Wyniki konkursu! Sprawdź, są także nagrody specjalne

Portal Zankyou Weddings był organizatorem konkursu na najlepsze wideo ślubne. Udział mógł wziąć każdy zainteresowany- wystarczyło umieścić film na tablicy Zankyou na Facebooku. Zaproszone również zostały filmy wytypowane do kolejnego etapu, czyli finałowej 10tki. Po 14-dniowym głosowaniu przez czytelników wybrano najlepsze wideo. Zwycięzca mógł być tylko jeden!

Bartosz Jastal Foto Grupa
Bartosz Jastal Foto Grupa

Primephoto to nasi Zwycięzcy. Zaproponowany przez nich film jest naprawdę wyjątkowy. Ma w sobie wielką elegancję i wdzięk. Jest wytworny. Oddaje szczere, prawdziwe emocje. Każdy kto go obejrzy, nie może pozostać obojętnym. To przykład idealnego video ślubnego. Zdobyli aż 1615 głosów. To naprawdę coś!

Zaszczytne drugie miejsce przypadło w udziale Creative Films Studio. Oni zaprezentowali historię Kamili i Rafała. To piękne love story! Coś niezwykłego. Film wyróżnia się wielką dynamiką przy zachowanej subtelności. Równowaga między skrajnościami? Ależ tak! Zdobyli 1260 głosów.

Z racji tego, że wszystkie zaproponowane filmy były piękne i wyjątkowe, to przyznano również wyróżnienie. Otrzymało go Wedding Studios. Oni przenieśli nas w piękną górską krainę i sprawili, że magia stała się rzeczywistością.

Wszystkie zaproponowane filmy są wyjątkowe. Wyróżniają się pięknem, elegancją, dynamicznym montażem, intrygującą treścią. Ale wyróżnić mogliśmy tylko, a może aż, trzy. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów! Niech na Waszej drodze pojawiają się kolejne Pary, których historie miłosne zamienicie w piękne, przejmujące filmy ślubne.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Dobór męskiego garnituru ślubnego to sztuka. Zobacz jak ją zagrać doskonale!
Dobór męskiego garnituru ślubnego to sztuka. Zobacz jak ją zagrać doskonale!
Wystarczy, że wybierzesz jedną z trzech poniższych stylizacji.
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Młoda Para powinna o szczeście w małżeństwie dbać od samego początku! Niektóre przesądy ślubne mają jej w tym pomóc. Z nami dowiedz się jakie!
7 pomysłów na oświadczyny w Walentynki. My Ci pomożemy!
7 pomysłów na oświadczyny w Walentynki. My Ci pomożemy!
Walentynki są chętnie wybieranym dniem na oświadczyny. Nic dziwnego- w tym dniu bardzo łatwo i przyjemnie przygotować można bardzo zaskakujące oświadczyny.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji