Wesele pod Tatrami – niekoniecznie regionalne!

Marzysz o weselu w górach? Szukasz lokalu na wesele w Zakopanem? Nie bez powodu wielu fotografów proponuje jednodniową wycieczkę w góry jako idealny plener dla sesji ślubnych. Mają rację! Tutaj są góry, las, egzotyka regionalna czeka za każdym rogiem.

  • Planowanie ślubu

Twój narzeczony nie jest Góralem a Ty Zakopane kojarzysz z wycieczką szkolną sprzed 15 lat? To zdecydowanie czas żeby odkryć to miejsce na nowo. Nie bez powodu wielu fotografów proponuje jednodniową wycieczkę w góry jako idealny plener dla sesji ślubnych. Mają rację! Tutaj są góry, las, egzotyka regionalna czeka za każdym rogiem. 

Znajdź fotografa ślubnego w Małopolsce.

Jesteś Ceprem
Świetnie, już w XIX wieku największe sławy polskich elit artystycznych kochały przyjeżdżać pod Tatry i czuły się tu jak w domu. Miały swoje miejsca, a niektóre z tych miejsc istnieją do dziś i w dodatku świadcz usługi gastronomiczne i np. organizują wesela. Jest wśród nich restauracja u Wnuka przy ulicy Kościeliskiej, gdzie dla “Panów” grywał Bartuś Obrochta. Do takich miejsc można zaliczyć Dworzec Tatrzański przy Krupówkach, mekkę poetów, malarzy i muzyków.

zapisz
Dworzec Tatrzański z Zakopanem

Nie musisz wystąpić w pełnym stroju regionalnym, organizować przyjęcia przy drewnianych ławach ani podać swoim Gościom kwaśnicy z żeberkiem. Nowoczesne menu subtelnie wzbogacone rarytasami regionalnymi, lub element stroju, w postaci stylowej biżuterii lub torebeczki z motywem góralskim może być świetnym urozmaiceniem.

Bardzo zależy Ci na eleganckiej oprawie i wysokiej jakości
Zakopane to nie tylko regionalne karczmy z głowami jeleni na ścianach. To w końcu turystyczna stolica Polski. Dlatego znajdziesz tu najlepszych specjalistów sztuki kulinarnej i doświadczonych organizatorów imprez. Bez problemu zaplanujesz tu przyjęcie w stylowym wystroju i obsługę na najwyższym poziomie. Możesz wymagać, to w przecież jeden z najważniejszych dni w życiu.

zapisz
Dworzec Tatrzański w Zakopanem

A nocleg dla Gości?
Wesela góralskie kojarzą nam się z trzydniowymi imprezami na 300 osób. Nie każdy może sobie pozwolić na taką imprezę finansowo lub logistycznie. Biorąc pod uwagę, że nie pochodzicie z regionu, będziecie musieli zapewnić swoim gościom nocleg lub wygodny transport. Wystarczy, że Ty jesteś z Krakowa, a On z Gdańska. Zorganizuj przyjęcie w neutralnym miejscu dla obu stron, nikt nie będzie pokrzywdzony, a do Zakopanego każdy przyjedzie z przyjemnością, i wasze przyjęcie dodatkowo zapadnie w pamięci jako fajna wycieczka. Możesz dodatkowo zaplanować wieczorne ognisko z kapelą góralską lub po prostu wspólną wyprawę w góry lub spacer do jednej z dolin tatrzańskich.

ZOBACZ NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ ORGANIZUJĄC NOCLEG DLA GOŚCI.

Nie musisz wydać fortuny
Ogromna baza obiektów noclegowych i gastronomicznych oznacza równie ogromną konkurencję na lokalnym rynku. Dlatego przedział cenowy i wachlarz usług jest bardzo szeroki. Specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów, zaplecze mamy bardzo rozwinięte i bez problemu znajdziecie pomoc w zdalnej organizacji kompleksowej, od propozycji noclegu, do rezerwacji wizyty w salonie fryzjerskim.


 

wpis reklamowy

Dworzec Tatrzański – miejsce spotkań od 1882r. 

Krupówki 12, Zakopane


Chcesz zamieścić wpis reklamowy na Zankyou? Napisz do nas!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!