Wedding Show: II edycja targów ślubnych Agnieszki Popielewicz !!!

W tym roku, sezonu ślubny 2016 otwierają targi znanej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej Agnieszki Popielewicz. Wszyscy Ci, którzy planują uroczystość i poszukują inspiracji, będą mogli je znaleźć 24 i 25 października w Hotelu Mariott. Motywem przewodnim tegorocznych targów jest idea “Do It Yourslef”. Nie zabraknie licznych warsztatów i panelów dyskusyjnych, które otworzą gościom pole do kreatywności i pozwolą zaplanować co do szczegółu, ten niezwykle ważny dzień.

Materiały prasowe II edycji targów ślubnych Agnieszki Popielewicz.
Materiały prasowe II edycji targów ślubnych Agnieszki Popielewicz.

Znana ekspertka ślubna, oraz prezenterka telewizyjna, Agnieszka Popielewicz postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie i zorganizować targi ślubne, których Polska jeszcze nie widziała. Pierwsza edycja odniosła ogromny sukces, druga ma zamiar pobić swój własny rekord. Inicjatorkami wydarzenia jest duet florystyczny “Rock and Flowers”, który od lat zajmuje się profesjonalną organizacją opraw ślubnych. Agnieszka Winnicka, oraz Kasia Chudkiewicz, to kobiety z prawdziwą pasją, które porzuciły pracę w dużych korporacjach, na rzecz… kwiatów. To tak zaczęła się ich przyjaźń z Agnieszką Popielewicz i w ten sposób doszło do organizacji wyjątkowych targów ślubnych Wedding Show.

Warto zaznaczyć, że Wedding Show, to nie tylko targi ślubne, ale przede wszystkim prawdziwe przedstawienie, zorganizowane po to, aby zainspirować przyszłych małżonków. To również wspaniała pomoc dla wszystkich tych których przeraża wizja organizacji ślubu, czy wesela. Dzięki Wedding Show, na własnej skórze będzie można doświadczyć, spróbować i przymierzyć, aby w ogromie propozycji wybrać te najciekawsze. W Hotelu Mariott znajdziecie oczywiście i przede wszystkim wystawców ekskluzywnych marek z rozmaitych kategorii: suknie ślubne, fotografia, biżuteria, fryzjerstwo, dekoracje, florystyka. Panowie również odnajdą się wśród tłumy kobiet, w specjalnie dedykowanej dla nich męskiej strefie.

Materiały prasowe II edycji targów ślubnych Agnieszki Popielewicz.
Materiały prasowe II edycji targów ślubnych Agnieszki Popielewicz.

Tym razem targi mają być o tyle ciekawe i obiecujące, że przyświeca im idea “Do It Yourself”, z którą ostatnio możemy się spotkać w wielu dziedzinach. Trzeba przyznać, że nic nie wprawia nas w dumę tak jak nasze własne pomysły. W związku z tym podczas Wedding Show odbywać się będą liczne warsztaty i panele eksperckie, mające na celu zainspirowanie uczestników. To dzięki tym warsztatom, plany ślubne i weselne nabiorą konkretnych kształtów. Na targach zbiorą się eksperci z całej Polski, aby służyć pomocą i dodawać otuchy parom, przygotowującym się do ślubu. Drogie Panie, jeżeli nie znalazłyście jeszcze wymarzonej sukni ślubnej, zapraszamy do wzięcia udziału w pokazie mody ślubnej. Wśród licznych wystawców pokazowych, pojawi się również Viola Piekut, czyli jedna z najbardziej znanych polskich projektantek. Jeżeli na scenie znajdą się znajome twarze, nie powinno to nikogo zdziwić. Pokazy ślubne Violi Piekut, znane są z tego, że zamiast modelek, w kreacjach prezentują się celebrytki. W tamtym roku, wybieg Wedding Show, gościł takie gwiazdy jak Joanna Jabłczyńska, Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka, czy Aneta Zając.

O tym kto wystąpi w tym roku, przekonamy się biorąc udział w targach.

Hotel Mariott 24 – 25 października 2015

Ceny biletów:

jednodniowy – 25 zł

dwudniowy – 30 zł

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Zauważyliście, że ilość spraw jaką trzeba załatwić i rzeczy, o których należy pamiętać jest całe mnóstwo. Nie jest to jednak powód do zmartwienia, bowiem Zankyou nadchodzi z pomocą!
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji