Własnoręcznie robione zaproszenia ślubne- kilka pomysłów.

  • Zaproszenia

Zaproszenia ślubne to pierwszy kontakt młodej pary z gośćmi, oficjalne zaproszenie na jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. z tego powodu, zaproszenia nie powinny być przypadkowe. Warto wybrać takie zaproszenia, które wyrażą charakter, zainteresowania czy poczucie humoru młodej pary.

Publikacja

Wyjątkowe zaproszenia ślubne możecie zamówić w jednej z polecanych przez Zankyou firm, lub wykonać samodzielnie. Takie z pewnością będą bardzo miłym zaskoczeniem dla naszych gości!

Do zaprojektowania zaproszenia we własnym stylu, potrzeba naprawdę niewiele. Wystarczy znaleźć papier z interesującym nadrukiem lub kolorem (tutaj od Docrafts Papermania), reszta zależy już od charakteru, jaki chcemy mu nadać. Poczynając od koronek, guzików, wstążek, papierze origami, linach, słowem, wszystko jest dozwolone, co będzie wyrażać WAS.

marynarskie zaproszenia ślubne DIY
Źródło: Retroflexus

Projektowanie zacznij od znalezienia motywu przewodniego. Jakie są wasze wspólne pasje? Czy jest jakieś szczególne miejsce do którego uwielbiacie razem wyjeżdżać? A może narzeczony interesuje się linami a ty lubisz podróże morskie?

Idealną kompozycją będzie zaproszenie w kolorach marynistycznych ze splotem żeglarskim (widoczne powyżej), równocześnie symbolizującym zawiązanie węzła małżeńskiego.

zaproszenia ślube ze zdjęciem
Źródło: Retroflexus

Zaproszenie czarno-białe jest odpowiedzią na modną stylizację monochromatyczną wesela lub ślubu, na którym kropki dominują w dekoracjach. Na pewno wśród swoich zbiorów znajdziecie romantyczne zdjęcie, koniecznie czarno-białe.

zaproszenia ślubne ludowe diy
Źródło: Retroflexus

Zaproszenie w stylu regionalnym jest idealne dla par planujących wesele w drewnianej karczmie w stylu zakopiańskim. Wycięte z papieru ptaszki nawiązują do tradycyjnych polskich wycinanek.

Różowe zaproszenia ślubne
Źródło: Retroflexus

Delikatne koronki i róże to propozycja dla par lubujących się w stonowanych kolorach. Pastelowy róż coraz częściej stanowi wybór Par Młodych jako kolor przewodni ślubu.

Źródło: Retroflexus

Niekoniecznie też należy kartkę obarczać dosyć “ciężkim” słowem – z a p r o s z e n i e.

Pamiętajcie, że ma ono przede wszystkim opowiedzieć coś o was, o tym kim jesteście i co stanowicie jako para.
Specjalista portalu abcslubu: Violetta Krzaczek / Retroflexus

Źródło: abcslubu.pl / www.abcslubu.pl /www.facebook.com/abcslubu

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!