Wedding Show: II edycja targów ślubnych Agnieszki Popielewicz !!!

W tym roku, sezonu ślubny 2016 otwierają targi znanej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej Agnieszki Popielewicz. Wszyscy Ci, którzy planują uroczystość i poszukują inspiracji, będą mogli je znaleźć 24 i 25 października w Hotelu Mariott. Motywem przewodnim tegorocznych targów jest idea “Do It Yourslef”. Nie zabraknie licznych warsztatów i panelów dyskusyjnych, które otworzą gościom pole do kreatywności i pozwolą zaplanować co do szczegółu, ten niezwykle ważny dzień.

Materiały prasowe II edycji targów ślubnych Agnieszki Popielewicz.
Materiały prasowe II edycji targów ślubnych Agnieszki Popielewicz.

Znana ekspertka ślubna, oraz prezenterka telewizyjna, Agnieszka Popielewicz postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie i zorganizować targi ślubne, których Polska jeszcze nie widziała. Pierwsza edycja odniosła ogromny sukces, druga ma zamiar pobić swój własny rekord. Inicjatorkami wydarzenia jest duet florystyczny “Rock and Flowers”, który od lat zajmuje się profesjonalną organizacją opraw ślubnych. Agnieszka Winnicka, oraz Kasia Chudkiewicz, to kobiety z prawdziwą pasją, które porzuciły pracę w dużych korporacjach, na rzecz… kwiatów. To tak zaczęła się ich przyjaźń z Agnieszką Popielewicz i w ten sposób doszło do organizacji wyjątkowych targów ślubnych Wedding Show.

Warto zaznaczyć, że Wedding Show, to nie tylko targi ślubne, ale przede wszystkim prawdziwe przedstawienie, zorganizowane po to, aby zainspirować przyszłych małżonków. To również wspaniała pomoc dla wszystkich tych których przeraża wizja organizacji ślubu, czy wesela. Dzięki Wedding Show, na własnej skórze będzie można doświadczyć, spróbować i przymierzyć, aby w ogromie propozycji wybrać te najciekawsze. W Hotelu Mariott znajdziecie oczywiście i przede wszystkim wystawców ekskluzywnych marek z rozmaitych kategorii: suknie ślubne, fotografia, biżuteria, fryzjerstwo, dekoracje, florystyka. Panowie również odnajdą się wśród tłumy kobiet, w specjalnie dedykowanej dla nich męskiej strefie.

Materiały prasowe II edycji targów ślubnych Agnieszki Popielewicz.
Materiały prasowe II edycji targów ślubnych Agnieszki Popielewicz.

Tym razem targi mają być o tyle ciekawe i obiecujące, że przyświeca im idea “Do It Yourself”, z którą ostatnio możemy się spotkać w wielu dziedzinach. Trzeba przyznać, że nic nie wprawia nas w dumę tak jak nasze własne pomysły. W związku z tym podczas Wedding Show odbywać się będą liczne warsztaty i panele eksperckie, mające na celu zainspirowanie uczestników. To dzięki tym warsztatom, plany ślubne i weselne nabiorą konkretnych kształtów. Na targach zbiorą się eksperci z całej Polski, aby służyć pomocą i dodawać otuchy parom, przygotowującym się do ślubu. Drogie Panie, jeżeli nie znalazłyście jeszcze wymarzonej sukni ślubnej, zapraszamy do wzięcia udziału w pokazie mody ślubnej. Wśród licznych wystawców pokazowych, pojawi się również Viola Piekut, czyli jedna z najbardziej znanych polskich projektantek. Jeżeli na scenie znajdą się znajome twarze, nie powinno to nikogo zdziwić. Pokazy ślubne Violi Piekut, znane są z tego, że zamiast modelek, w kreacjach prezentują się celebrytki. W tamtym roku, wybieg Wedding Show, gościł takie gwiazdy jak Joanna Jabłczyńska, Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka, czy Aneta Zając.

O tym kto wystąpi w tym roku, przekonamy się biorąc udział w targach.

Hotel Mariott 24 – 25 października 2015

Ceny biletów:

jednodniowy – 25 zł

dwudniowy – 30 zł

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Zmysłowe i odważne, a zarazem tajemnicze - takie są dziewczyny pin-up. Historia tego stylu sięga lat 40.-50. w Ameryce. Lat, które propagowały kobiecość i seksapil. Lat przebojowych, a zarazem wciąż jeszcze powściągliwych obyczajowo. Jest to kolejny rozdział w modzie na vintage, której końca nie widać już od kilku sezonów. Pomysł na wieczór panieński.
Jaką wybrać bielizne ślubną? Koniecznie przeczytaj!
Jaką wybrać bielizne ślubną? Koniecznie przeczytaj!
Bieliznę ślubną należy dobierać niezwykle starannie. A na co należy zwrócić szczególną uwagę? Na fason, zdobienia, a może na kolor? Z Zankyou dowiesz się wszystkiego.
Kościół w Żywcu, w sali Romeo i Julia, a ślub Agnieszki i Jacka! Wspaniały!
Kościół w Żywcu, w sali Romeo i Julia, a ślub Agnieszki i Jacka! Wspaniały!
Tak piękną relacją ze ślubu nikt by nie pogardził! Zobacz ją.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji