Wesele inne niż wszystkie - atrakcje dla gości weselnych

Dzisiaj  ślub  to nie tylko pierwszy taniec, toast i pyszne jedzenie. Goście oczekują nieco więcej, a pary młode starają się im zapewnić jak najwięcej rozrywki. Każda para stara się, aby ich ślub i wesele były wyjątkowe, by goście znaleźli na nim coś, co będą wspominać latami…

Fot. Ela i Michał Barteczko

Jak przebić wesela, na których bywaliście? Jak wzbudzić nutkę rywalizacji wśród rodziny, która w niedługim czasie zaprosi na swoje wesele i jak przebić tych, na których weselu byliśmy gośćmi?

Choć trzeba założyć, że nie trafimy w gusta wszystkich gości zebranych na sali weselnej, możemy zadbać o to, by był to najbardziej wspaniały ślub, jaki tylko mogliśmy sobie wymarzyć.

Fot. Ela i Michał Barteczko

Zapoznając się z tematem weselnych atrakcji, ku wielkiemu zaskoczeniu odkryłam, że rynek ślubny w Polsce ma wiele do zaoferowania. Młodzi w dzisiejszych czasach stają się bardziej świadomi tego, jak wiele można zdziałać. Nie boją się powiedzieć “nie” zaaferowanym nowościami rodzicom i przyszłym teściom, którzy zawsze chcą przejąć kontrolę, by zadowolić  “ciocie i wujków”.

Zacząć można od pięknego udekorowania sal i kościoła, by wzbudzić zachwyt zgromadzonych oraz od małych podarunków pod kolor wystroju dla przybywających gości, które jednocześnie staną się pamiątką z wesela. Można zamówić tort inny niż wszystkie lub nawet samemu go zaprojektować. Pokazy tańca latynoamerykańskiego rozruszają nawet najbardziej drętwych gości. Świetnie sprawdzą się też pokazy tańca ludowego, jeśli macie gości z zagranicy.

Fot. Ela i Michał Barteczko

Fontanny czekoladowe i słodkie stoły stają się coraz modniejsze i cieszą oko nie tylko tych najmłodszych uczestników przyjęcia. Barmanem na wyłączność i pokazami barmańskimi na pewno zapadniemy w pamięć wszystkim “wujkom” lubiącym procenty. Fajerwerki dla tych, którym tęskno do Sylwestra oraz lampiony szczęścia dla romantyków, które zadowolą również wszystkie babcie.

Zobacz także: 7 pomysłów na niespodzianki weselne dla Młodej Pary!

 

Fot. Ela i Michał Barteczko

Moi drodzy, wybór jest ogromny i nie bójmy się łamać stereotypu typowego “polskiego wesela”. Pokazujcie swoją osobowość poprzez weselne atrakcje, tak by najważniejszy dzień w waszym życiu zapadł w pamięci nie tylko Wam, ale również wszystkim, którzy mieli zaszczyt być na waszym weselu.

Autor: Anna Sokołowska / abcslubu.pl /www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Loteria ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim okazja do podzielenia się swoim szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Wybór sali gdzie odbędzie się przyjęcie to niełatwa decyzja, od której zależy dobre samopoczucie Młodej Pary i gości. Warto tej decyzji poświęcić nieco czasu, bo dobrze wybrane miejsc zagwarantuje wymarzoną atmosferę i świetną zabawę do białego rana.
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Dziś kilka słów o tym, jak zorganizować kameralny ślub i wesele...

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji