• Magazyn
  • Wesele tematyczne w klimacie Bollywood!

Wesele tematyczne w klimacie Bollywood!

Wesele tematyczne w stylu bollywood

  • Po ślubie

Jako fanka Indii uwielbiam hinduską kulturę w całej jej okazałości: od elegancji do kiczu. Nie dziwi też, że uwielbiam bollywoodzkie filmy – długie i roztańczone. Zazwyczaj o tym samym – prawdziwej miłości pomiędzy członkami różnych kast. Nic też dziwnego, że klasycznym zakończeniem takiej historii jest ślub głównych bohaterów. A to wydarzenie ma w Indiach szczególny charakter (o hinduskiej ceremonii ślubnej przeczytasz TUTAJ)!

zapisz
Fot. Magia Kadru / abcslubu.pl

 

Publikacja

Bollywood to także świetny pomysł na temat przewodni Waszego wesela! Musicie wówczas zwrócić szczególną uwagę na dobór muzyki, dekoracji czy menu – elementów najbardziej charakterystycznych dla kultury hinduskiej. Jeżeli chcecie pójść o krok dalej i wystąpić w tradycyjnych hinduskich strojach – uczyńcie z tego pomysłu część wesela, na przykład już po oczepinach. Panna Młoda w sari może stanowić niebywałe urozmaicenie wesela! Indie są krajem koloru, zapachu i dźwięku – tego nie może zabraknąć także na bollywoodzkim weselu tematycznym!

zapisz
Fot. Magia Kadru / abcslubu.pl

 

Macie do dyspozycji wiele atrakcji idealnie pasujących na taki wieczór: pokaz tradycyjnego tańca bollywood, przyklejanie bindi czy tatuaże z henny dla dzieci.

zapisz
Fot. Aga Cudak / abcslubu.pl

 

Tematyka Bollywood to także rewelacyjny pomysł na oryginalny wieczór panieński, podczas którego możecie skorzystać z wymienionych uprzednio atrakcji! Świetnym pomysłem będzie także sesja fotograficzna w stylu Bollywood! 

Na koniec kilka bollywoodzkich dźwięków z zapowiedzi filmu “Monsunowe Wesele”.

Filmy bollywood pokazujące wesele: Monsunowe wesele,  Żona dla zuchwałych, Duma i uprzedzenie, Tenu Weds Manu, Coś się dzieje, Chandini czy Mere Yaar Ki Shaadi Hai.

Zobacz także: jak wygląda wesele w Indiach.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!