• Magazyn
  • Wyniki konkursu! Sprawdź, są także nagrody specjalne

Wyniki konkursu! Sprawdź, są także nagrody specjalne

Zobacz, kto zgarnął główną nagrodę!

  • Po ślubie

Portal Zankyou Weddings był organizatorem konkursu na najlepsze wideo ślubne. Udział mógł wziąć każdy zainteresowany- wystarczyło umieścić film na tablicy Zankyou na Facebooku. Zaproszone również zostały filmy wytypowane do kolejnego etapu, czyli finałowej 10tki. Po 14-dniowym głosowaniu przez czytelników wybrano najlepsze wideo. Zwycięzca mógł być tylko jeden!

zapiszBartosz Jastal Foto Grupa
Bartosz Jastal Foto Grupa
Publikacja

Primephoto to nasi Zwycięzcy. Zaproponowany przez nich film jest naprawdę wyjątkowy. Ma w sobie wielką elegancję i wdzięk. Jest wytworny. Oddaje szczere, prawdziwe emocje. Każdy kto go obejrzy, nie może pozostać obojętnym. To przykład idealnego video ślubnego. Zdobyli aż 1615 głosów. To naprawdę coś!

Zaszczytne drugie miejsce przypadło w udziale Creative Films Studio. Oni zaprezentowali historię Kamili i Rafała. To piękne love story! Coś niezwykłego. Film wyróżnia się wielką dynamiką przy zachowanej subtelności. Równowaga między skrajnościami? Ależ tak! Zdobyli 1260 głosów.

Z racji tego, że wszystkie zaproponowane filmy były piękne i wyjątkowe, to przyznano również wyróżnienie. Otrzymało go Wedding Studios. Oni przenieśli nas w piękną górską krainę i sprawili, że magia stała się rzeczywistością.

Wszystkie zaproponowane filmy są wyjątkowe. Wyróżniają się pięknem, elegancją, dynamicznym montażem, intrygującą treścią. Ale wyróżnić mogliśmy tylko, a może aż, trzy. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów! Niech na Waszej drodze pojawiają się kolejne Pary, których historie miłosne zamienicie w piękne, przejmujące filmy ślubne.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Wedding Studios Kamerzysta na wesele
Bartosz Jastal Foto Grupa Fotograf ślubny
PRIMEPHOTO Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!