Wesele pełne sztuki w pięknej Barcelonie

Co powiecie na romantyczne wesele w pięknej Barcelonie? Jeżeli planujecie pobrać się w stolicy Katalonii, to przedstawiamy Wam wyjątkowe miejsce na Wasze przyjęcie weselne- Hotel Arts.

La ciudad de Barcelona puede convertirse en tu invitada de honor. Foto: Hotel Arts
W tym miejscu poczujecie się jak honorowi goście Barcelony. Źródło: Hotel Arts

Jak sugeruje nazwa hotelu, jest to ośrodek sztuki- elegancki i estetyczny, gdzie Wy i Wasi goście poczujecie się wyjątkowo!

Ślub to niezaprzeczalnie wspaniała uroczystość zaślubin, ale kto z nas nie marzy o niezapomnianym przyjęciu weselnym? Cały stres związany z organizacją przyjęcia może za nas przejąć obsługa hotelu, która przygotuje dla nas najpiękniejsze wesele. Hotel Arts oferuje kompleksową obsługę w tym zakresie.

Kompleksowa usługa Hotelu Arts zawiera między innymi przygotowanie kwiatowych dekoracji, catering, transport Pary Młodej i gości.

Oprawę kwiatową w hotelu zapewnia sławny florystka i autorka książek o tematyce dekoratorskiej Donna Stein, tworząc na terenie hotelu istny ogród pełen kwiatów, który pojawi się także na Waszym weselu!

Una de las salas que albergan la colección del hotel. Foto: Hotel Arts
Jedna z sal hotelowych, gdzie znajduje się kolekcja dzieł sztuki. Foto: Hotel Arts

Aby  nie dopuścić do najmniejszego stresu, Hotel Arts oferuje swoim gościom usługę spa na 42 piętrze z pięknym widokiem na Morze Śródziemne! W takich okolicznościach, nie będą Wam towarzyszyły żadne obawy ani zmartwienia. Obsługa hotelowa zadba o to, abyście przed, jak i po ślubie byli całkowicie zrelaksowani!

Hotel Arts to genialny powód dla organizacji swojego ślubu w Barcelonie- mieście, które łączy w sobie historię i nowoczesność, jest inspiracją artystów i kolebką sztuki. Wisienkę na torcie stanowi kolekcja ponad 1000 dzieł współczesnej sztuki, które znajdują się w Hotelu Arts, które niewątpliwie zachwycą Was i Waszych gości!


Kontakt Hotel Arts Barcelona
WWW : Hotel Arts Barcelona
Tel. : (+34) 93 221 1000
E-mail : patricia.baleyto@ritzcarlton.com

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Młoda Para powinna o szczeście w małżeństwie dbać od samego początku! Niektóre przesądy ślubne mają jej w tym pomóc. Z nami dowiedz się jakie!
Filozofia Hygge przybywa do świata urody! Postępuj według 5-ciu rad kosmetycznych metody duńskiej
Filozofia Hygge przybywa do świata urody! Postępuj według 5-ciu rad kosmetycznych metody duńskiej
Ten duński sposób na szczęście robi coraz większą karierę na całym świecie, a Ty już dzisiaj wprowadź go do swojej pielęgnacji.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
My Ci w tym pomożemy, ponieważ zaplanowanie ślubnego budżetu może okazać się trudnym zadaniem dla Par Młodych. Wynika to z tego, że aby zrobić to dobrze, należy po prostu wiedzieć, co ile kosztuje. Często spotykam się ze zdziwieniem Par Młodych na temat kosztów związanych z uroczystością ślubną.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji