Publikacja
  • Magazyn
  • XII Podlaskie Targi Ślubne w Białymstoku 8 grudnia 2013

XII Podlaskie Targi Ślubne w Białymstoku 8 grudnia 2013

  • Organizacja

PODLASKIE TARGI ŚLUBNE to największa tego typu impreza na Podlasiu
Zorganizowana została z myślą o narzeczonych. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających.

Kolejny XII już raz odbędzie się ona 8 grudnia 2013r w WOJEWÓDZKIM OŚRODKU ANIMACJI KULTURY (BIAŁOSTOCKIE SPODKI) ul św. Rocha 14.

Publikacja

Prezentowane będzie wszystko co może być przydatne podczas planowania ceremonii ślubno-weselnej. Swoje oferty wystawią m.in.: restauracje, hotele, salony ślubne, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne , wizażystki , firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, prezenterzy oraz wiele innych firm.

W czterech spodkach, salony mody ślubnej przedstawią kolekcje sukien i garniturów, oraz przeróżnych do nich ślubnych dodatków. W konkursach zostaną rozlosowane cenne nagrody.

zapisz
Źródło: podlaskietargislubne.com

Podczas targów zapoznać się można będzie z szeroką gamą usług weselnych: od fotografii i wideofilmowania, przewozów limuzynami i bryczkami po usługi dekoracyjne i cateringowe oraz kompleksową organizację ślubów i wesel. Kwiaciarnie i firmy dekoratorskie przedstawią propozycje bukietów i dekoracji ślubnych, cukiernie zaprezentują wspaniałe torty weselne, a hotele, pałace i dworki zaproszą do swych wnętrz i plenerów.
Najlepsi podlascy jubilerzy zaprezentują nowe kolekcje biżuterii ślubnej

Atrakcją dla odwiedzających będą występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokaz czarnej magii i taniec brzucha, konkursy z cennymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców (suknie ślubne, złota biżuteria, dvd, darmowe plenery, torty i wiele innych) , pokazy makijażu ,fryzur ślubnych ,oraz występy par tanecznych!Przed lokalem zaprezentują się najciekawsze pojazdy i powozy do ślubu

zapisz
Źrodło: podlaskietargislubne.com
zapisz
Źródło: podlaskietargislubne.com

Największą zaletą tej imprezy będzie to, że wszystko, co stanowi nieodłączne zaplecze wesela i ślubu, znaleźć można będzie w jednym miejscu, zaprezentowane przez najlepszych konferansjerów w mieście Dj . Krisa i Dj. Bałtyka

Więcej informacji na stronie www.podlaskietargislubne.com

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!