Wiesz czym jest Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna? Sprawdź z nami!

Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna to nowy pomysł na prezenty dla gości weselnych. Młoda para może zamówić dla wszystkich obecnych na weselu podziękowania w formie oryginalnych losów – zdrapek. Losy są przygotowane specjalnie pod zamówienie narzeczonych. Każdy kto otrzyma taki upominek ma szansę zdobyć jedną z nagród Loterii. Ideą jest dzielenie się szczęściem z innymi.

Sweet Ice Cream Photography
Sweet Ice Cream Photography

Celem Charytatywnej Loterii jest zebranie środków na fundusz św. Brata Alberta, przeznaczonych na działalność ośrodków wsparcia dziennego Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwa w Lublinie. Strona fundacji:www.fsd.lublin.pl

Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna
Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna

Przygotowaliśmy 11 zestawów losów do wyboru w 5 rożnych kolorach . Do zestawu wchodzi los-zdrapka zapakowany w kieszonkę i owinięty wstążką. A koszt jednego losu to 2,50zł. Goście po otrzymaniu takiego upominku powinien zdrapać folię ochroną i sprawdzić co wygrali. W loterii są przewidziane 220 nagród do rozdania, nagrodą główną jest najnowszy smartfon Samsung Galaxy S.

Tim Stief
Tim Stief

Jeżeli chcesz zdziwić swoich gości oryginalnych prezentem i pomoc innym to ta propozycja jest dla Ciebie. Zamówić losy można na stronie internetowej: www.loteriaslubna.pl

Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna
Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna

Niewątpliwie słowo „charytatywny” jest słowem kluczem. Otwiera wiele drzwi. Ale tak naprawdę, co ono znaczy? W potocznym rozumieniu tego słowa, myślimy o wszystkich akcjach pomocowych. A my dzisiaj chcemy Wam zaproponować coś więcej! Jesteście ciekawi? Zapraszamy do lektury!

Charytatywna Loteria Ślubna to nowy pomysł na prezenty dla Gości weselnych. A przecież prezenty dla Gości weselnych są coraz popularniejsze. Chyba każda Młoda Para chce coś wręczyć tym, którzy spędzają z nimi ich wyjątkowy dzień.

Alex Martinez
Alex Martinez

Młoda Para może zamówić dla wszystkich obecnych na weselu podziękowania w formie oryginalnych losów- zdrapek. Losy są przygotowane specjalnie na zamówienie narzeczonych. Każdy kto otrzyma taki upominek ma szansę zdobyć jedną z nagród Loterii. Ideą jest dzielenie się szczęściem z innymi.

Celem Charytatywnej Loterii jest zebranie środków na fundusz św. Brata Alberta, przeznaczonych na działalność ośrodków wsparcia dziennego Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwa w Lublinie. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od ponad 25 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży.

Ich misją jest kształtowanie dobrze wychowanego i przygotowanego do życia człowieka- o silnej wierze, świadomego patrioty i obywatela, sprawnego w działaniu społecznym i gospodarczym. Fundacja została założona 30 stycznia 1990 roku. W 2005 roku uzyskali status Organizacji Pożytku Publicznego i mogą przyjmować 1 % podatku. Darowizny przekazywane na Fundację są przeznaczane na: zajęcia edukacyjne i wychowawcze dla dzieci, korepetycje i pomoc w nauce, codzienne posiłki, wyjazdy i warsztaty edukacyjne, bieżące koszty utrzymywania ośrodków.

Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna
Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna

Przygotowali 11 zestawów losów w różnych kolorach. Do zestawu wchodzi los-zdrapka zapakowany w kieszonkę i owinięty wstążką. A koszt jednego losu to 2,50zł. Goście po otrzymaniu takiego upominku powinien zdrapać folię ochroną i sprawdzić co wygrali. W loterii są przewidziane 220 nagród do rozdania, nagrodą główną jest najnowszy smartfon Samsung Galaxy S.

Peter Hershey
Peter Hershey

Jeżeli chcesz zdziwić swoich gości oryginalnych prezentem i pomoc innym to ta propozycja jest wprost idealna dla Ciebie. Nie możesz tego przegapić. To naprawdę jest świetny pomysł! Zamówić losy można na stronie internetowej: www.loteriaslubna.pl Na pewno zastanawiacie się jak to działa. Zamawiacie losy zgodnie z wybranym wzorem (na stronie loteriaslubna.pl jest bardzo dużo propozycji). Rozdajecie swoim Gościom weselnym jako upominki (możecie je położyć na przykład przy nakryciach). Goście zdrapują losy i sprawdzają jakie nagrody wygrali. A całkowity dochód jest przeznaczony na fundusz świętego Alberta.

Brooke Cagle
Brooke Cagle

Dlaczego warto zamówić takie losy? Kupując losy wspieracie fundusz św. Brata Alberta, z którego finansowane jest funkcjonowanie ośrodków wsparcia dziennego dla dzieci. Po drugie, dajecie Waszym Gościom oryginalny upominek, jakiego jeszcze nigdy nie widzieli! Wszyscy Wasi Goście grają w loterii fantowej, świetnie się bawią i zdobywają atrakcyjne nagrody. Nie wiesz w jaki sposób urozmaicić swoje wesele? To może zdecydujesz się właśnie na taką loterię? Twoi Goście na pewno będą zachwyceni.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
O drugiej edycji Wedding Club mówiono w branży już od jakiegoś czasu. Było to coś wyjątkowego w kalendarzu ślubnych eventów. Dzisiaj mamy dla Was fantastyczną relację zdjęciową z tych cudownych chwil. Nie możesz tego przegapić. Zapoznaj się z kulisami branży ślubnej i odkryj piękne wnętrza Showroomu Ksis. Zapraszamy!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Dodatkowo podczas naszego eventu konsultanci ślubni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci o ślubach humanistycznych. A wszystko to w plenerowej, piknikowej atmosferze i przy dobrej kawie!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy chcą perfekcyjnie zorganizować własne wesele.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji