Wody szum, płatków śpiew - ślub cywilny Olgi i Darka

Każdy marzy o wyjątkowym i niepowtarzalnym ślubie, który będzie mógł wspominać z łezką w oku do końca życia. Jedni organizują go nad morzem, inni w starym dworku, a kolejni w górskiej restauracji…Zdarzają się i takie Pary Młode, które sakramentalne TAK wypowiadają na drugim końcu świata. Czasami jednak nie trzeba przemierzyć tysiąca kilometrów, aby zorganizować ślub jak z bajki. Idealnym przykładem są Olga i Darek, którzy w przepięknych okolicznościach przyrody, nad Zalewem Zegrzyńskim w Białobrzegach, wypowiedzieli magiczne słowa przysięgi.  Para Młoda zdecydowała się na ślub cywilny, który odbył się w plenerze na mimo, że małej to jakże pięknej plaży. Wody szum, ptaków śpiew…a pośrodku oni, zakochani w sobie na zabój Nowożeńcy.

Olga i Darek wyglądali w tym dniu wyjątkowo pięknie i z klasą. Panna Młoda zdecydowała się na delikatną i skromną suknię, z dużym dekoltem i odsłoniętymi ramionami. Idealnym dopełnieniem całości była fryzura ślubna, którą wykonali profesjonaliści z firmy Crazy Make-Up Team. Zwiewne loki, delikatnie podpięte z tyłu głowy wspaniale podkreśliły przepiękną urodę Olgi. A za ten jakże kobiecy i perfekcyjny makijaż byli odpowiedzialni Ci sami specjaliści. Panna Młoda w ten jakże wyjątkowy dzień w życiu, zdecydowała się założyć czerwone, seksowne szpilki. Kolor ten dość nieśmiało pojawił się również w bukiecie ślubnym. Darek  postawił na granatowy garnitur i krawat w niemalże tym samym odcieniu.

Po ślubie cywilnym, Państwo Młodzi zaprosili gości na przyjęcie weselne, które odbyło się w Hotelu Marina Diana w Białobrzegach. Okrągłe stoły dodatkowo podkreśliły wyjątkowy charakter uroczystości. Fantastyczne dekoracje ślubne zostały zaprojektowane przez Pannę Młodą oraz jej siostrę. W ich realizacji pomagali floryści z hotelu, w którym zorganizowane było wesele. O wszystkie, nawet najdrobniejsze detale zatroszczyli się profesjonaliści z firmy DeQtka. Goście bawili się do białego rana, a wszystko za sprawą DJ Mess.

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło również osoby, która w bardzo dyskretny sposób, zatrzymała wszystkie cudowne chwile i delikatne spojrzenia. Piotr Zawada stworzył prawdziwe dzieła sztuki, przekonajcie się sami!

Piotr Zawada
Piotr Zawada

Oprawa fotograficzna: Piotr Zawada | DJ:  DJ Mess | Ceremonia i wesele: Hotel Marina Diana | Makijaż i fryzura: Crazy Make-Up Team | Detale: DeQtka |

Zobacz także: Humanistyczny ślub Joanny i Adriana w amerykańskim stylu!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

fot. www.ohstorytellers.com
Ich ślub odbył się dokładnie w 10. rocznicę znajomości- przed Wami Karolina i Aleksander!
Słyszeliście o ślubach, które odbyły się w sylwestra, 29 lutego lub przy innej ciekawej okazji. Dla większości par dzień ślubu musi być pod każdym względem idealnym momentem w ich życiu.
Humanistyczny ślub Joanny i Adriana w amerykańskim stylu. Musisz to zobaczyć!
Humanistyczny ślub Joanny i Adriana w amerykańskim stylu. Musisz to zobaczyć!
Założę się, że nigdy nie widzieliście tak radosnej i oryginalnej ceremonii. Młodzi sprawili, że dla gości było to niezapomniane wydarzenie.
"Błogosławiony deszcz" podczas plenerowej ceremonii ślubnej Kasi i Łukasza! Zobacz!
"Błogosławiony deszcz" podczas plenerowej ceremonii ślubnej Kasi i Łukasza! Zobacz!
Można próbować strzelać tak jak w lotto, jednak zamiast karteczki z różowymi numerkami- strony kalendarza. 25 sierpnia 2017 roku. Tak, to będzie ten najpiękniejszy dzień. Nikomu nie przeszkodził nawet drobny, przelotny deszczyk. Widocznie tak miało być.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji