• Magazyn
  • Wymień cięte kwiaty ślubne na ... kwiaty doniczkowe!

Wymień cięte kwiaty ślubne na ... kwiaty doniczkowe!

Kolekcja propozycja wymiany kwiatów na prezenty - kwiaty doniczkowe na ślubie.

  • Organizacja

Wymiana bukietów kwiatów, które goście tradycyjnie przynoszą na ślub na kwiaty doniczkowe to kolejna propozycja z naszej listy wymiany kwiatów na prezenty.

Możliwość otrzymania dziesiątek kwiatów doniczkowych zapewne nie wszystkim przypadnie do gustu, aczkolwiek znajdzie się wielu pasjonatów, którzy chętnie wykorzystają taką sposobność do udekorowania mieszkania czy ogrodu. Taka opcja sprawdzi się bardzo dobrze przy kameralnych weselach, na które zapraszamy niewielką liczbę gości.

zapiszprezenty zamiast kwiatów
Rożowy stroczyk i Dracena Żródło: floraqueen.pl

Wybierając mniej popularne rośliny, warto dołączyć do nich podręcznik, którzy ułatwi obdarowanemu hodowlę takiego kwiatu. Dołączenie polecanej przez ogrodnika odżywki także będzie pozytywnie odebrane przez Parę, która o taki właśnie prezent poprosiła.

zapiszprezenty zamiast kwiatów
Gerbery i różyczki Źródło: niespodzianki.pl

Niewątpliwie, największą zaletą wymiany kwiatów ciętych na doniczkowe będzie ich trwałość, bo możemy cieszyć się nimi latami, nie tylko kilka godzin czy dni. Niemniej jednak, wymagają opieki, dlatego musimy się dobrze zastanowić, czy chcemy otrzymać większą ilość kwiatów, które niekoniecznie mogą pasować do naszego wnętrza, albo mogą wymagać poświęcenia dużej ilości czasu szczególnie na początku (gdy np. będziemy chcieli ujednolicić doniczki).

Jak w przypadku wszelkich preferencji Pary Młodej dotyczących prezentów, warto poinformować gości o tym fakcie wcześniej, najlepiej już na etapie wysyłania zaproszeń ślubnych.

zapiszprezenty zamiast kwiatów
Klanchoe i Guzmania Źródło: sklep.swiatkwiatow.pl

Jakie kwiaty doniczkowe dobrze sprawdzą się w roli prezentu ślubnego: Storczyk, Dracena, Guzmania, Bormelia, Kalanchoe, Feniks, Bokarnea, Juka i wiele innych.

A jeżeli nie lubisz kwiatów doniczkowych, a jednocześnie nie chcesz otrzymać wiązanek kwiatów w dniu ślubu, możesz wymienić je także na: książki, kupony lotto, bilety i karnety, pomoc charytatywną.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!