Niezwykła historia pięknej Pary!
Tak cudowne wydarzenia musiała upamiętnić wspaniała sesja zdjęciowa. W tym przypadku można podzielić ją na dwie części- reportaż ze ślubu oraz mini plenerową sesję ślubną. Obie prezentują się wspaniale. Za zdjęcia odpowiadał prawdziwy mistrz w swoim fachu, a mianowicie Robert Kruk- wielkie ukłony w jego stronę!
stylova.com fotografia ślubna
Sesja i...“a co jeśli po wszystkim bym się oświadczył Oldze?” Piękna i wzruszająca sesja!
Ta sesja na pewno wyróżnia się na tle innych. Ma w sobie rockowy sznyt, charakter. Nie jest ckliwa, ale za to jest bardzo romantyczna. Z tego naprawdę jest warto czerpać! Nie bój się znaleźć w tym swojej inspiracji. Powodzenia!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji