Wody szum, płatków śpiew - ślub cywilny Olgi i Darka

Każdy marzy o wyjątkowym i niepowtarzalnym ślubie, który będzie mógł wspominać z łezką w oku do końca życia. Jedni organizują go nad morzem, inni w starym dworku, a kolejni w górskiej restauracji…Zdarzają się i takie Pary Młode, które sakramentalne TAK wypowiadają na drugim końcu świata. Czasami jednak nie trzeba przemierzyć tysiąca kilometrów, aby zorganizować ślub jak z bajki. Idealnym przykładem są Olga i Darek, którzy w przepięknych okolicznościach przyrody, nad Zalewem Zegrzyńskim w Białobrzegach, wypowiedzieli magiczne słowa przysięgi.  Para Młoda zdecydowała się na ślub cywilny, który odbył się w plenerze na mimo, że małej to jakże pięknej plaży. Wody szum, ptaków śpiew…a pośrodku oni, zakochani w sobie na zabój Nowożeńcy.

Olga i Darek wyglądali w tym dniu wyjątkowo pięknie i z klasą. Panna Młoda zdecydowała się na delikatną i skromną suknię, z dużym dekoltem i odsłoniętymi ramionami. Idealnym dopełnieniem całości była fryzura ślubna, którą wykonali profesjonaliści z firmy Crazy Make-Up Team. Zwiewne loki, delikatnie podpięte z tyłu głowy wspaniale podkreśliły przepiękną urodę Olgi. A za ten jakże kobiecy i perfekcyjny makijaż byli odpowiedzialni Ci sami specjaliści. Panna Młoda w ten jakże wyjątkowy dzień w życiu, zdecydowała się założyć czerwone, seksowne szpilki. Kolor ten dość nieśmiało pojawił się również w bukiecie ślubnym. Darek  postawił na granatowy garnitur i krawat w niemalże tym samym odcieniu.

Po ślubie cywilnym, Państwo Młodzi zaprosili gości na przyjęcie weselne, które odbyło się w Hotelu Marina Diana w Białobrzegach. Okrągłe stoły dodatkowo podkreśliły wyjątkowy charakter uroczystości. Fantastyczne dekoracje ślubne zostały zaprojektowane przez Pannę Młodą oraz jej siostrę. W ich realizacji pomagali floryści z hotelu, w którym zorganizowane było wesele. O wszystkie, nawet najdrobniejsze detale zatroszczyli się profesjonaliści z firmy DeQtka. Goście bawili się do białego rana, a wszystko za sprawą DJ Mess.

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło również osoby, która w bardzo dyskretny sposób, zatrzymała wszystkie cudowne chwile i delikatne spojrzenia. Piotr Zawada stworzył prawdziwe dzieła sztuki, przekonajcie się sami!

Piotr Zawada
Piotr Zawada

Oprawa fotograficzna: Piotr Zawada | DJ:  DJ Mess | Ceremonia i wesele: Hotel Marina Diana | Makijaż i fryzura: Crazy Make-Up Team | Detale: DeQtka |

Zobacz także: Humanistyczny ślub Joanny i Adriana w amerykańskim stylu!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Osypane srebrem i szarością piękno ślubne w niezwykłej stylizowanej sesji! Zapraszamy!
Osypane srebrem i szarością piękno ślubne w niezwykłej stylizowanej sesji! Zapraszamy!
Od tych zdjęć nie sposób jest oderwać oczy. Mają w sobie to coś. Szarość i srebro to wyjątkowe kolory, które znakomicie prezentują się na zdjęciach. Są fantastyczne. Jak cała ta sesja.
Przepiękny reportaż ślubny Kasi i Maćka w bajecznym dworku.
Przepiękny reportaż ślubny Kasi i Maćka w bajecznym dworku.
Ślub jesienią? Czemu nie! Drzewa zmieniają swoje liście na piękne, gorące barwy. Las obfituje w grzyby, wszędzie słychać śpiew ptaków, które przygotowują się odlecieć do ciepłych krajów.
Śliczne przyjęcie Pauliny i Wojtka w spa. Jak Wam się podoba?
Śliczne przyjęcie Pauliny i Wojtka w spa. Jak Wam się podoba?
Każda para szuka czegoś interesującego i oryginalnego na swoje wesele. Jedni wynajmują cyrkowców, stojących na szczudłach, inni pokaz żywego ognia.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji