Publikacja
  • Magazyn
  • X Wielka Poznańska Gala Ślubna - 12 stycznia 2014 roku

X Wielka Poznańska Gala Ślubna - 12 stycznia 2014 roku

  • Organizacja

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na 10. już edycję Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej. Targi otworzą nowy sezon ślubny 2014, a prowadzącym imprezę będzie znany wszystkim Tomasz Kammel.

Publikacja

Targi odbędą się 12 stycznia 2014 roku na terenie MTP (ul. Roosevelta 20, szklany budynek.) w godzinach 10-18

            Serdecznie zapraszamy wszystkich Narzeczonych, ich rodziny i znajomych do skorzystania z ponad 1 000 atrakcji. Składa się na nie różnorodna oferta od ponad 300 wystawców ze wszystkich ślubnych branż, kilkadziesiąt nagród w organizowanych na żywo konkursach, kilkanaście pokazów mody ślubnej, bielizny i biżuterii, prezentacje mistrzów tańca i zespołów muzycznych, występy gwiazd, niezliczone degustacje oraz rabaty udzielane zwiedzającym, dodatkowe atrakcje, katalogi i materiały reklamowe. A wszystko to na blisko 10 000 m² komfortowej powierzchni targowej na terenie MTP!

zapisz
Wielka Poznańska Gala Ślubna

Konkursy i nagrody

Od godz. 11.00 do 17.00 Tomasz Kammel będzie prowadził program sceniczny, w trakcie którego możecie wygrać wspaniałe nagrody! Wystarczy zabrać ze sobą telefon komórkowy i zadzwonić pod podawany na scenie numer. Kto pierwszy się dodzwoni, może wygrać np. suknię ślubną, garnitur, biżuterię, pobyt w hotelu, kolację dla dwojga, pakiet foto-video, stylizację, makijaż, dekoracje, obsługę muzyczną, zaproszenia, naukę tańca, bukiet ślubny, zabiegi kosmetyczne, zakupy w internecie, przejazd pojazdem ślubnym.

zapisz
Wielka Poznańska Gala Ślubna

Kilkuset wystawców ślubnych

Na Targach zobaczycie wspaniale przygotowane stoiska wystawców ogólnopolskich i regionalnych ze wszystkich ślubnych branż, w tym: Obsługa Foto-Video i Multimediów,  Restauracje, Hotele, Dwory, Pałace, Sale Bankietowe, Namioty i Obsługa Gastronomiczna, Moda Ślubna, Dodatki i Obuwie, Dekoracje, Floryści, Kwiaciarnie, Organizacja i Obsługa Kompleksowa Ślubów,  Biżuteria i Obrączki, Zaproszenia, Etykiety i Poligrafia, Oprawa Muzyczna, Zespoły, DJ-e, Prezenterzy, Nagłośnienie i Oświetlenie, Cukiernie, Piekarnie, Torty i Kulinaria, Uroda, Kosmetyki, Wizaż, Stylizacja i SPA,  Atrakcje Weselne i Prezenty,  Deweloperzy. Jednym z największych atutów Targów będzie prezentacja kilkudziesięciu Pojazdów Ślubnych.

Pokazy, prezentacje, występy…

Wystawcy oraz zaproszone firmy przygotowują specjalne pokazy mody ślubnej. Wspaniale ubrane, uczesane i wymalowane modelki prezentują najnowsze kolekcje. Każdy występ jest profesjonalnie przygotowany pod względem choreograficznym, muzycznym i efektów specjalnych. Podobnie jest z gustownymi pokazami bielizny. Przewidujemy bogaty program występów muzycznych – można na żywo usłyszeć wspaniałych wykonawców muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej oraz tej bardziej poważnej. Wszystkich zachwycą również tańce w wykonaniu mistrzów prezentujących spokojne walce, gorącą sambę czy szalone disco.

zapisz
Wielka Poznańska Gala Ślubna

 Informacje dla zwiedzających

– Wejście na Targi i kasy będą czynne w dniu ich trwania: od godz. 10.00 – 18.00, ul. Roosevelta 20, szklany budynek.

– Dla szybkiej obsługi uruchomimy 12 stanowisk kasowych

– W cenę biletu wliczone są wszystkie występy i pokazy sceniczne

– Więcej informacji: www.targi-slubne.pl

Organizator: Magazyn Ślubny, Biuro: Poznań, ul. Sadowa 21, tel. 61 852 51 99, 601 556 001.
Organizator, Wystawcy oraz Tomasz Kammel jako prowadzący już dziś serdecznie zapraszają wszystkich Narzeczonych, ich rodziny i znajomych!

zapisz
Wielka Poznańska Gala Ślubna
zapisz
Wielka Poznańska Gala Ślubna
zapisz
Wielka Poznańska Gala Ślubna

Tekst i zdjęcia: Organizator Targów.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!