Wesele tematyczne w klimacie Bollywood!

Jako fanka Indii uwielbiam hinduską kulturę w całej jej okazałości: od elegancji do kiczu. Nie dziwi też, że uwielbiam bollywoodzkie filmy – długie i roztańczone. Zazwyczaj o tym samym – prawdziwej miłości pomiędzy członkami różnych kast. Nic też dziwnego, że klasycznym zakończeniem takiej historii jest ślub głównych bohaterów. A to wydarzenie ma w Indiach szczególny charakter (o hinduskiej ceremonii ślubnej przeczytasz TUTAJ)!

Fot. Magia Kadru / abcslubu.pl

 

Bollywood to także świetny pomysł na temat przewodni Waszego wesela! Musicie wówczas zwrócić szczególną uwagę na dobór muzyki, dekoracji czy menu – elementów najbardziej charakterystycznych dla kultury hinduskiej. Jeżeli chcecie pójść o krok dalej i wystąpić w tradycyjnych hinduskich strojach – uczyńcie z tego pomysłu część wesela, na przykład już po oczepinach. Panna Młoda w sari może stanowić niebywałe urozmaicenie wesela! Indie są krajem koloru, zapachu i dźwięku – tego nie może zabraknąć także na bollywoodzkim weselu tematycznym!

Fot. Magia Kadru / abcslubu.pl

 

Macie do dyspozycji wiele atrakcji idealnie pasujących na taki wieczór: pokaz tradycyjnego tańca bollywood, przyklejanie bindi czy tatuaże z henny dla dzieci.

Fot. Aga Cudak / abcslubu.pl

 

Tematyka Bollywood to także rewelacyjny pomysł na oryginalny wieczór panieński, podczas którego możecie skorzystać z wymienionych uprzednio atrakcji! Świetnym pomysłem będzie także sesja fotograficzna w stylu Bollywood! 

Na koniec kilka bollywoodzkich dźwięków z zapowiedzi filmu “Monsunowe Wesele”.

Filmy bollywood pokazujące wesele: Monsunowe wesele,  Żona dla zuchwałych, Duma i uprzedzenie, Tenu Weds Manu, Coś się dzieje, Chandini czy Mere Yaar Ki Shaadi Hai.

Zobacz także: jak wygląda wesele w Indiach.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy chcą perfekcyjnie zorganizować własne wesele.
Filozofia Hygge przybywa do świata urody! Postępuj według 5-ciu rad kosmetycznych metody duńskiej
Filozofia Hygge przybywa do świata urody! Postępuj według 5-ciu rad kosmetycznych metody duńskiej
Ten duński sposób na szczęście robi coraz większą karierę na całym świecie, a Ty już dzisiaj wprowadź go do swojej pielęgnacji.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
My Ci w tym pomożemy, ponieważ zaplanowanie ślubnego budżetu może okazać się trudnym zadaniem dla Par Młodych. Wynika to z tego, że aby zrobić to dobrze, należy po prostu wiedzieć, co ile kosztuje. Często spotykam się ze zdziwieniem Par Młodych na temat kosztów związanych z uroczystością ślubną.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji