X

Wyniki konkursu! Sprawdź, są także nagrody specjalne

Portal Zankyou Weddings był organizatorem konkursu na najlepsze wideo ślubne. Udział mógł wziąć każdy zainteresowany- wystarczyło umieścić film na tablicy Zankyou na Facebooku. Zaproszone również zostały filmy wytypowane do kolejnego etapu, czyli finałowej 10tki. Po 14-dniowym głosowaniu przez czytelników wybrano najlepsze wideo. Zwycięzca mógł być tylko jeden!

Bartosz Jastal Foto Grupa

Primephoto to nasi Zwycięzcy. Zaproponowany przez nich film jest naprawdę wyjątkowy. Ma w sobie wielką elegancję i wdzięk. Jest wytworny. Oddaje szczere, prawdziwe emocje. Każdy kto go obejrzy, nie może pozostać obojętnym. To przykład idealnego video ślubnego. Zdobyli aż 1615 głosów. To naprawdę coś!

Zaszczytne drugie miejsce przypadło w udziale Creative Films Studio. Oni zaprezentowali historię Kamili i Rafała. To piękne love story! Coś niezwykłego. Film wyróżnia się wielką dynamiką przy zachowanej subtelności. Równowaga między skrajnościami? Ależ tak! Zdobyli 1260 głosów.

Z racji tego, że wszystkie zaproponowane filmy były piękne i wyjątkowe, to przyznano również wyróżnienie. Otrzymało go Wedding Studios. Oni przenieśli nas w piękną górską krainę i sprawili, że magia stała się rzeczywistością.

Wszystkie zaproponowane filmy są wyjątkowe. Wyróżniają się pięknem, elegancją, dynamicznym montażem, intrygującą treścią. Ale wyróżnić mogliśmy tylko, a może aż, trzy. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów! Niech na Waszej drodze pojawiają się kolejne Pary, których historie miłosne zamienicie w piękne, przejmujące filmy ślubne.

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji