Wyniki konkursu! Sprawdź, są także nagrody specjalne

Portal Zankyou Weddings był organizatorem konkursu na najlepsze wideo ślubne. Udział mógł wziąć każdy zainteresowany- wystarczyło umieścić film na tablicy Zankyou na Facebooku. Zaproszone również zostały filmy wytypowane do kolejnego etapu, czyli finałowej 10tki. Po 14-dniowym głosowaniu przez czytelników wybrano najlepsze wideo. Zwycięzca mógł być tylko jeden!

Bartosz Jastal Foto Grupa
Bartosz Jastal Foto Grupa

Primephoto to nasi Zwycięzcy. Zaproponowany przez nich film jest naprawdę wyjątkowy. Ma w sobie wielką elegancję i wdzięk. Jest wytworny. Oddaje szczere, prawdziwe emocje. Każdy kto go obejrzy, nie może pozostać obojętnym. To przykład idealnego video ślubnego. Zdobyli aż 1615 głosów. To naprawdę coś!

Zaszczytne drugie miejsce przypadło w udziale Creative Films Studio. Oni zaprezentowali historię Kamili i Rafała. To piękne love story! Coś niezwykłego. Film wyróżnia się wielką dynamiką przy zachowanej subtelności. Równowaga między skrajnościami? Ależ tak! Zdobyli 1260 głosów.

Z racji tego, że wszystkie zaproponowane filmy były piękne i wyjątkowe, to przyznano również wyróżnienie. Otrzymało go Wedding Studios. Oni przenieśli nas w piękną górską krainę i sprawili, że magia stała się rzeczywistością.

Wszystkie zaproponowane filmy są wyjątkowe. Wyróżniają się pięknem, elegancją, dynamicznym montażem, intrygującą treścią. Ale wyróżnić mogliśmy tylko, a może aż, trzy. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów! Niech na Waszej drodze pojawiają się kolejne Pary, których historie miłosne zamienicie w piękne, przejmujące filmy ślubne.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Last minute: moc i piękno ślubu oraz ich przygotowań zaraz przed. Zapraszamy!
Last minute: moc i piękno ślubu oraz ich przygotowań zaraz przed. Zapraszamy!
Dzisiejszy materiał jest naprawdę nietypowy. Łączy w sobie różne reportaże ślubne ukazując piękno ceremonii i tego w jak piękny sposób łączy ona ludzkie życia. Wystarczy milczeć i się zachwycać.
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Prezentujemy najlepszych warszawskich fotografów! Mamy nadzieję, że zdjęcia przypadną Państwu do gustu. Pytaliśmy fotografów o ich pracę, bo kto wie lepiej jak nie oni co wyróżnia ich zdjęcia?
Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Fotografowie są niezwykle ważni podczas ślubów, ze względu na to, że to oni są odpowiedzialni za uchwycenie tego pięknego dnia i przemienie go w wizualne dzieło sztuki. Dzięki nim wspomnienia pozostaną z Wami oraz Waszymi bliskimi na długie lata.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji