• Magazyn

Wyobraź sobie swój ślub: profesjonaliści, którzy spełnią twoje marzenie!

Dajemy Wam proste rady, aby wybrać najlepszych usługodawców dla Waszego ślubu. Czas liczyć na prawdziwych profesjonalistów!

Wyobraź sobie swój ślub: profesjonaliści, którzy spełnią twoje marzenie!
Go! events
  • Organizacja

Sukces wesela bez wątpienia zależy w dużej mierze od wybranych przez Was dostawców. Znalezienie najbardziej odpowiednich specjalistów w każdym sektorze to ważne zadanie, które wymaga wiele czasu i cierpliwości. To są niektóre z rad, które pomogą dokonać wyboru:

Możesz liczyć na usługi organizatora wesel

Wybierz dobrego planistę weselnego, który zna obszar na wylot. Przeprowadzi on wstępną analizę, która pozwoli uniknąć straty czasu i pieniędzy, tak abyś mógł wybrać pomiędzy kilkoma opcjami, które przedstawi ci zgodnie z twoją prośbą.

Bardzo dobrą decyzją byłoby skorzystanie z pomocy Time Of Love wedding planners. Znajdą oni odpowiednie rozwiązania, które nawet przy ograniczonym budżecie sprostają wymaganiom każdej Pary Młodej, a nadchodzący ślub będzie perfekcyjnie zorganizowanym wydarzeniem, które zawsze będzie przywoływało miłe wspomnienia.

zapiszTime Of Love wedding planners
Foto: Time Of Love wedding planners
zapiszTime Of Love wedding planners
Foto: Time Of Love wedding planners

Chociaż małżeństwo z Go! events jest również dobrym pomysłem, ponieważ oferuje pełną organizację dnia ślubu i wesela oraz koordynację wraz ze scenariuszem tego szczególnego dnia. Pomogą w wyborze motywu przewodniego, przejdą z Wami przez trudne rozmowy ,wybiorą najlepszego fotografa, kamerzystę czy Dj’a!

zapiszGo! events
Foto: Go! events

Planowanie ślubu międzynarodowego przyprawia Cię o ból głowy? LUX Event Designers przychodzi na ratunek. To certyfikowani Konsulatnci Ślubni Polskiej Akademii Perfect Day. Oferują usługi organizacji i koordynacji ślubu i wesela nie tylko w rejonie Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry, Zielonej Góry, Opola, Poznania, ale również na terenie całej Polski jaki i zagranicy. Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem, taktem i dyskrecją. Ich specjalnością są wesela międzynarodowe, znamją wszystkie tajniki ślubu z obcokrajowcem. Często Ich klientami są pary mieszkające zagranicą, a które pragną zawrzeć związek małżeński na terenie Polski. Z miła chęcią minimalizują liczbę niezbędnych przyjazdów do Polski.

zapiszLUX Event Designers
Foto: LUX Event Designers
zapiszLUX Event Designers
LUX Event Designers

Zapewnij sobie odpowiedni serwis muzyczny

Firma Event Boutique zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną oraz prowadzeniem przyjęć weselnych. Specjalizujemy się w weselach międzynarodowych prowadzonych w jęz. angielskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i włoskim. W ich ofercie znajdziecie: DJ’ów, konferansjerów, instrumentalistów, nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, ciężki dym.

zapiszEvent Boutique
Foto: Event Boutique
zapiszEvent Boutique
Foto: Event Boutique

Wybierz interesującą Cię i oryginalną lokalizację

Relacje, które nawiązujesz z każdym dostawcą, choć od początku są świetne, najlepiej sformalizować za pomocą takich środków jak e-mail, gdzie jest on zapisywany na piśmie, tak aby nie było wątpliwości co do tego, co zostało powiedziane i aby uniknąć niespodzianek w ostatniej chwili.

Dlatego, jeśli chcecie mieć oryginalny, odmienny i najbardziej malowniczy ślub, polecamy magiczne miejsce z dużym urokiem, jakim jest Pałac Ciekocinko.  Butikowy hotel położony kilka chwil od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Odrestaurowany z niezwykłą starannością Pałac z 1910 roku prezentuje się obecnie lepiej niż kiedykolwiek, umożliwiając Gościom magiczną podróż w czasie. Królujący we wnętrzach styl lat dwudziestych minionego wieku, Secesja, Art-deco i Biedermeier połączone zostały z komfortem współczesnych udogodnień.  Piękno natury niczym magiczna kraina z bogactwem zabytkowego parku, otaczających lasów, jarów, łąk ,w bliskim sąsiedztwie jezior i morza jest tu na wyciągnięcie ręki.

zapiszPałac Ciekocinko
Foto: Pałac Ciekocinko
zapiszPałac Ciekocinko
Foto: Pałac Ciekocinko

Zwróć uwagę na drobne szczegóły

Jeśli mówimy o dekoratorze kwiatów lub jubilerze, to dobrze, jeśli znasz jego warsztat z pierwszej ręki, pokazuje Ci kilka artykułów lub obrazów wykonanych prac, wyjaśnia Ci swój sposób pracy i jeśli dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś wymagający i szukasz doskonałości, każdego dnia w każdej chwili i w każdym szczególe, powinieneś powierzyć to zadanie ekspertom z Śródlesie. Tworzą naturalne dekoracje, dostosowane do Was i Waszych oczekiwań, wykorzystując to, co w danym sezonie najpiękniejsze. Kompleksowa dekoracja ślubna obejmująca oprawę kwiatową Pary Młodej, dekorację miejsca ceremonii, dekorację sali i wszelkie dodatkowe elementy powinny wprowadzić Parę młodą i Gości do zaczarowanego świata i podkreślić wyjątkowość tego dnia. 

zapiszŚródlesie
Foto: Śródlesie
zapiszŚródlesie
Foto: Śródlesie

To są nasze wskazówki jak uczynić Wasz dzień wyjątkowym i odciążyć Was od presji organizacji. Warto zaplanować każdy detal tak, aby ze spokojem cieszyć się sobą i bliskimi bez zbędnych niespodzianek.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Śródlesie Bukiet i dekoracje kwiatowe
LUX Event Designers Konsultanci ślubni
Go! events Konsultanci ślubni
Time Of Love wedding planners Konsultanci ślubni

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!