• Magazyn
  • XI edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej! Nie może Cię zabraknąć!

XI edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej! Nie może Cię zabraknąć!

Wielka Poznańska Gala Ślubna to największe targi ślubne w Polsce - nie możesz tego przegapić!

  • Organizacja

Serdecznie zapraszamy wszystkich Narzeczonych, ich rodziców i znajomych na NAJWIĘKSZE TARGI ŚLUBNE W POLSCE

XI edycję Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej!

18 STYCZNIA 2015r.

W pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich WSZYSTKO DLA NARZECZONYCH W JEDNYM MIEJSCU! Już po raz jedenasty otworzymy nowy sezon ślubny! Czekają na Was wyjątkowe nagrody, oszałamiające pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz blisko 300 wystawców ze wszystkich ślubnych branż!

Po raz kolejny Imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter – Tomasz Kammel!
Wystawcy Na Targach zobaczycie stoiska wystawców ze wszystkich ślubnych branż. Pojawi się ogromna oferta restauracji, hoteli, dworów, pałaców, sal bankietowych oraz innych firm zajmujących się cateringiem i obsługą gastronomiczną. Najbardziej okazałe będą zapewne stoiska prezentujące modę ślubną, dodatki i obuwie. W branży foto-video na pewno pojawią się nowinki techniczne, z którymi chętnie się zaznajomicie. Niezwykłe pomysły co roku prezentują branże dekoracji, florystów, kwiaciarni, organizacji i kompleksowej obsługi ślubów. Tłumy zwiedzających oblegają zawsze oświetlone i przeszklone stoiska z biżuterią i obrączkami. Podobnie jest z firmami zajmującymi się poligrafią, w tym zaproszeniami i etykietami. Różnorodne rozwiązania z zakresu oprawy muzycznej, zespołów, DJ-i, prezenterów, nagłośnienia i oświetlenia to jedna z największych zalet imprezy targowej. Wszystko będzie można zobaczyć i usłyszeć na żywo.

Będziecie mogli skosztować również smakowitych delicji z cukierni i piekarni i wypróbować znakomite produkty na stoiskach prezentujących oferty kosmetyków, wizażu, stylizacji i spa. Swoje propozycje pokaże branża atrakcji weselnych, fajerwerków i pokazów pirotechnicznych. Wiele osób będzie zapewne zainteresowanych ofertą nauki tańca i pokazów tanecznych. Jednym z największych atutów Targów będzie oczywiście prezentacja kilkudziesięciu pojazdów ślubnych.
Zyskacie możliwość obejrzenia przekroju przez wszystkie modele i marki samochodów – limuzyny, auta sportowe, współczesne i zabytkowe. Wszystkie wspaniale ozdobione i
przygotowane specjalnie dla Was. Można będzie wsiąść i poczuć się, jak w dniu Ślubu!
Pokazy mody ślubnej i inne atrakcje na Scenie Do wspólnej zabawy na widowiskowo zaaranżowanej scenie zaprosi zwiedzających Tomasz Kammel. Od godz. 11.00 do 17.00 poprowadzi program sceniczny, w trakcie którego odbędą się oszałamiające pokazy mody ślubnej połączone z prezentacjami biżuterii i obuwia ślubnego. Nie zabraknie pokazu bielizny i mody męskiej. Modelki zaprezentują nie tylko piękne stroje, ale
również obuwie, makijaże, fryzury i dodatki. A wszystko to na tle starannie dobranej muzyki i choreografii. Program sceniczny zostanie urozmaicony profesjonalnymi występami tanecznymi wysokiej klasy występami muzycznymi i wokalnymi. Nie zabraknie czarujących pokazów barmańskich, a na koniec odbędzie się Finał Plebiscytu Głosu Wielkopolskiego „Narzeczona Para”. Jego celem będzie wyłonienie pary Narzeczonych planujących ślub w 2015 roku, która otrzyma największe poparcie
czytelników i internautów.

Konkursy W nadchodzącej edycji Targów tradycyjnie hitem będzie nagroda główna ufundowana przez Organizatora – romantyczna wycieczka do Paryża!
Dodatkowo czekają na Was wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów, jak np.
suknie ślubne, obuwie, garnitury, biżuteria, pobyty w hotelu, kolacje dla dwojga, pakiety foto-video, stylizacje, makijaże, dekoracje, obsługa muzyczna, zaproszenia, nauka tańca, bukiety ślubne, zabiegi kosmetyczne i wiele innych. Te fantastyczne nagrody możecie wygrać w organizowanych na żywo konkursach. Wystarczy zabrać ze sobą telefon komórkowy i dodzwonić się pierwszym pod podany na scenie numer! To jeszcze nie koniec atrakcji, ponieważ co roku swoje konkursy z nagrodami organizują również wystawcy!

Informacje dla zwiedzających − Impreza odbędzie się w niedzielę 18 stycznia 2015 r.
− adres: ul. Bukowska (wejście „pod Wieżyczką” naprzeciwko Hotelu Sheraton)− Wejście na Targi i kasy będą czynne w dniu ich trwania: od godz. 10.00 – 18.00,
− Dla szybkiej obsługi uruchomimy 6 stanowisk kasowych
− Każdy zwiedzający wraz z biletem otrzyma również folder Targowy z listą Wystawców, schematem rozmieszczenia stoisk oraz programem atrakcji na Scenie, jako przewodnik po Imprezie.

Więcej informacji na stronie Targów: www.targi-slubne.pl!

Publikacja

Organizator Magazyn Ślubny, biuro: Poznań, ul. Sadowa 21, tel. 61 852 51 99,
668 548 768, mail targi@magazynslubny.pl

Organizator, Wystawcy oraz Tomasz Kammel jako prowadzący serdecznie zapraszają
wszystkich Narzeczonych, ich rodziny i znajomych!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!