Wyniki konkursu słomkowego Party-Party by Home&Co.

Papierowe słomki- nagrody w konkursie Źródło: party-party by home&co.

W konkursie słomkowych (dostępnym tutaj) otrzymaliśmy 25 rewelacyjnych komentarzy dotyczących wykorzystania papierowych słomek Party-Party by Home&Co. przy organizacji ślubu i wesela.

Winietki, słomki do baniek mydlanych, dekoracja wesela tematycznego, szampan z malinami, bierki w stylu PRL, sposób na zapoznanie 2 rodzin… Odpowiedzi były bardzo kreatywne, dlatego trudno było nam zdecydować. W efekcie, zespół Party Party by Home&Co. i Zankyou postanowił wyróżnić:

MIEJSCE I- yahoo_z

Nagroda: FANCY PEACOCK 4 opakowania Słomek (odcienie niebieskie i zielone)

MIEJSCE II – primo91

W RÓŻOWYCH OKULARACH 3 opakowania słomek (odcienie różu)

MIEJSCE III – an-kro

LOVE BEE 2 opakowania słomek (kolor czarny i żółty)

Niezmiernie gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że słomki będą stanowiły świetną dekorację na ich weselu i oczywiście, że uda się zrealizować przedstawione pomysły 🙂

Papierowe słomki- nagrody w konkursie Źródło: party-party by home&co.

Komentarze, które zostały nagrodzone dostępne są w artykule konkursowym. Zapraszamy także do zakupu tych pięknych słomek na stronie allegro.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wedding planner Waszym sojusznikiem!
Wedding planner Waszym sojusznikiem!
Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zapamiętywany jako ten wyjątkowy, do którego wraca się bardzo często. Co więcej, wspominają go nie tylko pary młode, ale również sami goście. Dlatego tak ważnym jest, aby zadbać o piękne wspomnienia.
Polish and cookies
Najlepsze prezenty dla gości weselnych
Bardzo miłą formą podziękowania dla gości weselnych, jest wręczenie im drobnego podarunku. Nie musi to być kosztowny prezent ważne, aby pochodził prosto z serca.
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji