Wesele tematyczne w klimacie Bollywood!

Jako fanka Indii uwielbiam hinduską kulturę w całej jej okazałości: od elegancji do kiczu. Nie dziwi też, że uwielbiam bollywoodzkie filmy – długie i roztańczone. Zazwyczaj o tym samym – prawdziwej miłości pomiędzy członkami różnych kast. Nic też dziwnego, że klasycznym zakończeniem takiej historii jest ślub głównych bohaterów. A to wydarzenie ma w Indiach szczególny charakter (o hinduskiej ceremonii ślubnej przeczytasz TUTAJ)!

Fot. Magia Kadru / abcslubu.pl

 

Bollywood to także świetny pomysł na temat przewodni Waszego wesela! Musicie wówczas zwrócić szczególną uwagę na dobór muzyki, dekoracji czy menu – elementów najbardziej charakterystycznych dla kultury hinduskiej. Jeżeli chcecie pójść o krok dalej i wystąpić w tradycyjnych hinduskich strojach – uczyńcie z tego pomysłu część wesela, na przykład już po oczepinach. Panna Młoda w sari może stanowić niebywałe urozmaicenie wesela! Indie są krajem koloru, zapachu i dźwięku – tego nie może zabraknąć także na bollywoodzkim weselu tematycznym!

Fot. Magia Kadru / abcslubu.pl

 

Macie do dyspozycji wiele atrakcji idealnie pasujących na taki wieczór: pokaz tradycyjnego tańca bollywood, przyklejanie bindi czy tatuaże z henny dla dzieci.

Fot. Aga Cudak / abcslubu.pl

 

Tematyka Bollywood to także rewelacyjny pomysł na oryginalny wieczór panieński, podczas którego możecie skorzystać z wymienionych uprzednio atrakcji! Świetnym pomysłem będzie także sesja fotograficzna w stylu Bollywood! 

Na koniec kilka bollywoodzkich dźwięków z zapowiedzi filmu “Monsunowe Wesele”.

Filmy bollywood pokazujące wesele: Monsunowe wesele,  Żona dla zuchwałych, Duma i uprzedzenie, Tenu Weds Manu, Coś się dzieje, Chandini czy Mere Yaar Ki Shaadi Hai.

Zobacz także: jak wygląda wesele w Indiach.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Co mają wspólnego sprzęt AGD oraz znana marka odzieżowa? Bardzo dużo! W szczególności jeżeli chodzi o wymarzoną suknię ślubną! Dzisiaj zapraszamy Was na relację z niezwykłego wydarzenia, w którym siły połączyły firmy: Braun i Bizuu. Nie możecie tego przegapić!
Konkurs: ‘Właściwe wybory, właściwe miejsce czyli Projekt ‘Panna Młoda 40 +’ i ślub na Sardynii’!
Konkurs: ‘Właściwe wybory, właściwe miejsce czyli Projekt ‘Panna Młoda 40 +’ i ślub na Sardynii’!
Marzycie o wyjątkowej uroczystości ślubnej, która na zawsze pozostanie w Waszej pamięci? Jeśli tak jest, to zapraszamy do nas, na magiczną Sardynię. Wyjątkowy ślub na wyciągnięcie ręki!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Dodatkowo podczas naszego eventu konsultanci ślubni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci o ślubach humanistycznych. A wszystko to w plenerowej, piknikowej atmosferze i przy dobrej kawie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji