Wideo ślubne- rodzaje, długości oraz przykłady. Wybierz kamerzystę z nami!

Takie filmy ogląda się najlepiej. Jestem też przekonana o tym, że Rodzice, którzy zobaczą takie podziękowania na pewno będą zachwyceni. Sami widzicie, że video ślubne to temat rzeka.

  • Fotograf i kamerzysta
  • Rada
  • Sponsored

Dla każdej Pary Młodej ważne jest to, żeby jak najlepiej upamiętnić dzień swojego ślubu. Jedną z metod ku temu jest video ślubne. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić różne rodzaje videa ślubnego. Bo przecież taki film ma rozmaite typy, długości. Oczywiście nie zabraknie odpowiednich przykładów. Nie możecie tego przegapić!

zapiszAutorstwa ProWeddingStudio
Autorstwa ProWeddingStudio

Pierwsza wersja to tak zwane premium! Wywiad z Młodą Parą jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Dzięki niemu można się dowiedzieć wiele o Młodych, poznać ich, dowiedzieć się, jaka jest historia. Ola z wielkim spokojem i subtelnym uśmiechem opowiadała o tym, w jaki sposób Ona i Adam się poznali i pokochali. To naprawdę wzruszające i ujmujące. Ta wyjątkowa historia wydarzyła się naprawdę.

Świat staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości, czyż nie? W naszym przykładzie możecie jeszcze zaobserwować cudowny plener w Pradze. Całość naprawdę robi wielkie wrażenie. To coś fantastycznego. Naprawdę warto się tym zachwycać. Film bardzo ciekawie się rozpoczyna. Uwagę zwracają wykorzystane efekty świetlne. To coś, czego nie spotyka się codziennie, a tutaj robi to wielkie wrażenie. Ciekawe przejścia między poszczególnymi kadrami są naprawdę interesujące i intrygujące. Oglądający takie video po prostu nie może się nudzić. To ważna cecha video ślubnego, które czasem jest bardzo długie, ale mimo wszystko musi być ciekawe, aby każdy chciał je obejrzeć do końca.

zapiszAutorstwa Akaris Tafoei
Autorstwa Akaris Tafoei

Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest to, że część kadrów jest w formie zdjęć. To zwraca uwagę i intryguje. Oczywiście nie zabrakło również kadrów z przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Oli i Adamowi towarzyszyli ich Najbliżsi. To piękne, że w tak wyjątkowym dniu ma się na kogo liczyć. Ola i Adam prezentują się w tym filmie po prostu wspaniale.

Ona wygląda ślicznie ubrana w bardzo kobiecą suknię ślubną. Jej koronkowa góra subtelnie eksponuje górę sylwetki, a zwiewny dół świetnie prezentuje się w tańcu. Adam wyglądał świetnie w garniturze w ciemnogranatowym kolorze. Razem prezentowali się jak książę i księżniczka z bajki. Po prostu cudownie. W tym filmie uwagę zwraca kolorystyka. Jest wyrazista, ale nie przesadzona. To naprawdę robi wielkie wrażenie. Jest w niej też pewna subtelność i delikatność. To video naprawdę robi wielkie wrażenie.

Druga wersja filmu to tak zwana zapowiedź. Ten film, w przeciwieństwie do wersji premium, musi być krótki i dynamiczny. W przypadku takiej produkcji uwagę odbiorcy zwraca jej dynamika. W formie, która trwa około minuty trzeba przedstawić wszystko to, co w tym filmie, który ukaże się jako następny, jest najważniejsze. Basia i Maciej, główni bohaterowie tego filmu, są naprawdę piękną Parą. Nie sposób od nich oczy oderwać. Są cudowni. W tej zapowiedzi uwagę zwraca linia melodyczna. Na początku jest dynamiczna, bardzo energetyczna, aby potem przerodzić się w muzykę kojarzącą się po trochu z marszem Mendelsona. To ciekawe rozwiązanie, które naprawdę robi wrażenie na odbiorcach.

Inna zapowiedź, którą chcemy Wam przedstawić to film Agaty i Łukasza. To kolejna bardzo dynamiczna produkcja. Takie właśnie powinny być zapowiedzi filmów ślubnych. W tym filmie uwagę zwraca kolorystyka. Jest ona niezwykle energetyczna i pełna tego przysłowiowego „czadu”. W tym video niewątpliwie nie sposób jest nie zwrócić uwagi na dbałość o szczegóły i detale.

Ostatnim typem video ślubnego jaki chcemy Wam zaprezentować jest film z podziękowaniem dla rodziców. To chyba najbardziej wzruszający typ video ślubnego. Sami wiecie jak to jest. Podziękowania dla Rodziców to bardzo emocjonalny moment. Dzisiejsze video właśnie to pokazuje. Karolina i Paweł zdecydowali się jednak na to, aby swoim rodzicom podziękować w dość zabawny sposób. Wykorzystali w swoim video wiele rekwizytów. Żółte balony prezentują się niezwykle optymistycznie. Bo czego jak nie radości nam wszystkim w życiu potrzeba, prawda? Dynamizm tego filmu również robi wielkie wrażenie. To niesamowita energia.

zapiszAutorstwa Sona Salamzadeh
Autorstwa Sona Salamzadeh

Takie filmy ogląda się najlepiej. Jestem też przekonana o tym, że Rodzice, którzy zobaczą takie podziękowania na pewno będą zachwyceni. Sami widzicie, że video ślubne to temat rzeka. Jest jego tyle rodzajów, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. A kto powiedział, że masz przygotowywać tylko jedno takie video? Przecież możesz najpierw mieć zapowiedź, potem wersję premium, a na koniec podziękowanie dla Rodziców. Tak zwana pełna opcja! Nie wahaj się, już dzisiaj zaplanuj swoje video ślubne! Napisz do firmy Sfilmuj Mnie! 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Sfilmuj Mnie Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!