Wesele tematyczne w klimacie Bollywood!

Jako fanka Indii uwielbiam hinduską kulturę w całej jej okazałości: od elegancji do kiczu. Nie dziwi też, że uwielbiam bollywoodzkie filmy – długie i roztańczone. Zazwyczaj o tym samym – prawdziwej miłości pomiędzy członkami różnych kast. Nic też dziwnego, że klasycznym zakończeniem takiej historii jest ślub głównych bohaterów. A to wydarzenie ma w Indiach szczególny charakter (o hinduskiej ceremonii ślubnej przeczytasz TUTAJ)!

Fot. Magia Kadru / abcslubu.pl

 

Bollywood to także świetny pomysł na temat przewodni Waszego wesela! Musicie wówczas zwrócić szczególną uwagę na dobór muzyki, dekoracji czy menu – elementów najbardziej charakterystycznych dla kultury hinduskiej. Jeżeli chcecie pójść o krok dalej i wystąpić w tradycyjnych hinduskich strojach – uczyńcie z tego pomysłu część wesela, na przykład już po oczepinach. Panna Młoda w sari może stanowić niebywałe urozmaicenie wesela! Indie są krajem koloru, zapachu i dźwięku – tego nie może zabraknąć także na bollywoodzkim weselu tematycznym!

Fot. Magia Kadru / abcslubu.pl

 

Macie do dyspozycji wiele atrakcji idealnie pasujących na taki wieczór: pokaz tradycyjnego tańca bollywood, przyklejanie bindi czy tatuaże z henny dla dzieci.

Fot. Aga Cudak / abcslubu.pl

 

Tematyka Bollywood to także rewelacyjny pomysł na oryginalny wieczór panieński, podczas którego możecie skorzystać z wymienionych uprzednio atrakcji! Świetnym pomysłem będzie także sesja fotograficzna w stylu Bollywood! 

Na koniec kilka bollywoodzkich dźwięków z zapowiedzi filmu “Monsunowe Wesele”.

Filmy bollywood pokazujące wesele: Monsunowe wesele,  Żona dla zuchwałych, Duma i uprzedzenie, Tenu Weds Manu, Coś się dzieje, Chandini czy Mere Yaar Ki Shaadi Hai.

Zobacz także: jak wygląda wesele w Indiach.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Góralskie wesele - jak wygląda najbardziej tradycyjne wesele w Polsce?
Góralskie wesele - jak wygląda najbardziej tradycyjne wesele w Polsce?
Górale to jedna z bardziej charakterystycznych grup, zarówno w Polsce jak i za granicą. Wszyscy wiedzą, że są to ludzie z charakterem, niezwykle barwni i szanujący tradycję. Takie też jest góralskie wesele: huczne, kolorowe i obfite. Choć pojawiają się głosy, że prawdziwego folkloru już nie ma, wśród podhalańskich górali zamieszkujących najbliższe tereny Tatr, przekazywana z dziada pradziada tradycja weselna jest wciąż żywa.
Przeżyj niezapomniany miesiąc miodowy na Sri Lance! Spełnij marzenia dzięki Amaya Resorts!
Przeżyj niezapomniany miesiąc miodowy na Sri Lance! Spełnij marzenia dzięki Amaya Resorts!
Bajka! To miejsce może być Waszym miejscem miodowym!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji