Warsztaty MÓJ START UP - Organizacja ślubów i wesel, Warszawa 29.11.2013r. (zmiana daty!)

UWAGA! Ze względów organizacyjnych, termin warsztatów został zmieniony. Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2013 roku.

Jeśli planujesz rozpoczęcie biznesu w branży ślubnej lub chcesz efektywnie rozwinąć swoją istniejącą już działalność,  zapraszamy do udziału w warsztatach MÓJ START UP – ORGANIZACJA ŚLUBÓW I WESEL

Warsztaty Mój Start Up. Źródło: puremind.pl

Warsztaty odbędą się 29 listopada 2013, w Warszawie

Warsztaty dedykowane są do osób, które planują otwarcie agencji ślubnej, dla właścicieli młodych agencji ślubnych, którzy chcą ulepszyć funkcjonowanie swojej firmy, dla kandydatów na prowadzenie oddziałów franczyzowych Perfect Moments, dla Panien Młodych, które chcą bezstresowo zorganizować swój własny ślub, dla managerów restauracji, właścicieli hoteli, dla osób chcących otworzyć swoje lokale, dla tych wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o organizacji ślubów i wesel.

Kluczowe zagadnienia, które zostaną omówione podczas warsztatów:
* Zawód konsultanta,
* Rynek ślubny – podstawy prawne oraz wiedza praktyczna,
* Prowadzenie agencji ślubnej – dokumenty, koszty, jak zdobyć klienta, reklama i marketing,
* Case study – doświadczenia, dobre praktyki.

Trenerzy:

Karina Komorowska – Stworzyła i rozwinęła markę Perfect Moments.  To ona jest odpowiedzialna za wszystkie najważniejsze sprawy firmy – od wizerunku, poprzez wdrażanie nowych pomysłów i rozwój. Charakteryzuje ją pasja z jaką poświęca się firmie. Od początku jest nie tylko właścicielką, ale przede wszystkim aktywną konsultantka ślubną. Organizowała wiele bardzo prestiżowych ślubów i wesel, w tym ślub i wesele prawnuczki Księżnej Lubomirskiej – Gabrieli Będkowskiej. Nie ma dla niej wyzwania, którego by się nie podjęła!

Maria Zając – W Perfect Moments jest od 2008 r. Opracowała autorskie szkolenia wewnętrzne dla oddziałów firmy, stworzyła wszystkie materiały szkoleniowe, programy warsztatów i kursów. Konsultantka ślubna. Tworzy artykuły eksperckie.

Kinga Cecot – W Perfect Moments od 2010 r. Konsultantka ślubna I trenerka. Autorka najnowszego szkolenia wewnętrznego dla oddziałów firmy. Zajmuje się także dokumentami firmowymi, tworzeniem ofert dla klientów.

Najlepsi praktycy biznesu w Polsce. Efektywny start w wymarzonej branży!

Więcej informacji o warsztatach: www.puremind.pl

 

puremind.pl

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Podróż poślubna to bez wątpienia jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu. Zaraz po ślubie, para wybiera się w podróż oficjalnie jako mąż i żona. Jest to idealna okazja do odpoczynku po czasochłonnych i męczących przygotowaniach do ceremonii ślubnej oraz do celebrowania nowego etapu Waszego związku.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji