Wiesz czym jest Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna? Sprawdź z nami!

Wszyscy Wasi Goście grają w loterii fantowej, świetnie się bawią i zdobywają atrakcyjne nagrody. Nie wiesz w jaki sposób urozmaicić swoje wesele? To może zdecydujesz się właśnie na taką loterię? Twoi Goście na pewno będą zachwyceni.

  • Planowanie ślubu
  • Polecane
  • 2017

Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna to nowy pomysł na prezenty dla gości weselnych. Młoda para może zamówić dla wszystkich obecnych na weselu podziękowania w formie oryginalnych losów – zdrapek. Losy są przygotowane specjalnie pod zamówienie narzeczonych. Każdy kto otrzyma taki upominek ma szansę zdobyć jedną z nagród Loterii. Ideą jest dzielenie się szczęściem z innymi.

zapiszSweet Ice Cream Photography
Sweet Ice Cream Photography

Celem Charytatywnej Loterii jest zebranie środków na fundusz św. Brata Alberta, przeznaczonych na działalność ośrodków wsparcia dziennego Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwa w Lublinie. Strona fundacji:www.fsd.lublin.pl

zapiszCharytatywna Fantowa Loteria Ślubna
Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna

Przygotowaliśmy 11 zestawów losów do wyboru w 5 rożnych kolorach . Do zestawu wchodzi los-zdrapka zapakowany w kieszonkę i owinięty wstążką. A koszt jednego losu to 2,50zł. Goście po otrzymaniu takiego upominku powinien zdrapać folię ochroną i sprawdzić co wygrali. W loterii są przewidziane 220 nagród do rozdania, nagrodą główną jest najnowszy smartfon Samsung Galaxy S.

zapiszTim Stief
Tim Stief

Jeżeli chcesz zdziwić swoich gości oryginalnych prezentem i pomoc innym to ta propozycja jest dla Ciebie. Zamówić losy można na stronie internetowej: www.loteriaslubna.pl

zapiszCharytatywna Fantowa Loteria Ślubna
Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna

Niewątpliwie słowo „charytatywny” jest słowem kluczem. Otwiera wiele drzwi. Ale tak naprawdę, co ono znaczy? W potocznym rozumieniu tego słowa, myślimy o wszystkich akcjach pomocowych. A my dzisiaj chcemy Wam zaproponować coś więcej! Jesteście ciekawi? Zapraszamy do lektury!

Charytatywna Loteria Ślubna to nowy pomysł na prezenty dla Gości weselnych. A przecież prezenty dla Gości weselnych są coraz popularniejsze. Chyba każda Młoda Para chce coś wręczyć tym, którzy spędzają z nimi ich wyjątkowy dzień.

zapiszAlex Martinez
Alex Martinez

Młoda Para może zamówić dla wszystkich obecnych na weselu podziękowania w formie oryginalnych losów- zdrapek. Losy są przygotowane specjalnie na zamówienie narzeczonych. Każdy kto otrzyma taki upominek ma szansę zdobyć jedną z nagród Loterii. Ideą jest dzielenie się szczęściem z innymi.

Celem Charytatywnej Loterii jest zebranie środków na fundusz św. Brata Alberta, przeznaczonych na działalność ośrodków wsparcia dziennego Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwa w Lublinie. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od ponad 25 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży.

Ich misją jest kształtowanie dobrze wychowanego i przygotowanego do życia człowieka- o silnej wierze, świadomego patrioty i obywatela, sprawnego w działaniu społecznym i gospodarczym. Fundacja została założona 30 stycznia 1990 roku. W 2005 roku uzyskali status Organizacji Pożytku Publicznego i mogą przyjmować 1 % podatku. Darowizny przekazywane na Fundację są przeznaczane na: zajęcia edukacyjne i wychowawcze dla dzieci, korepetycje i pomoc w nauce, codzienne posiłki, wyjazdy i warsztaty edukacyjne, bieżące koszty utrzymywania ośrodków.

zapiszCharytatywna Fantowa Loteria Ślubna
Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna

Przygotowali 11 zestawów losów w różnych kolorach. Do zestawu wchodzi los-zdrapka zapakowany w kieszonkę i owinięty wstążką. A koszt jednego losu to 2,50zł. Goście po otrzymaniu takiego upominku powinien zdrapać folię ochroną i sprawdzić co wygrali. W loterii są przewidziane 220 nagród do rozdania, nagrodą główną jest najnowszy smartfon Samsung Galaxy S.

zapiszPeter Hershey
Peter Hershey

Jeżeli chcesz zdziwić swoich gości oryginalnych prezentem i pomoc innym to ta propozycja jest wprost idealna dla Ciebie. Nie możesz tego przegapić. To naprawdę jest świetny pomysł! Zamówić losy można na stronie internetowej: www.loteriaslubna.pl Na pewno zastanawiacie się jak to działa. Zamawiacie losy zgodnie z wybranym wzorem (na stronie loteriaslubna.pl jest bardzo dużo propozycji). Rozdajecie swoim Gościom weselnym jako upominki (możecie je położyć na przykład przy nakryciach). Goście zdrapują losy i sprawdzają jakie nagrody wygrali. A całkowity dochód jest przeznaczony na fundusz świętego Alberta.

zapiszBrooke Cagle
Brooke Cagle

Dlaczego warto zamówić takie losy? Kupując losy wspieracie fundusz św. Brata Alberta, z którego finansowane jest funkcjonowanie ośrodków wsparcia dziennego dla dzieci. Po drugie, dajecie Waszym Gościom oryginalny upominek, jakiego jeszcze nigdy nie widzieli! Wszyscy Wasi Goście grają w loterii fantowej, świetnie się bawią i zdobywają atrakcyjne nagrody. Nie wiesz w jaki sposób urozmaicić swoje wesele? To może zdecydujesz się właśnie na taką loterię? Twoi Goście na pewno będą zachwyceni.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!