Wesele inne niż wszystkie - atrakcje dla gości weselnych

Dzisiaj  ślub  to nie tylko pierwszy taniec, toast i pyszne jedzenie. Goście oczekują nieco więcej, a pary młode starają się im zapewnić jak najwięcej rozrywki. Każda para stara się, aby ich ślub i wesele były wyjątkowe, by goście znaleźli na nim coś, co będą wspominać latami…

Fot. Ela i Michał Barteczko

Jak przebić wesela, na których bywaliście? Jak wzbudzić nutkę rywalizacji wśród rodziny, która w niedługim czasie zaprosi na swoje wesele i jak przebić tych, na których weselu byliśmy gośćmi?

Choć trzeba założyć, że nie trafimy w gusta wszystkich gości zebranych na sali weselnej, możemy zadbać o to, by był to najbardziej wspaniały ślub, jaki tylko mogliśmy sobie wymarzyć.

Fot. Ela i Michał Barteczko

Zapoznając się z tematem weselnych atrakcji, ku wielkiemu zaskoczeniu odkryłam, że rynek ślubny w Polsce ma wiele do zaoferowania. Młodzi w dzisiejszych czasach stają się bardziej świadomi tego, jak wiele można zdziałać. Nie boją się powiedzieć “nie” zaaferowanym nowościami rodzicom i przyszłym teściom, którzy zawsze chcą przejąć kontrolę, by zadowolić  “ciocie i wujków”.

Zacząć można od pięknego udekorowania sal i kościoła, by wzbudzić zachwyt zgromadzonych oraz od małych podarunków pod kolor wystroju dla przybywających gości, które jednocześnie staną się pamiątką z wesela. Można zamówić tort inny niż wszystkie lub nawet samemu go zaprojektować. Pokazy tańca latynoamerykańskiego rozruszają nawet najbardziej drętwych gości. Świetnie sprawdzą się też pokazy tańca ludowego, jeśli macie gości z zagranicy.

Fot. Ela i Michał Barteczko

Fontanny czekoladowe i słodkie stoły stają się coraz modniejsze i cieszą oko nie tylko tych najmłodszych uczestników przyjęcia. Barmanem na wyłączność i pokazami barmańskimi na pewno zapadniemy w pamięć wszystkim “wujkom” lubiącym procenty. Fajerwerki dla tych, którym tęskno do Sylwestra oraz lampiony szczęścia dla romantyków, które zadowolą również wszystkie babcie.

Zobacz także: 7 pomysłów na niespodzianki weselne dla Młodej Pary!

 

Fot. Ela i Michał Barteczko

Moi drodzy, wybór jest ogromny i nie bójmy się łamać stereotypu typowego “polskiego wesela”. Pokazujcie swoją osobowość poprzez weselne atrakcje, tak by najważniejszy dzień w waszym życiu zapadł w pamięci nie tylko Wam, ale również wszystkim, którzy mieli zaszczyt być na waszym weselu.

Autor: Anna Sokołowska / abcslubu.pl /www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jakie buty dla gościa na wesele? Przetańcz wygodnie całą noc!
Jakie buty dla gościa na wesele? Przetańcz wygodnie całą noc!
Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż? A może jesteś mamą panny młodej? Bez względu na to przeczytaj te rady!
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Zmysłowe i odważne, a zarazem tajemnicze - takie są dziewczyny pin-up. Historia tego stylu sięga lat 40.-50. w Ameryce. Lat, które propagowały kobiecość i seksapil. Lat przebojowych, a zarazem wciąż jeszcze powściągliwych obyczajowo. Jest to kolejny rozdział w modzie na vintage, której końca nie widać już od kilku sezonów. Pomysł na wieczór panieński.
Ślub i wesele w inny dzień tygodnia inny niż sobota
Ślub i wesele w inny dzień tygodnia inny niż sobota
Mniejszy koszt, wysokie rabaty od usługodawców, dodatkowe wolne dni. Sprawdź więcej zalet!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji