Wesele pod Tatrami – niekoniecznie regionalne!

Twój narzeczony nie jest Góralem a Ty Zakopane kojarzysz z wycieczką szkolną sprzed 15 lat? To zdecydowanie czas żeby odkryć to miejsce na nowo. Nie bez powodu wielu fotografów proponuje jednodniową wycieczkę w góry jako idealny plener dla sesji ślubnych. Mają rację! Tutaj są góry, las, egzotyka regionalna czeka za każdym rogiem. 

Znajdź fotografa ślubnego w Małopolsce.

Jesteś Ceprem
Świetnie, już w XIX wieku największe sławy polskich elit artystycznych kochały przyjeżdżać pod Tatry i czuły się tu jak w domu. Miały swoje miejsca, a niektóre z tych miejsc istnieją do dziś i w dodatku świadcz usługi gastronomiczne i np. organizują wesela. Jest wśród nich restauracja u Wnuka przy ulicy Kościeliskiej, gdzie dla “Panów” grywał Bartuś Obrochta. Do takich miejsc można zaliczyć Dworzec Tatrzański przy Krupówkach, mekkę poetów, malarzy i muzyków.

Dworzec Tatrzański z Zakopanem

Nie musisz wystąpić w pełnym stroju regionalnym, organizować przyjęcia przy drewnianych ławach ani podać swoim Gościom kwaśnicy z żeberkiem. Nowoczesne menu subtelnie wzbogacone rarytasami regionalnymi, lub element stroju, w postaci stylowej biżuterii lub torebeczki z motywem góralskim może być świetnym urozmaiceniem.

Bardzo zależy Ci na eleganckiej oprawie i wysokiej jakości
Zakopane to nie tylko regionalne karczmy z głowami jeleni na ścianach. To w końcu turystyczna stolica Polski. Dlatego znajdziesz tu najlepszych specjalistów sztuki kulinarnej i doświadczonych organizatorów imprez. Bez problemu zaplanujesz tu przyjęcie w stylowym wystroju i obsługę na najwyższym poziomie. Możesz wymagać, to w przecież jeden z najważniejszych dni w życiu.

Dworzec Tatrzański w Zakopanem

A nocleg dla Gości?
Wesela góralskie kojarzą nam się z trzydniowymi imprezami na 300 osób. Nie każdy może sobie pozwolić na taką imprezę finansowo lub logistycznie. Biorąc pod uwagę, że nie pochodzicie z regionu, będziecie musieli zapewnić swoim gościom nocleg lub wygodny transport. Wystarczy, że Ty jesteś z Krakowa, a On z Gdańska. Zorganizuj przyjęcie w neutralnym miejscu dla obu stron, nikt nie będzie pokrzywdzony, a do Zakopanego każdy przyjedzie z przyjemnością, i wasze przyjęcie dodatkowo zapadnie w pamięci jako fajna wycieczka. Możesz dodatkowo zaplanować wieczorne ognisko z kapelą góralską lub po prostu wspólną wyprawę w góry lub spacer do jednej z dolin tatrzańskich.

ZOBACZ NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ ORGANIZUJĄC NOCLEG DLA GOŚCI.

Nie musisz wydać fortuny
Ogromna baza obiektów noclegowych i gastronomicznych oznacza równie ogromną konkurencję na lokalnym rynku. Dlatego przedział cenowy i wachlarz usług jest bardzo szeroki. Specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów, zaplecze mamy bardzo rozwinięte i bez problemu znajdziecie pomoc w zdalnej organizacji kompleksowej, od propozycji noclegu, do rezerwacji wizyty w salonie fryzjerskim.


 

wpis reklamowy

Dworzec Tatrzański – miejsce spotkań od 1882r. 

Krupówki 12, Zakopane


Chcesz zamieścić wpis reklamowy na Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Miesiąc miodowy w...Nowym Jorku!
Miesiąc miodowy w...Nowym Jorku!
Amerykański miesiąc miodowy będzie idealny dla Ciebie!
Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną! Poznaj je!
Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną! Poznaj je!
To tylko kilka propozycji miejsc, gdzie możecie wybrać się w podróż poślubną. Pamiętajcie, nie miejsce jest ważne tylko towarzystwo. U boku ukochanego wszędzie będzie wspaniale.
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
KONKURS! Co powiesz na przedślubny rejs w Skandynawii? Wygraj rejs dla dwojga!
Okres przedślubny jest niezwykle ważnym czasem dla każdej Pary Narzeczeńskiej. Co powiecie na wspólną podróż?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji