Wesele inne niż wszystkie - atrakcje dla gości weselnych

Wesele inne niż wszystkie - atrakcje dla gości weselnych

Zastanawiacie się, jak zorganizować oryginalne wesele, które zaskoczy gości? A może nie chcecie odchodzić od tradycji i utartych zwyczajów?

  • Muzyka i atrakcje

Dzisiaj  ślub  to nie tylko pierwszy taniec, toast i pyszne jedzenie. Goście oczekują nieco więcej, a pary młode starają się im zapewnić jak najwięcej rozrywki. Każda para stara się, aby ich ślub i wesele były wyjątkowe, by goście znaleźli na nim coś, co będą wspominać latami…

zapisz
Fot. Ela i Michał Barteczko

Jak przebić wesela, na których bywaliście? Jak wzbudzić nutkę rywalizacji wśród rodziny, która w niedługim czasie zaprosi na swoje wesele i jak przebić tych, na których weselu byliśmy gośćmi?

Choć trzeba założyć, że nie trafimy w gusta wszystkich gości zebranych na sali weselnej, możemy zadbać o to, by był to najbardziej wspaniały ślub, jaki tylko mogliśmy sobie wymarzyć.

zapisz
Fot. Ela i Michał Barteczko

Zapoznając się z tematem weselnych atrakcji, ku wielkiemu zaskoczeniu odkryłam, że rynek ślubny w Polsce ma wiele do zaoferowania. Młodzi w dzisiejszych czasach stają się bardziej świadomi tego, jak wiele można zdziałać. Nie boją się powiedzieć “nie” zaaferowanym nowościami rodzicom i przyszłym teściom, którzy zawsze chcą przejąć kontrolę, by zadowolić  “ciocie i wujków”.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Zacząć można od pięknego udekorowania sal i kościoła, by wzbudzić zachwyt zgromadzonych oraz od małych podarunków pod kolor wystroju dla przybywających gości, które jednocześnie staną się pamiątką z wesela. Można zamówić tort inny niż wszystkie lub nawet samemu go zaprojektować. Pokazy tańca latynoamerykańskiego rozruszają nawet najbardziej drętwych gości. Świetnie sprawdzą się też pokazy tańca ludowego, jeśli macie gości z zagranicy.

zapisz
Fot. Ela i Michał Barteczko

Fontanny czekoladowe i słodkie stoły stają się coraz modniejsze i cieszą oko nie tylko tych najmłodszych uczestników przyjęcia. Barmanem na wyłączność i pokazami barmańskimi na pewno zapadniemy w pamięć wszystkim “wujkom” lubiącym procenty. Fajerwerki dla tych, którym tęskno do Sylwestra oraz lampiony szczęścia dla romantyków, które zadowolą również wszystkie babcie.

Zobacz także: 7 pomysłów na niespodzianki weselne dla Młodej Pary!

 

zapisz
Fot. Ela i Michał Barteczko

Moi drodzy, wybór jest ogromny i nie bójmy się łamać stereotypu typowego “polskiego wesela”. Pokazujcie swoją osobowość poprzez weselne atrakcje, tak by najważniejszy dzień w waszym życiu zapadł w pamięci nie tylko Wam, ale również wszystkim, którzy mieli zaszczyt być na waszym weselu.

Autor: Anna Sokołowska / abcslubu.pl /www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu