XII Podlaskie Targi Ślubne w Białymstoku 8 grudnia 2013

PODLASKIE TARGI ŚLUBNE to największa tego typu impreza na Podlasiu
Zorganizowana została z myślą o narzeczonych. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających.

Kolejny XII już raz odbędzie się ona 8 grudnia 2013r w WOJEWÓDZKIM OŚRODKU ANIMACJI KULTURY (BIAŁOSTOCKIE SPODKI) ul św. Rocha 14.

Prezentowane będzie wszystko co może być przydatne podczas planowania ceremonii ślubno-weselnej. Swoje oferty wystawią m.in.: restauracje, hotele, salony ślubne, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne , wizażystki , firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, prezenterzy oraz wiele innych firm.

W czterech spodkach, salony mody ślubnej przedstawią kolekcje sukien i garniturów, oraz przeróżnych do nich ślubnych dodatków. W konkursach zostaną rozlosowane cenne nagrody.

Źródło: podlaskietargislubne.com

Podczas targów zapoznać się można będzie z szeroką gamą usług weselnych: od fotografii i wideofilmowania, przewozów limuzynami i bryczkami po usługi dekoracyjne i cateringowe oraz kompleksową organizację ślubów i wesel. Kwiaciarnie i firmy dekoratorskie przedstawią propozycje bukietów i dekoracji ślubnych, cukiernie zaprezentują wspaniałe torty weselne, a hotele, pałace i dworki zaproszą do swych wnętrz i plenerów.
Najlepsi podlascy jubilerzy zaprezentują nowe kolekcje biżuterii ślubnej

Atrakcją dla odwiedzających będą występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokaz czarnej magii i taniec brzucha, konkursy z cennymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców (suknie ślubne, złota biżuteria, dvd, darmowe plenery, torty i wiele innych) , pokazy makijażu ,fryzur ślubnych ,oraz występy par tanecznych!Przed lokalem zaprezentują się najciekawsze pojazdy i powozy do ślubu

Źrodło: podlaskietargislubne.com
Źródło: podlaskietargislubne.com

Największą zaletą tej imprezy będzie to, że wszystko, co stanowi nieodłączne zaplecze wesela i ślubu, znaleźć można będzie w jednym miejscu, zaprezentowane przez najlepszych konferansjerów w mieście Dj . Krisa i Dj. Bałtyka

Więcej informacji na stronie www.podlaskietargislubne.com

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Fotograf ślubny w Białymstoku- TOP 10!
Fotograf ślubny w Białymstoku- TOP 10!
Oto nasza dziesiątka białostocka! A kto jest Waszym faworytem?
IV Śląskie Targi Weselne 2013
IV Śląskie Targi Weselne 2013
Serdecznie zapraszam na IV edycję Śląskich Targach Weselnych, które odbędą się 20.01.2013 roku w niedzielę w Restauracji Kameralnej oraz na sali konferencyjnej Kombinatu ZABRZE S.A. w centrum Zabrza przy ul.Pawliczka 1. Śląskie Targi Weselne charakteryzują się tym, że są ponadregionalne, dlatego też będziemy mobilizować również firmy z regionu Gliwic, Ruda Śląska oraz Chorzowa, tak aby narzeczeni po prostu mieli blisko do przyszłych wykonawców ich wesela.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji