Wedding Guest Book - najbardziej oryginalne pomysły! Spraw, by twe wesele było niepowtarzalne

Czy marzycie o niepowtarzalnej pamiątce ślubnej? Film z pewnością uwieczni ważne momenty Waszej uroczystości, zdjęcia również przywołają wiele wspomnień, jednak warto zadbać o coś oryginalnego, co sprawi, że Wasze przyjęcie weselne będzie jeszcze bardziej szczególne.

Dekoracja przyjęcia weselnego, Foto: eventstoatdc
Oryginalne wesele, Foto: farytale wedding accessory

Coraz częściej Pary Młode decydują się na ‘Wedding Guest Book’. Jest to specjalnie przygotowany album z Waszymi zdjęciami, w którym każdy z zaproszonych przez Was gości weselnych umieszcza wpis. Pomyślcie, jak wspaniale będzie powrócić do tego po latach. Ciepłe słowo babci czy żart najbliższego przyjaciela z pewnością wywołają uśmiech na Waszych twarzach. Po hucznym weselu będziecie mieli mnóstwo czasu, by wspólnie usiąść i przeczytać życzenia od każdego z gości. Podczas przyjęcia zazwyczaj nie macie czasu dla wszystkich weselników i nie przywiązujecie dużej wagi do życzeń, ponieważ pojawia się dużo ważniejszych rzeczy. Dzięki ‘Wedding Guest Book’ otrzymacie życzenia od wszystkich. Oprócz tego jest to uroczy podarek weselny pełen sentymentów, które po latach będą wywoływać uśmiech na Waszych twarzach.

Wedding Gusts Book, Foto: Bill chand photography
Przyjęcie weselne - dekoracje, Foto: Bridal buds

Pierwszą z opcji ‘Wedding Guest Book’ jest prosty album ze zdjęciami Pary Młodej. Goście mogą umieszczać życzenia na zdjęciach lub obok nich. Wedding Guest Book możecie znaleźć w wielu sklepach oferujących dekoracje ślubne. Jeżeli chcecie być bardziej kreatywni, sami stwórzcie swój album! Możecie wybrać fotografie zupełnie przypadkowo albo też stworzyć swoją prawdziwą historię miłosną. Zależy to tylko od Was!

Wedding Tree, Foto: wedding bee
Dekoracja weselna, Foto: PH: Julian Beattie

Coraz częściej, pojawiają się również Wedding Trees stanowiące alternatywę do Wedding Guests Book. Para Młoda umieszcza tablicę w drzewem. Na poszczególnym liściu każdy z weselników pozostawia swój odcisk. Dla najmłodszych to wiele zabawy, dla starszych z kolei wspaniały pomysł na sentymentalny podarek.

Kartki weselne, Foto: etsy
Kartki ślubne, Foto: Martha stewart weddings
Dekoracja weselna, Foto: Organiser un mariage

Niektóre z Par Młodych w głównym wejściu na salę weselną umieszczają po prostu karty weselne lub pocztówki z uroczym designem. Każdy z gości uczestniczący w przyjęciu pozostawia życzenia na jednej z pocztówek i wkłada ją do koperty. Pomyślcie o innych rozwiązaniach. Może postawić prawdziwą maszynę do pisania i każdy z gości sam napisze życzenia specjalnie dla Was? Albo, przypnijcie pocztówki klamerkami do sznurków, które ozdobią taras podczas przyjęcia weselnego. Opcji jest naprawdę bardzo wiele!

Kreatywne Pary Młode wpadły bowiem na pomysł, aby stworzyć puzzle z ich zdjęciem ślubnym. Każdy puzzel został podpisany przez jednego z weselników. Wszyscy goście dokładali jeden puzzel aż powstała fotografia. Cóż za urocza idea!

Możecie również wykorzystać inne rzeczy, na których goście będą się podpisywać. Jeżeli Waszym hobby jest wioślarstwo doskonałym przedmiotem będą wiosła, jeżeli z kolei lubicie jeździć na nartach, może jedna narta? Jeżeli przyjęcie weselne jest organizowane na plaży, wykorzystajcie muszelki.

Poznajcie najnowsze pomysły na dekoracje podczas przyjęcia weselnego!

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

DODATKI ŚLUBNE 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

BUKIET ŚLUBNY 2015

PAN MŁODY 2015

STREFA PIĘKNA 2015

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Zmysłowe i odważne, a zarazem tajemnicze - takie są dziewczyny pin-up. Historia tego stylu sięga lat 40.-50. w Ameryce. Lat, które propagowały kobiecość i seksapil. Lat przebojowych, a zarazem wciąż jeszcze powściągliwych obyczajowo. Jest to kolejny rozdział w modzie na vintage, której końca nie widać już od kilku sezonów. Pomysł na wieczór panieński.
Najpiękniejsze suknie ślubne polskich projektantów!
Najpiękniejsze suknie ślubne polskich projektantów!
Suknie ślubne polskich projektantów: kreacje zaprojektowane przez Gosię Baczyńską, Macieja Zienia, La Manię, Bizuu i Paprocki&Brzozowski
Eda. Credits: Pronovias Atelier 2017
Suknie ślubne Pronovias 2017: najlepsze projekty na Twoj ślub!
Nadszedł czas, by cieszyć się najlepszymi sukniami Pronovias 2017. Nie przegap!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji